Skurcze dodatkowe komorowe

Zapalenie mięśnia sercowego

.. ...tachykardia; zaburzenia rytmu ( skurcze dodatkowe, tachyarytmie komorowe, zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo - komorowego ); objawy niewydolności serca; osłuchowo: szmery skurczowe o różnym charakterze, czasami 3 ton serca, szmer tarcia osierdziowego. W badaniach dodatkowych można..

Sole potasu (Kalipoz, Kaldyum, Kalimat, Kalium, Acespargin, Kalibit)

.. ...nadkomorowych zaburzeń rytmu ( skurcze dodatkowe, częstoskurcze, migotanie przedsionków ) oraz arytmii komorowych, w tym torsady i migotania komór ( nagły zgon sercowy ). Jony potasu odgrywają bardzo istotną role w utrzymywaniu równowagi kwasowo - zasadowej i wodnej organizmu, w wielu..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 39

.. ...czytam skad wiesz ze masz skurcze dodatkowe nadkomorowe robilas jakies badania ja tez cos takiego mam ale sporadycznie mozerz napisac jak to odczówasz tez mialem echo kilka razy i nic i ekg serce mam tez zdrowe tylko niekiedy te skurcze ale to jest nie grozne tak mi powiedzieli..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 41

.. ...nadkomorowych częstoskurczy napadowych 0 tachykardii 0 bradykardii rytmow niemiarowych o przerw 1519 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 0 częstoskurczy komorowych 0 czynnych rytmow komorowych o bigemi 2 pary bardzo proszę o odpowieć Nie ma w nim nic niepokojącego - ale jak..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 51

.. ...zycia i spowodowac ze skurcze komorowe nie beda sie pojawialy, bo bedzie wyzsze tetno.wczesniej w ciagu dnia tetno czesto wynposilo 45 - 55 na miute.nie dano mi zadnych lekow.przed wszczepieniem stymulatora robilem holtera 12 kanalowego: 507 dodatkowych komorowych. teraz jest jakby..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 30

.. ...ablacji w ck anin, czestoskurcze poki co nie wystapily( odpukac ) ale nie czuje sie dobrze.oprocz boli w klatce piersiowej mam wiele dodatkowych skurczy nadkomorowych i komorowych.. przed ablacja tez je mialam ale nie az tak czesto..moze ktoś napisac czy po ablacji tez odczuwal takie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 45

.. ...To co Misza pisze, że skurcze dodatkowe przeszły mu przed zabiegiem to chyba już norma u wszystkich, Jakoś się dziwnym trafem wyciszają. U mnie przed pierwszą ablacją stwierdzono ( częstoskurcze komorowe - w prawej komorze ) 2 ogniska ektopowe w obrębie RVOT i w komorach epizody VT -..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 3

.. ...tachycardia ( SVT ) to częstoskurcz nadkomorowy, a Ventricular Ectopic Beat ( VEB ) to skurcz dodatkowy komorowy. Pewnie o to chodziło, choć ręki nie dam uciąć. Na temat częstoskurczów nadkomorowych i komorowych mnóstwo osób już się wypowiadało. Sama się z tym męczę od ok. 12 lat - więc..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...ktorych pojawialy mi sie skurcze dodatkowe nadkomorowe duzych ilosciach tzn ok 43 dodatkowych na minute to zazwyczaj w tej minucie byl rowniez skurcz komorowy. Napiszcie mi co mam robic bo wydaje mi sie ze moj kardiolog to idiota nawet mi lekow nie przepisal?! a ja żle sie czuje, np od..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...- mam nadciśnienie, skurcze dodatkowe komorowe a ostatnio doszły mi w nocy bloki przedsionkowo - komorowe II stopnia Mobitz II, a w ulotce napisane jest że w przypadku bloków II i III stopnia przyjmowanie leku jest przeciwwskazaniem - jak mam to interpretować? To moje pierwsze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 602

