Skurcz oskrzeli

Atenolol

.. ...beta 2 ( na przykład skurcz oskrzeli, niebezpiecznego szczególnie u astmatyków ). Mogą natomiast w sposób nadmierny hamować układ bodźcoprzewodzący serca i doprowadzić do bradykardii ( częstość serca poniżej 60/min ) lub nawet do bloków przewodzenia. Przykłady preparatów zawierających..

Betaadrenolityki (beta-blokery)

Betaadrenolityki (beta-blokery)

.. ...innymi zaburzenia rytmu serca o charakterze bloków przewodzenia, skurcz oskrzeli i duszność ( szczególnie niebezpieczne u astmatyków ), impotencja, zawroty głowy i nadmierne spadki ciśnienia tętniczego...

Betaksolol (Locren, Betabion, Betoptic, Optibetol)

.. ...skurcz naczyń obwodowych, skurcz oskrzeli ). Betaksolol zwalnia rytm serca i zwalnia szybkość przewodzenia w układzie bodźcoprzewodzącym. Efektem jest zmniejszenie pojemności minutowej serca i w konsekwencji spadek ciśnienia tętniczego krwi ( sercowa składowa ciśnienia ). Prawdopodobnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...przełyku. W skrócie chodzi o skurcze. A skurcze jak to skurcze zdarzają się wtedy jak ( np. z powodu nerwicy ) zbyt często uzywamy jakiegoś organu. Nie wazne więc czy kurczy/rozszerza się przełyk, oskrzela, naczynia krwionosnie, mięsnie gładkie brzucha - wszystko to daje te nieprzyjemne..

Komorówki (arytmie komorowe)

.. ...z czego biora sie te skurcze i czy to wogole jest wyleczalne.pozdrawiam wszystkich sercowcow Hej ja mam zespol barlowa i tydzien temu wykryli u mnie dodatkowo astme oskrzelowa teraz znam powud mojego chorowania co drugi miesiac na oskrzela dali mi inhalator ( pomaga mi strasznie ) i..

Omdlenia wazowagalne o typie wazodepresyjnym

.. ...blokery. Takie Leki skurczają oskrzela, co wspomaga rozwój astmy oskrzelowej. Tym bardziej, że wykryto astmę akurat po braniu metohexal * u. Wypadanie włosów może również być skutkiem przyjmuowania beta blokerów. Nie zażywam żadnych leków... Byłam dziś u lekarza, dał mi skierowanie do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 776

.. ...źle sie czułam miałam skurcz oskrzeli i walczyłam aby nie poddac sie bo dostała bym ponownie hiperwentylacji cos okropnego nie mogłam normalnie oddychac wziełam chydroxizinum w syropie zeby szybciej zadziałało pomogło bardzo późno ale pomogło i zasnełam jakoś a dzis źle sie czuje..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 903

.. ...co kiedys mój lekarz skurcze oskrzeli mam wypisał mi lek o nazwie SEREVENT DYSK i na noc mam wdychac kilka wdechów juz sie boje co robic czy wykupic ten lek czy nie ale ten atak był najsilniejszy jaki mniałam mąz namawia mnie zebym spróbowała i oceniła jak bede sie czuła jak kupie i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 942

.. ...wtedy zaczynam mniec skurcze oskrzeli i brak powietrza i zaczyna sie cała akcja a tak wróce padnieta po 20 - ej to jakis obiadek przygotowac na nastepny dzien,pocwiczyc jak bede na siłach porozmawiac z rodzina i jakos zleci wieczór zeby tylko w rutyne nie wpasc ale zyje nadzieja ze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1206

.. ...powietrza jak ogromny skurcz oskrzeli wstała i z okropnymi zawrotami głowy popełzałam do kuchni czułam ze juz zaczynam panikowac a to jest najgorsze zaczeło brakowac mi powietrza juz zastanawiałam sie gdzie mam jakąs papierowa torbe zeby zaczac w nią oddychac i zeby uniknąć znowu..

Skurcze oskrzeli z podłączeniem do respiratora u dziecka

.. ...szpitalu w Rzeszowie. Ma skurcze oskrzeli tak silne że jest podłączona do respiratora i podają jej morfinę. Nie dają szans na to, że wyjdzie z tego. Czy to prawda?? Czy naprawdę nie ma leku który jest w stanie takie skurcze powstrzymać?? Nie mogę w to uwierzyć nie chcę Proszę, napiszcie..

Lek Ebivol

.. ...stosowac bo nie powoduje skurczu oskrzeli,świetnie reguluje rytm wiem bo sam stosuje a poza tym nie męczę się jak po innych B blokerach bardzo dobry lek. Ciśnienie obniżyło się ze 160 na 140 za to wpływa głównie na rytm 73 - 75 więc idealnie i serece równo pracuje biore ten lek od tyg..

Jak powinno bić zdrowe serce dziecka, gdy się leży?

.. ...zwężanie oskrzeli, * rozszerzanie naczyń krwionośnych powodujące spadek ciśnienia tętniczego krwi, * nasilanie skurczów przewodu pokarmowego, * kurczenie pęcherza moczowego, * wzrost wydzielania insuliny,..