Skolioza piersiowa prawostronna

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...dyskopatie kregow szyjnych, skolioze prawostronna i zmiany zwyrodnieniowe w klatce piersiowej stda u mnie czeste nerwobole a ja za kazdym razem mysle ze to serce, krystyno ile masz lat? napisz mi czy od czasu do czasu wypijesz alkohol i jak sie po nim czujesz jesli tak, pozdrowionka..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej stopnia 1 (2)

.. ...lekarze stwierdzili ze mam skolioze prawostronna kregoslupa, dyskopatie kregow szyjnych oraz zmiany zwyrodnieniowe w klatce piersiowej.nie moge normalnie zyc odstawili mi blokery bo mam kwasice dziennie mam napady szybkiego bicia serca, mam dodatkowe skurcze komorowe i nakomorowe ale nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 11

.. ...mailam trzy holtery, skolioze prawostronna piersiowa, dyskopatie kregow szyjnych i zmiany zwyrodnieniowe, a oprocz tego poziom potasu grubo poniej normy chodz od miesiecy przyjmuje kalipoz czyli potas w tabletkach. Postraszono mnie ze to pewnie nerki mi siadaja i ten potas sie nie..

Skrzywienie i rotacja II stopnia esowata skolioza piersiowo-lędźwiowa

.. ...wiedzieć co tzn : esowata skolioza piersiowo - lędźwiowa, w odcinku w odcinku piersiowym lewostronna, 1stopnia w odcinku lędźwiowym prawostronna,z rotacją 2 stopnia ,bez zmian strukturalnych . co tzn ? czy to groźne dla zdrowia...słyszałam że rotacja możę powodować ból z wiekiem ...mam..