.. ...kołatań serca? Wiem, że są skurcze dodatkowe, komorowe, nadkomorowe itp. Zastanawiam się, czy jesteśmy w stanie je odróżnić? U siebie zaobserwowałam trzy typy: 1 ) przeskoki, tak jakby serce robiło fikołka, 2 ) trzepotania ( najgorsze, nie cierpię ich! ), tak jakby w klatce piersiowej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 638

.. ...Czy miewacie dodatkowe skurcze serca, komorowe bądź nadkomorowe, czy czujecie potknięcia serca i jakby uderzenia o gardło ? Pozdrawiam Witam Mam pytanie, czy wsytępują u was dodatkowe skurcze serca, arytmie ? uczucie zatrzymania serca na 1 sek i uderzenia w gardlo ? witam po dłuższej..

Ablacja Łódź

.. ...co Ci dolega; ja mam skurcze dodatkowe komorowe 1000 - 2000 na dobę; czasami się łączą; bardzo mnie to rozwala psychicznie. jest po 2 opercjach serca=ubytek międzykomorowy ale wszytsko oki. mam 32 lata od 22 lat mam napady częstoskurczu w sumie napady to mam od 12 mieisęcy .do grudnia..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...Mam dokładnie to samo, skurcze dodatkowe komorowe na tle nerwicowym. Jak byłem na 2 roku studiów przeżyłem taki epizod ze skurczem komorowym, który kompletnie mnie rozbił psychicznie - w centrum miasta myślałem że fiknę w kalendarz!!! I wtedy wpadłem w nerwicę. Teraz zracjonalizowałem..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 22

.. ...10 tys. dodatkowych skurczy na dobę i to na lekach ), nie muszę brać rytmonormu. A dr nie dość, że świetny lekarz to do tego przeuroczy człowiek. Pozdrawiam. Do Alicji Serdecznie dziękuje ci za odpowiedz. ja mam arytmie od 12 lat ale mam ok 15 - 20stu dodatkowych skurczy komorowych na..

Złożone skurcze dodatkowe

.. ...się je odczuwa. Ja mam skurcze dodatkowe komorowe i odczuwam je jako zatykanie w gardle. Przy czym pojawiają się one jeden po drugim i po każdym uderzeniu jest przerwa. Czy to są złożone skurcze? Boję się bardzo, bo prawdopodobnie są one groźniejsze od normalnych, a nie wiem ktore ja..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 21

.. ...Znaczne upośledzenie skurczowej lewej komory serca z frakcją wyrzutową EF 12% Badanie ergospirometryczne - nie wydolność krążenia klasy B wg Webera Vmax 0 2 17,8 ml/kg/min ( Co mi akurat nic nie mówi ...... ) Holter - rytm zatokowy . pojedyncze komorowe pobudzenie dodatkowe ????????..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 76

.. ...i wyszło ponad 4000 skurczy dodatkowych komorowych ( moge podac Ci cały wynik z holtera ale to jutro ) A teraz kardiolog zlecił mi zrobienie holtera po to by zobaczyc czy moja arytmia załapie na ten lek co go biore. dziekuje bardzo za odpowiedz może ty mi troche pomożesz zrozumiec ta..

Solarium a choroby serca

.. ...i/ii stopnia, czestoskurcze nadkomorowe, skurcze dodatkowe, 3 lata temu mialam infekcyjne zapalenie wsierdzia i przyspieszone tetno zazwyczaj.biore propranolol 10 - 20mg dziennie lub wiecej jesli zlapie mnie czestoskurcz oraz magnez. zastanawiam sie czy osoby ktore maja takie problemy z..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera?

.. ...Bigeminia to jest co drugi skurcz dodatkowy ( najczęściej komorowy ) moj wujek ma teraz 40 lat, juz od 20 roku zycia mial objawy miazdzycy, podwyzszone cisnienie. Niedawno dostal napadow dusznosci. Lezy teraz w szpitalu pod stala obserwacja. okazalo sie ze ma niewydolnosc serca. Tetniaka..

