Skolioza objawy

Marznący palec i inne dziwne objawy

.. ...skrzywienie kręgosłupa. Ja mam skolioze, spowodowana faktem, ze od urodzenia moja lewa noga jest krotsza o 1cm. Do tej pory z reguly chodziłem na wkladce, jak zalecil doktor, ale odkad jestem za granica, rzadko wkladam ta dodatkowa wkładkę ortopedyczna do buta. Nie wiem czy przez to może..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...dodam jeszcze że mam skolioze i ostatnio często mi towarzyszą takie dziwne bóle, nie zamierzam tego lekceważyć bo uważam że z niczego to się nie wzięło, jakas przyczyna musi byc, dziwi mnie tylko fakt, dlaczego lekarze takie objawy zazwyczj diagznozuja podobnie, czyli stwierdzaja ze to..

Kręgosłup, nerwy i zawał serca

.. ...kregoslupa itd wyszlo ze mam skolioze miedzy lopatkami jak cos dzwigne czy krzywo spie przemieszcza sie krag i powoduje ten ucisk...objawia sie bolem w mostku plus mam silna nerwice, ktora sie napedzalam ze to serce i slabo mi sie robilo i bledne kolo... a u mnie pomaga - porzadne..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...kręgosłupa robiłam - skolioza prawostronna, lordoza na całym odcinku kręgosłupa. Badania krwi na pewno zrobię. Dziękuję za podpowiedź. Objawy wyraźnie wskazują na braki składników witaminowomineralnych, w tym magnezu. aga - ja mam takie pytanie szukam pomocy oto chodzi że moja 9letnia..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...zazncze jeszcze,ze mam skolioze i od 3 tygodnii zaczeły mi sie objawiac neuralgia, do tego dusznosci, ból ręki,ucha także uduje sie równiez do ortopedy. nie wiem co to może być z tym gardłem:/ mam podobne dolegliwosci zatykaja mi sie uszy, szum i uczucie tego duszenia i tak jakby..

Problemy z sercem? bardzo mocno bije

.. ...ale szewska klatka + skolioza lub kifoza + wady wzroku + kłopoty z sercem + wysoka i szczupła sylwetka + pająkowate palce + mała szczęka i gotyckie podniebienie + skłonność do przepuklin, mogą wskazywać na zespół Marfana ( poczytaj coś więcej ). Ludzie którzy go mają są narażeni na..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 3

.. ...kifoze piersiowa do tego skolioze lewostronna a wlasnie z moich objawow to jest typowe kolatanie serca niepokoj lek ale co gorsze to dretwienie mrowienie lewej strony ciala i wszystko ogolnie wzielabym ze jest okey gsyby nie to ze neurolog powiedzial ze w lewej nodze mam slabszy odruch i..