Skurcz mięśni kręgosłupa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 58

.. ...denerwujom te cholerne skurcze. prawie co dzien.Juz do glowy dostaje.Mala te klucia w sercu tez cos takiego mialem jak poszlem do kardiologa i powiedzial mi ze to morze byc od kręgosłupa sam nie wiem ale serce chyba nie kłuje tak mi powiedział że to jakieś mięśnie czy coś takiego.Teraz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1023

.. ...drętwienia palców i dziwnych skurczy mięśni.Wcześniej bolał mnie kręgosłup. Potem ucisk klatki piersiowej ,duszność,przyspieszony puls( ok 100 ,ciśnienie niskie100 na 60 pare ). Teraz minęły duszności to przeszło na głowę. Czuję jakby rosło w niej ciśnienie ,sztywnieje kark i zatyka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...pulsowanie jest wynikiem skurczu mięśni szkieletowych klatki piersiowej ( przynajmniej u mnie ). Serce nie pulsuje w ten sposób. Bardziej jednak bym zwrócił uwagę na to, że ten objaw pojawia się u Ciebie przy wysiłku - trochę niepokojące, ale może to być również wynikiem napięcia mięśni..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 937

.. ...serca mam dodatkowe skurcze mięśnia sercowego A kręgosłup mam dwupoziomową dyskopatie kręgów C5 C6 C7 najpierw miałam omdlenia nie wiedziałam z czego lekarz kardiolog powiedział że od arytmi nie ma zawrotów głowy i wylądowałam w szpitalu na neurologi tam mi porobili wszystkie badania..