Skurcz przełyku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...zaczęło sie od pogotowia( skurcze przełyku ) - lekarz internista - objawy somatyczne - nerwica, konsultacja z psychiatrą. Po spotkaniu z psychiatrą zaczęło się , okazało się ,że po krótkiej romowie z lekarzem uruchomił on cały mechanizm emocji, jak narazie wierzchołek góry lodowej - ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na całym odcinku od żołądka do gardła - codzienne poranne myslenie o śmierci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1004

.. ...miewam czasem straszne skurcze jelit i żołądka.Masakra.Wiem też,że w związku z naszym stresem wzrasta wydzielanie kwasu solnego i pojawiają sie zaburzenia perystaltyki przełyku,jelit itd. Wiem,że moje złe samopoczucie tak naprawdę wynika z nawrotu objawów.Nerwica to taka sinusoida.W..

Trzepotanie w przełyku

.. ...cos jakby dodatkowy skurcz serac, ale nie jestem pewna. wyniki ekg i echo mam ok. Marwti mnie to, czy ktos z was moze ma cos podobnego>? jak możesz to dokładniej opisz te objawy cos jakby motuyl trzepotal skryzdlami w przelyku...trwa chwilke, nie boli nic oprocz tego, dziwne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...choroba ), że wiesz masz skurcze mięśni oddechowych, więc pomimo szczepienia, ja mam wszystkie objawy ( a pies po 50 dniach nadal żyje ), moja rana swędzi, mam gule, ciężko mi przełykac, mam bóle głowy, nudności, niby wszystko ok. bo pies żyje, ale normalnie tragedia z tym gardłem,..

Częstoskurcz w przełyku?

.. ...przytrafił mi się atak częstoskurczu chyba, tudzież skurczy dodatkowych, tego nie wiem, jedno wiem napewno przez cały czas odczuwam dyskomfort jakby w przełyku w okolicach mostka takie dziwne drzenie tudziez smyranie , czasami pomaga jak odkaszlnę ale mam to przez cały czas, no chyba ze..

Częstoskurcz komorowy

.. ...miałem problemy z częstoskurczem od 15 lat brałem CORDARONE i i 12 lat nie miałem problemu z częstoskurczem ale lekarz u którego się lecze odstawił mi go w styczniu rok temu ,ponieaż uważał że po co mam brac skoro nie mam napadów. Po 3 m,iesiącach dostałem napadu , umiarowiono mnie..

Różnica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych

.. ...somatyczne jak częstoskurcze lub zwolnienie rytmu, skurcze dodatkowe, nadcisnienie - niemniej wyniki EKG mam ponoć idealne. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie problem.Czy ktoś wie jaka jest róznica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych. Czytam posty tu zawarte i..

Skurcze w klatce piersiowej

.. ...lat. Od 10 dni odczuwam skurcze w klatce piersiowej ( czasami mam wrażenie jakby te skurcze były w przełyku ) dodatkowo gdy tylko się położę serce zaczyna uderzać jak oszalałe. Lekarz pogotowia po osłuchaniu i ekg stwierdzil, że przyczyny nie zna ale to nic grożnego. Od 2 tygodni zażywam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...przełyku. W skrócie chodzi o skurcze. A skurcze jak to skurcze zdarzają się wtedy jak ( np. z powodu nerwicy ) zbyt często uzywamy jakiegoś organu. Nie wazne więc czy kurczy/rozszerza się przełyk, oskrzela, naczynia krwionosnie, mięsnie gładkie brzucha - wszystko to daje te nieprzyjemne..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...wiem czy te doatkowe skurze to serce czy przełyk a może żoładek???Mam 39 lat, a czje się jak babcia...ciągle coś boli, jestem chuda, wypadaja mi włosy, ledwo dojeżdżam na xanaxsie do pracy i z pracy...i często nie mam siły pójść już na zakupy... obserwuje koleżanki, ale one funkcjonują..