Lek na skurcze dodatkowe

.. ...zapobiegający napadom częstoskurczu nadkomorowego,czy on równiez eliminuje surcze dodatkowe? pozdrawiam witaj ja mam dodatkowe skurcze komorowe i moj lekarz fdal mi lek Atenolol 25 biore po pol tabletki dziennie i jest dobrze. ale jak odstawiam to skurcze pojawiaja sie znowu. czya na..

Para i Salwa w wynikach Holtera

.. ...dowiedziałam się, że mam skurcze dodatkowe serca komorowe i nadkomorowe, oraz 1 salwę, czy Parę - nie wiem co to znaczy? lekarz powiedział, że to groxniejsze od tych skurczy. Mam cechy wypadającego płatka i nerwicę, ale nie wiem co było pierwsze. tj. wydaje mi się że nerwica rozpetała tę..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór

.. ...płatka ). Odczuwam też skurcze dodatkowe. Czy coś grozi mi z tego tytułu? Czy grozi mi migotanie komór? Proszę o pomoc nic Ci nie grozi , uspokoj się czy migotanie komór, to to samo co pobudzenie komorowe? Migotanie komór to bardzo groźna arytmia komorowa. A częstoskurcz komorowy może do..

Arytmia po ablacji

.. ...częstoskurcz? Ja mam skurcze dodatkowe komorowe pojedyncze i gromadne; kilka razy zdarzyło mi się, że odczuwałam kilkanaście pobudzeń pod rząd ( taki bezładny taniec serca ), ale akurat wtedy nie miałam holtera; holter zarejestrował salwę ( to były chyba cztery skurcze pod rząd ), pary,..

Różnica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych

.. ...somatyczne jak częstoskurcze lub zwolnienie rytmu, skurcze dodatkowe, nadcisnienie - niemniej wyniki EKG mam ponoć idealne. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie problem.Czy ktoś wie jaka jest róznica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych. Czytam posty tu zawarte i..

Dodatkowe skurcze - Str. 4

.. ...lekow na serce.Co do skurczy komorowych i nadkomorowych,to podobno kazdy nawet zdrowy czlowiek ma prawo je miec.Komorowe o ile pamietam sa chyba grozniejsze lecz wiem tez z badania holtera,ze skurcze te naleza do roznych grup i skurcz skurczowi jest nierowny,to w zaleznosci jakiego..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...do teraz - nie miałam skurczy dodatkowych. Zaburzenia rytmu, które u siebie zauważyłam, pojawiły się u mnie po ablacji, która zakończyła się sukcesem i od której minęło już pół roku. Czy któś z Was miał wcześniej częstoskurcze napadowe nadkomorowe i ablację i czy istnieje jakiś związek..

Dodatkowe skurcze - Str. 15

.. ...problem z dodatkowymi skurczami.A raczej,ze tylko ja az tak sie tym przejmuje.Dodatkowe skurcze mam od 3lat.doprowadzily one u mnie do nerwicy lekowej.Raz jest lepiej,a raz gorzej.Pracuje nad soba,bo doszlo do tego,ze balam sie sama wychodzic z domu.Ekg i echo serca mam dobre.Holter..

Dodatkowe skurcze - Str. 18

.. ...godziny temu, częstoskurcz, tachykardia ( podobno to nie to samo ), zaburzenia komorowe. Dostałem elektrolity, betaloc i propranolol i tętno spadło mi do 80. Niestety zostanę do rana, co mnie całkowicie dobija. Na szczęscie mam ze sobą komputer z internetem. Może czas zleci szybciej....

Arytmia a ciąża

.. ...dokladnie masz dodatkowe skurcze komorowe czy czestoskurcz komorowy??? bo ja mam dodatkowe komorowe i nadkomorowei czestoskurcze a tez chce miec drugie dziecko Ja też mam arytmie komorową od ponad 10 lat. Teraz mam 40 więc gdy sie pojawiła byłam mniej więcej w Twoim wieku. Mam skurcze..

