Skurcz krtani

Duszenie się - Str. 32

.. ...po południu dodatkowe skurcze i od tego czasu dusi i dławi mnie w klatce piersiowej. Okropnośc, kiedy to wreszcie przestanie mnie nękac. Zauważyłam też że czasami ciężko mi się przełyka, jakbym miała spuchniętą krtań ( byłam u laryngologa w zeszłym tygodniu i jest wszystko ok. ). Czy to..

Czy to był zawał serca?

.. ...człowieka wywołać odruchowy skurcz krtani i zatrzymanie oddechu. Głównie u dzieci ale może u dorosłych również. Witaj ; Przedstawione przez ciebie objawy wskazują na zatrucie pokarmowe, lub grypę żołądkowa, ale to musi stwierdzić lekarz. Nie wiem skąd takie skojarzenia z zawałem serca...

Zaciskające się gradło - krtań - tchawica?

.. ...porobie i tak sciska jak skurcz ból straszliwy - w okolicy krtanii - migdałów. Lekarze mówia ze nic mi nie jest ale miałem tylko ekg , prywtanie zrobiłem usg traczycy i hormonalne jest ok. Mam takie wraznie ze jakby pod migdałami u gury w gradle sie gotowało - piekło. Czasami mi głos sie..

Promlemy ze zdrowiem

.. ...uczulil.Bo swedziala mnie skura po nim i czulam sie zle.Kiedy odstawilam lek zaczelo sie uczucie guli w gardle.Pewniej nocy nie moglam zlapach powietrza.Poszlam do lekarza rodzinnego troche mnie zbyl.Srwierdzil ze pluca czyste i tyle.Gule jak byla tak jest dalej i znow bylam u..