Skrzepy w ciąży

Migotanie przedsionków u ciężarnych

Migotanie przedsionków u ciężarnych

.. ...zapobieganie powstawaniu skrzeplin w migoczących przedsionkach. Skrzepliny mogą być potencjalnym materiałem zatorowym. Stosuje się kwas acetylosalicylowy ( aspiryna w odpowiedniej dawce ) oraz acenokumarol. W pierwszym trymestrze ciąży i w ostatnim miesiącu przed planowanym rozwiązaniem..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 2

.. ...że może mi się zrobić skrzeplina na chorej zastawce...:( boje się i nie wiem co robić...zobaczymy jak wyjdzie echo bo tamto badanie miałam robione rok temu... Nie wiem jak żyć z tą wada, nie wiem co mogę a czego nie mogę robić, nie wiem czy moge byc bez obaw w ciąży w przyszłości,..

Nerwica w ciąży - Str. 162

.. ...wyglądało to fajnie,same skrzepy.Pewnie nic z tej ciąży nie będzie. Agus nie zalamuj sie!!!!! Musi byc dobrze,musisz byc silna i myslec pozytywnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! duzo odpoczywaj!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam za Was kciuki!!!! Nie poddawajcie sie moi..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa

.. ...za późno. Zrobił się skrzep na pępowienie - przypadek jeden na ileś tam. Myślałam , że oszaleję. Od momentu kiedy zaczęłam starać się ponownie te cholerne zawroty powróciły. Nie chcę znowu faszerować się lekmi/ choć czasami mam wielką ochotę/, bo wcześniej brałam psychotropy i kiedy się..