Skurcze dłoni

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...Przewrócił się , ciało skurczyło i powykręcało mu się tak ,że wyglądał jak małe dziecko. Dłonie i stopy były wykręcone w tak nienaturalny sposób ,że gdybym zobaczyła to na zdjęciu ( a nie na własne oczy ) , nigdy nie uwierzyłabym. Przyleciał cały sztab lekarzy , dostał zastrzyki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 48

.. ...łapie mnie dlugotrwały skurcz [od kilku godzin, do kilku dni, a raz nawet półtorej tygodnia]. Nie mogam wtedy spać, bo skurcz - jak igła w koniuszku serca - utrudniał mi oddychanie - mogłam mówić tylko na pół oddechu. Cały czas towarzyszy mi pocenie się dłoni ... czasem nawet tak, że..

Osoby z zastawką mechaniczną - Str. 2

.. ...mam więcej dodatkowych skurczy, czuje się zmęczona, mam problemy z bólami w klatce i anemię. Hm pracuje i staram się żyć normalnie, ale czasem ma dosyć. A zastawkę czasami mi słychać tak bardzo jakbym trzymała ją na dłoni. Wyniki wszystkie są w normie inr też. Może ktoś ma jakieś podobne..

Siwiejące dłonie, oraz inne objawy

.. ...serca, jakby dodatkowe skurcze, ale dosłownie zdarzają się raz na dwa dni, i szybko mijają. Za to mam stały, niewielki ból w klatce piersiowej, czasem z lewej strony, czasem z prawej. Mam też dziwne wybroczyny/wysypkę, jakby wylewy krwi podskórne, symetrycznie rozmieszczoną na obu udach,..

Przerost prawej komory serca

.. ...komory w normie. Czynność skurczowo - rozkurczowa prawidłowa. Zastawki morfologicznie i czynnościowo bez istotnych zmian. osierdzie bez cech płynu. Czy ktoś może mi powiedzieć czy to coś poważnego, co mam o tym wszystkim myśleć? Dodam jeszcze może to istotne od dwóch tygodni mam..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...na zapachy, potworny skurczowy ból brzucha, TRUDNOŚCI W PRZEŁYKANIU suchość w ustach, płytki oddech, KOŁATANIE SERCA v, skoki ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca, fale zimna, zimne dłonie i stopy, potliwość dłoni i stóp, zmęczenie, totalna dekoncentracja, derealizacja w trakcie ataku..

Kołatanie serca, omdlenia, skurcze dłoni, zmęczenie, co to może być?

.. ...objawami zawsze były skurcze dłoni i ból w okolicy podbrzusza; przy czym skurcze dłoni polegają zawsze na tym, że palce zaciskają mi się do środka i nie mogę nimi ruszyć, w ogóle. Wiąże się to z okropnym bólem, bo mam wrażenie, że chcą sie zacisnąć jeszcze bardziej, ale już nie mają jak,..