Skurcze dodatkowe a biosotal

.. ...kardiologa w zwiazku ze skurczami dodatkowymi komorowymi; zapisał mi biosotal; czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat tego leku? pozdrawiam szystkich skurczowców. jest to lek antyarytmiczny wyrownujacy prace serca dzieki za odpowiedź; kilka lat temu juz jakiś lekarz mi ten lek..

Psychika ludzi chorych na arytmię serca

.. ...rzeczywiście siada .Ktoś powie skurcze , przeciez to ma każdy zdrowy człowiek ,tylko ten ktoś ma rzeczywiście skurcze dodatkowe ( fizjologiczne A tak może niech poczuje serie skurczy , potem kolejną serie i jeszcze raz itd.Lub komorowe skurcze pojawiające się ustawicznie - to dopiero..

Częstoskurcz komorowy i nadkomorowy

.. ...nie zaszkodzą; ja mam skurcze dodatkowe komorowe od kilku lat ( ok. 1000 na dobę, czesto się łączą w kilka ), nadkomorowe też, ale ich nie czuję i nie boje się ich tak jak komorowych; też biorę te wszystkie specyfiki ( potasy, magnezy, koenzymy, padmę, uspakajacze no i oczywiście różne..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 4

.. ...nadkomorowych, wstawek częstoskurczu nadkomorowego itp. Czy to jest arytmia nadkomorowa? lekarz powiedział mi tylko że to zaburzenia rytmu serca i od pół roku biore rytmonorm i bemecor. Mam też wypadanie płatka zastawki mitralnej i częściowy blok prawej odnogi pęczka hisa. A może ktoś..

Chyba zlikwidowałem dodatkowe skurcze

.. ...jednego dodatkowego skurczu ( mialem ich ponad 4000 w ciagu doby ). Musicie jednak wiedziac, ze podlozem moich skurczow jest przebyta niedawno ablacja. Wydaje sie jednak, ze moj sposob moze i wam przyniesc likwidacje albo ograniczenie ich ilosci. No to zaczynamy opis: Dodatkowe skurcze..

Moja arytmia serca, lekarz nie podejmie się leczenia

.. ...starszych. Rozpoznano skurcze dodatkowe nadkomorowe. Zastosowano leczenie środkami: Augmentin, Panodina i Asprocol. Dostałam zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego. Byłam pod stałą kontrolą Dziecięcej Poradni Kardiologicznej. W roku 1997, byłam trzykrotnie hospitalizowana: w lutym,..

Skurcze dodatkowe komorowe

.. ...mnie rytm zatokowy i skurcze dodatkowe komorowe z prawidłowym przebiegiem pobudzenia. Czy ktosz Was cierpi na to samo paskudztwo? Lekarz mi powiedział, ze najlepszym lekarstwem na to jest o tym nie myśleć bo to łagodna arytmia ale ciążko czasem wytrzymać spokojnie jak czuje się to..

Zespół tachy-brady

.. ...oprocz tego mam dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe aTY? Dostalam na te czestoskurcze bisocard ale czuje sie po nim zle mam cisnienie 85/45 a puls czasem 45, bardzo czesto mam cisnienie 90/50, a tetno wtedy szaleje mi roznie 140 - 180 uderzen na minute, napisz mi czy ,masz dodatkowe..

Biosotal

.. ...dolegliwością sa sporadyczne skurcze dodatkowe komorowe na tle nerwicowym. Czy lek o nazwie Biosotal, jaki zapisał mi lekarz, mogę brać doraźnie w razie epizodu arytmi czy jest to lek raczej do stosowanie regularnego? Regularnego codziennie jak nie to odejdziesz do domu Ojca Lek zażywa..

Stan zapalny serca bezobjawowo

.. ...roku czasu mam arytmie skurcze dodatkowe komorowe, nadkomorowe, tachycardie i bradycardie!! Zrobiłam wszystkie możliwe badania USG serca i tylko tu wyszło że mam zmniejszony przepływ krwi przez zastawke mitralną. Lekarze twierdza ze to nie powinno byc przyczyna takich arytmi!!! Teraz..

