Skolioza szyjna

Niedomykalność zastawki trójdzielnej stopnia 1 (2)

.. ...lekarze stwierdzili ze mam skolioze prawostronna kregoslupa, dyskopatie kregow szyjnych oraz zmiany zwyrodnieniowe w klatce piersiowej.nie moge normalnie zyc odstawili mi blokery bo mam kwasice dziennie mam napady szybkiego bicia serca, mam dodatkowe skurcze komorowe i nakomorowe ale nie..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej - Str. 2

.. ...przyczyną może być moja skolioza i odcinek szyjny kręgosłupa może uciska na nerwy i stad może promieniuje do klatki i przełyku, ale oprócz tego w czasie przełykania śliny słysze odgłos jakby wracania powietrza z powrotem do przełyku i odbijanie jakby tego powietrza, a zaznacze, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 11

.. ...mailam trzy holtery, skolioze prawostronna piersiowa, dyskopatie kregow szyjnych i zmiany zwyrodnieniowe, a oprocz tego poziom potasu grubo poniej normy chodz od miesiecy przyjmuje kalipoz czyli potas w tabletkach. Postraszono mnie ze to pewnie nerki mi siadaja i ten potas sie nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 535

.. ...Tobie na zadane pytanie. Skolioza jest to boczne skrzywienie kręgosłupa,ja mam lewostronne w odcinku piersiowym.Ostatnimi czasy bardzo bolał mnie kark ,poszłam zrobiłam prześwietlenie i okazało się,że mam skrzywienie również w części szyjnej.Narazie poszłam zrobić to prześwietlenie,nie..

Mrowienia w nogach a kręgosłup

.. ...krawędziach kręgów, skoliozę i hemilumbalizację S1. Odczuwam również lekki ból w lewej części szyi szczególnie gdy przekręcam głowę. Czuje również lekko odrętwiałą skórę głowy z lewej strony, szczególnie jak poruszam głową intensywnie. Nie miałem robionego RTG szyjnego odcinka. Ponaddo..

Czy to nerwica?

.. ...piersiowego - jedynie mierna skolioza w odcinku piersiowym odcinek szyjny - lordoza i zwyrodnienie 2 krążkow echo serca i ekg,holter 24 h - w normie - badania robione w maju tego roku a w sierpniu bylam w szpitalu na izbie przyjec po tym jak sie zaczelam zle czuc i tam rowniez ekg i..