Dziwne skurcze w przełyku

.. ...też raczej stawia na skurcz przełyku ale to mnie nie przekonuje bo nie mam potem żadnej zgagi ani odbijania, które by się chyba po czymś takim pojawiło. Moja gastroskopia jest ok. Co to za cholerstwo może być? Piszcie jeśli coś takiego odczuwacie. Monia Cześć Jeżeli masz zgagę to może..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 5

.. ...nogi i ręce coś jakby skurcz tzw.mrówki do tego stopnia że nie mogłam wybrać numeru telefonu aby zadzwonić po pomoc.Do tego dziwne uczucie w głowie tak jakbym miała zemdleć,serce zwariowało,raz biło jak oszalałe a potem jakby wogóle miało się zatrzymać,koszmar.Wylądowałam w..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 7

.. ...przeproszeniem gardło lata mi jak skura na ch u j u nie raz czuje dziwine dretwienie kazdej czesci ciała szczegolnie nóg które emituja dziwne związki jakby jakiegos promieniowania które strzszliwie bola nieraz gdy moge nad nimi zapanowac czuje przyjemne uczucie w brzuchu jakby mi sie..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...przełykania...Oprócz tego mam skurcze rąk i nóg co wcześniej również nie miało miejsca.Czy po tak małej dawce Citronilu mogł wystąpić trwały skutek uboczny,? Nie wiem....Dodam , że jestem niepełnosprawna ruchowo od urodzenia aczkolwiek takie problemy zaczęły się właśnie osiem lat..

Duszenie się - Str. 32

.. ...po południu dodatkowe skurcze i od tego czasu dusi i dławi mnie w klatce piersiowej. Okropnośc, kiedy to wreszcie przestanie mnie nękac. Zauważyłam też że czasami ciężko mi się przełyka, jakbym miała spuchniętą krtań ( byłam u laryngologa w zeszłym tygodniu i jest wszystko ok. ). Czy to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 342

.. ...dziwne udrzenia czy skurcze to było w żołądku czy w przełyku w zwiżaku z tym ze sie przejadłam nie wiem juz sama, ale dzis mam doła i dzień do niczego co chwila mierze tetno i mnie tak ciagnie w klacie uczucie mam ze serce mi zwalnia jakby stres taki w klacie czasami cos ,mi tam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 438

.. ...po poczułam w mostku centralnie też takie skurcze czy pekające bańki,ale tak z 6 razy pod rzad wrrrrrrrrrrr może to akurat było od zołądka czy z przełyku nie wiem, ale to serducho mnie irytuje naprawde...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1028

.. ...wiem czy te doatkowe skurcze to serce czy przełyk a może żoładek???Mam 39 lat, a czuje się jak babcia...ciągle coś boli, jestem chuda, wypadaja mi włosy, ledwo dojeżdżam na xanaxsie do pracy i z pracy...i często nie mam siły pójść już na zakupy... obserwuje koleżanki, ale one funkcjonują..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...bóle brzucha, stany skurczowe jelit. Debidat - Działanie: Preparat stymulujący motorykę jelit. Mechanizm działania polega na łączeniu się z receptorami opiodowymi. Regulacja perystaltyki obejmuje cały przewód pokarmowy: napięcie dolnego zwieracza przełyku, proces opróżniania żołądka,..

Dziwne skurcze w klatce - przełyk albo serce?

.. ...dostałem dziwnego ataku skurczów w klatce piersiowej, raczej nie było to spowodowane sercem, a przypominało jakby ktoś złapał mi za coś pod mostkiem i zaczął tym ruszać, stopniowo od dołu do góry, może lekko po lewej stronie, pewnego rodzaju drgania 1 - 2 cm pod skórą. Trwało to około 2..

Holter - Prośba o interpretacje wyników

.. ...posiłkach np czekolada, albo ogólnie mleko ) a podobno oba organy * obsługuje * nerw błędny? p.s2 czy bloki moga mięć związek z elektrolitami? oczywiście z zaburzoną gospodarką elektrolitów? pozdrawiam..

Przy przełykaniu uczucie dodatkowego skurczu serca

.. ...mostka ) oraz podczas przełykania dużych kęsów dodatkowe skurcze serca? Czy ktoś ma podobne objawy bo podobno wg kardiologów nie powinny one występować w przebiegu tej choroby Proszę o sugestie Dzięki..