Niski puls granicach 40-50 uderzeń na minutę

.. ...wypadanie płatka i liczne skurcze dodatkowe komorowe i nadkomorowe.Biorę betabloker,który nie pomaga,natomiast jeszcze obnoiża puls i ciśnienie.Czasami boje sie,że przewrócę się na ulicy i bedzie to wyglądało jakbym byla nietrzexwa,bo miewam zawroty głowy.Czy ktos z Was ma podobne..

Wypadanie płaków zastawki mitralnej i co dalej?

.. ...Ostatni Holter to liczne skurcze dodatkowe w salwach..pochodzenia komorowego i nadkomorowego. Nie dostaje zadnych leków..bo te na arytmie obnizaja cisnienie. No coż zyje...ale ostatnio zaczynam miec spore problemy nawet z zasypianiem..czuje wtedy jak cholernie nierówno bije mi serce??..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...to pewnie dodatkowe skurcze serca tez je mam ostatnio bardzo duzo i czesto hej.Nie chcę Was martwić dziewczyny ale to mogą być dodatkowe skurcze komorowe albo nadkomorowe.Ja zaczynałam od przyspieszonego,napadowego bicia serca a twraz doczekałam się tego.Badania wszystkie jak u *..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 25

.. ...ciśnienie.Na dodatkowe skurcze komorowe jakie teraz mam nie działał.Dostałam betalok ale przy dawce0,25 skurcze dodatkowe zmniejszyły się nie ustąpiły.dawkę lekarz mi zwiększył o pół 0,25 skurcze nadalsą pojedyńcze.Martwi mnie jednak coś innego.Może też to odczuwacie jeśli bierzecie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 28

.. ...ciśnienie.Na dodatkowe skurcze komorowe jakie teraz mam nie działał.Dostałam betalok ale przy dawce0,25 skurcze dodatkowe zmniejszyły się nie ustąpiły.dawkę lekarz mi zwiększył o pół 0,25 skurcze nadalsą pojedyńcze.Martwi mnie jednak coś innego.Może też to odczuwacie jeśli bierzecie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 71

.. ...serca są to najczęściej skurcze dodatkowe pochodzenia komorowego lub przedsionkowego. Mogą występować podczas normalnej czynności pracy serca. Wtedy czujemy takie charakterystyczne szarpnięcie lub przerwe w pracy serca po czym rusza dalej. Raz miałem taką sytuacje, że pukawa mi się..

Dodatkowe skurcze komorowe - przyczyny, leczenie, prognozy

.. ...powstania dodatkowych skurczów komorowych, przebiegu leczenia, dalszej prognozy co do rozwoju choroby. Dotychczasowa diagnostyka to: morfologia, mocz, elektrolity, TSH, ECHO. Wszystko to jest w normie.Czekam na Holtera. W końcu ktoś pisze o komorowych : ), bo większosć cierpi na..

Komorówki (arytmie komorowe)

.. ...z czego biora sie te skurcze i czy to wogole jest wyleczalne.pozdrawiam wszystkich sercowcow Hej ja mam zespol barlowa i tydzien temu wykryli u mnie dodatkowo astme oskrzelowa teraz znam powud mojego chorowania co drugi miesiac na oskrzela dali mi inhalator ( pomaga mi strasznie ) i..

TELE-EKG

.. ...holterach notowano glownie skurcze dodatkowe nadkomorowe i kilka komorowych. slyszalem o czyms takim jak tele - ekg.czy ktos ma z was jakies doswiadczenia w tej materii? Tak - zadzwoń do Zabrza na kardiotele a dowiesz się wiecej. Tel. 032/3761800. Z tym że to jest płatne 35 zl/m - c...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 8

.. ...pojawiaja sie juz pojedyncze skurcze. tez panikuje juz przestraszylam sie tego.ale moze nie koniecznie to robie bo wszystko sie okaze po holterze. zawsze robia miesiac po ablacji badania holtera i wtedy juz wiadomo jest. wlasnie przed chwila poczulam dodatkowy skurcz.Ja mialam wypadanie..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...stwierdzono u mnie niedawno skurcze nadkomorowe, objawia się mocnym jak ja to nazywam telepnieciem w klatce piersiowej, takim dziwnym zakolataniem,przewracaniem sie serca, zadziej w gardle.....czasami skurcz jest tak mocny ze prawie powala na kolana, mam to po wypadku samochodowym od..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej i dodatkowe skurcze komorowe

