Skrzywienie kręgosłupa ból

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 88

.. ...nazywa się skolioza czyli skrzywienie boczne kręgosłupa. Mi ulgę przynosi MAJAMIL, biorę go doraźnie w czasie bólu. Pomaga też fizykoterapia. Skolioza to lata pochylenia nad książkami, nad biurkiem. Nic za darmo. Znowu ten ton.........ups. Wybaczcie to nawyki z dawnych lat. Dużo słońca..

Problem z kręgosłupem a bicie serca

.. ...czy bóle kręgosłupa, skrzywienie kręgosłupa, wypadanie dysku, może mieć wpływ na nieróne bicie serca. Mówię tutaj o swoim przypadku ponieważ stwierdzono u mnie bigeminie. Leczyłem się u kilku lekarzy , każdemu z nich powtarzałem że czasami odczuwam lekkie bóle serca i że wydaje mi się że..

Ból w mostku najczęściej po najedzieniu (obżarciu)

.. ...kręgosłupa. mam malutkie skrzywienie między łopatkami - raczej od plecaka. Jutro idę na kolejną wizytę do lekarza - zobaczymy co powie jak obejrzy kręgosłup. Pozdrawiam mam 14 lat i oprócz problemów z sercem mam patologiczny refluks żołądka i przełyku... przyjmuje leki... jest trochę..

Czy to jest nerwica sercowa?

.. ...nie mam przypadkiem skrzywienia kręgosłupa?Bo skrzywienie też może powodowac takie bóle.Pozdrawiam. witam! od jakiegoŚ czasu( pól roku ) mam okropne bóle w okolicy serca. takie kłucie,że aż promieniuje z tyłu pod łopatkę, jakieŚ 2 tygodnie temu robi mi się tak,że jak mnie to złapie to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...piersiowej i leczono mnie na skrzywienie kręgosłupa. Fakt mam zmiany w szyjnym i piersiowym ale neurochirurg oznajmił mi, że nie powinnam się tak źle czuć. Miałam kilka lat temu przez ok.2 lata bóle brzucha, też lekarze nie umieli mi pomóc. Miałam straszną depresję poporodową trwającą 6..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...LORDOZA ( RTG wykazało skrzywienie kręgosłupa szyjnego ) i SPOŻYWANIE ALKOHOLU. Więc reasumując stwierdził, że są to NAPI ECIOWE BÓLE GŁOWY w wyniku podanych przeze mnie przyczyn. Biorę na to Cinnarizinum i Xanax, jakoś żyje Witam.W obu okolicach podżuchwowych widoczne są pojedyńcze..

Dziwne mijajace bóle serca

.. ...bóle.ale również mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, więc to równiez ma na to wpływ.bóle sĄ dławiĄce, uciskajĄce,chwilami czuć ulgę.prowadze zdrowy tryb życia,żadnych nałogów,ćwiczyłam regularnie na siłowni, ale lekarz mi tego zabronił,teraz ćwiczę żadziej ale bóle powróciły.pozdrawiam..

Bóle serca w młodym wieku

.. ...gdy usłyszał że mam skrzywienie kręgosłupa, zwalił winę właśnie na kręgosłup i nie chciał mnie przebadać. Upierałam się, więc niby mnie * przebadał * ( wówczas czułam, że zrobił to byle jak, może nawet udawał ). Tak się zraziłam do lekarzy że mimo iż wciąż miałam kłucia w sercu, nie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...przyczyną mogą być też skrzywienia i zmiany kręgosłupa. Poleca mi rehabilitację. Przepisali mi hydroksyzynę /nie działa/ i mydocalm. Skłaniam się ku 2 ostatnim przyczynom, bo na bóle pleców cierpię od dawna, a i do nerwicy mam sporo powodów. No tylko do diaska jak z tym diabelstwem..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...okresem dojrzewania skrzywieniem kręgosłupa i niedoborem witamin. Dał mi jakieś witaminy i syrop. Ale muszę kopic jeszcze magnez skoro tak mówicie. Doktor słuchał z 10 min mojego serca i nic nie powiedział co on tam słyszał na ekg ani echo mnie nie wysłał. Bałem się ze to jakaś wada..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...po rtg: Lewostronne skrzywienie kręgosłupa lędżwiowego z rotacją trzonów,pogłębiona lordoza lędżwiowa.Os sacrum acutum. Niewielkiego stopnia zwężenie krążka m - k L2 - L3,L3 - L4,od wklęsłej strony wygięcia.Spina bifida S1 Czy to moze byc przyczyna pobolewania nie wiem?Narazie daje sobie..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...zdrowia: Sylwia S. lat 13 skrzywienie kręgosłupa skolioza 70˚, lordoza lędźwiowa, kyfoza. Andrzej s. lat 56 skrzywienie kręgosłupa, skolioza, przepuklina krążka między kręgowego L - 4,L - 5. Roman S. lat 42 skrzywienie kręgosłupa, skolioza, lordoza lędźwiowa, przepuklina krążka..

Mam ostrofity na kręgosłupie szyjnym i piersiowym

.. ...do uzdrowiska,albo na miejscu skorzystaj z reHabilitacji.Pomaga krioterapia - działa przeciwbólowo i laser.No i odpowiednia gimnstyka.A byłeś u neurologa czy neurochirurga? Co oni na to?Skonsultuj się...

Powracający ból mostek szyja

.. ...okazała sie lewostronnym skrzywieniem kręgosłupa w wyniku czego mam wysadzoną klatke piersiową z lewej strony. Prosze o pomoc co to może być. Nerwica bóle od kręgosłupa czy może początek wieńcówki Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam przede wszystkim musisz schudnąć .Przestań słodzić..

Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym

.. ...się stało? Może masz skrzywienie lub rotację w kr. piersiowym i z powodu zwiększenia ciężaru ciała oraz przesunięcia środka ciężkości - dziecko w brzuchu powoduje przesunięcie środka ciężkości i statyki ciała.Myślę,że najlepiej pomogłoby ci pływanie lub gimnastyka w basenie,a także laser..

Silny ból z lewej strony tył głowy

.. ...strasz gózem mózgu,może to przecież być od kręgosłupa szyjnego.Proszę iść do neurologa. miałm cos podobnegi i okazało się,że to skrzywienie boczne kręgosłupa szyjnego z rotacją.Idż do lekarza koniecznie...

Bóle w kladce piersiowej

.. ...do około 83 - 85, mam skrzywienie prawostronne piersiowe kręgosłupa,nieraz pomaga mi ziewanie w złapaniu oddech a najlepszym sposobem na ciężki oddech i ból jest polopiryna S jak ja biorę to mi się poprawia oddech się robi lżejszy i ból ustaje w znacznym stopniu. Rano gdy wstaje to..

Nerwica a dziwne bóle

.. ...Możesz mieć też coś z kręgosłupem, też daje takie objawy, coś akurat wiem o tym : ). jak to od skrzywienia kręgosłupa,to popływaj lub masaż ci pomoc może może na siłowni się nadwyrężyłeś????Nie pakuj...