Skurcz mięśni twarzy

Tężyczka

Tężyczka

.. ...Objawami tężyczki są skurcze różnych grup mięśni, rozpoczynające się zwykle od mięśni rąk, następnie mięśni mimicznych twarzy i rozprzestrzeniające się po wszystkich mięśniach ciała. Istotne jest, że chory z napadem tężyczki jest cały czas przytomny. Przy niskich poziomach wapnia możliwe..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 652

.. ...miałam ciągle dodatkowe skurcze serca których zaden lekarz nie mógł wyjaśnic. Później...po pewnym przykrym dla mnie zdarzeniu pojawiły się inne objawy somatyczne - muszę ciągle napinać mięśnie ( twarzy,rąk,naciągać stawy... ) i mam problemy z oddechem - jakbym nabierała powietrze a ono..

Drętwienia mięśni twarzy

.. ...czesciej. Nie sa to zwykle skurcze w miesniach a bardzo niepokojace grymasy twarzy, czy tez rak. Pojawiaja sie na chwile ale jest to dla mnie i dla otoczenia bardzo krepujace. Zauwazylam, ze po zazyciu DUZYCH porcji magnezu problem zanika na jakis czas ( musze jednak wowczas zazyc..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...mrowienie w nochach, skurcze drżenie w ciele. Nie mogę jeść, w nocy mam koszmary. Nie mogę myśleć o niczym innym, chodzę po lekarzach i robie jakieś badania. Wydałam już ponad 1000 zł i nic oprócz tej dyskopatii. Trzech neurologów nie stwierdziło stwardnień, dwóch pytałam wprost czy mogę..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...pogarszała, dostałem drgawek, skurczu mięśni twarzy i rąk, aż w końcu przyjechało pogotowie i stwierdzili, że mam nerwicę. Od tamtej pory prześladuje mnie ona bez przerwy, chociaż był okres kiedy myślałem, że pozbyłem się tego. Miewam mocne bóle serca, czasami boli mnie głowa, mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 777

.. ...łapie mnie cały czas skurcz lewego barku, nie moge odwrócić glowy w lewą stronę, to przez stres, juz kiedyś powiedzial mi masażysta że nigdy nie widzial u osoby w moim wieku tak twardych i zakwaszonych mięśni :/ zaraz mama zrobi mi masaż - choć jeszcze o tym nie wie ; ) wszystkim..

Skurcze mięśni twarzy

.. Witam. Mam problem odnośnie mojej twarzy. Jestem bardzo śmiały( naprawdę ) i nie mam problemów z kontaktem z innymi ludzmi jednak szczegolnie podczas niektorych sytuacji spolecznych ( wątpie jednak,by była to fobia ) drżą mi mięśnie twarzy, i tylko twarzy. Szczególnie dzieje sie to tak jak sie długo śmieje,..