.. ...hiperkinetycznego oraz dodatkowe skurcz komorowe 2gr wg Lowna przepisano jej Effortil ipowiedziano,żę to nic takiego.Obecnie córka mndleje przy wjększym wysiłku,kiedy za długo stoi, siedzi lub gwałtownie wstaje. Lekarze nadal mówią, że to nic takiego a ona się męczy. Może ktoś z państwa..

Dodatkowe skurcze komorowe i zawroty głowy

.. ...podniesc mnie na duchu mam skurcze juz nie pamietam od ilu lat i strasznie sie z tym mecze bylam juz u tylu lekarzy zrobilam wszystkie badania wyszly dodatkowe skurcze komorowe mam przy tym zawroty glowy czy ktos z was tez ma takie zawroty czy to normalne przy arytmi?jezeli tak to prosze..

Nerwica w ciąży - Str. 98

.. ...Mianowicie mam 14 600 skurczów dodatkowych komorowych na dobę, w tym 16 par, 800 trigemini. Po tej diagnozie jeszcze się wsyztsko pogorszyło odczuwam każdy skurcz, nie umiem m normalnie żyć, boję się ,że umrę przy porodzie albo tuż po. Lekarze chcą żebym rodizłą naturalnie przy..

Dodatkowe skurcze komorowe po ablacji

.. ...leków nie biorę. Częstoskurczu komorowego nie ma - sądzę że już nie przyjdzie. Problemem są natomiast dodatkowe skurcze komorowe. Nie są częste 1 - 2 szarpnięcia na 5 minut podczas chodzenia, zero podczas spoczynku, sporadyczne podczas stresu. Problem polega na tym że ja te szarpnięcia..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...dziwic.nabawiłam sie skurczy dodatkowych, nie spię, wegetuje, za kilka dni ide do szpitala się diagnozować, bo to niestety skurcze komorowe i bigeminie. słuchaj, jak cos zaczyna Ci sie dziać, olej to . wiem, łatow się mowi. ale jestes młoda, nie marnuj życia. po prostu - co ma byc to..

Skurcze pozakomorowe

.. ...forum ale mój chłopak ma skurcze pozakomorowe i nie może się z tym pogodzić. Nie radzi sobie z tym ze własnie jego to dopadło. Są dni że jest kompletnie załalmany. Ja juz chwilami nie wiem co mam robić. Czy te skurcze kiedykolwiek ustepują? Napisze co robic z takiej sytuacji Dodatkowe..

Czy można uzyskać pełny odpis Holtera wykonanego w szpitalu?

.. ...kardiologii, diagnozowano moje skurcze dodatkowe. Każdego dnia podczas pobytu słyszałam co innego. Pierwszy raz jak przyszła do mnie pani doktor z wynikiem, powiedziała tylko, że zarejestrowano 1400 pobudzeń komorowych, które okresowo łączą się w trigeminię i bigeminię. Spodziewałam się..

Polfenon

.. ...szpitalu Polfenon na skurcze dodatkowe komorowe, załyzli drugi raz Holtera i nic. taka sama liczba pobudzeń. na mnie nie działa, a brałam w duzje dawce. ale słysząłam , a raczej czytałam tutaj na forum, że ten lek pomógł wielu osobom w arytmiach i że dobrze się czuli, więc warto po..

Biosotal - czy ktoś zażywa?

.. ...Biosotal? dostałam go na skurcze dodatkowe komorowe, ale boję się jego skutków ubocznych. Inny lekarz uznał, że nie muszę go brać, drugi przepisał. jestem w kropce. ja brałam ,ale na częstoskurcze nadkomorowe i mi on w ogóle nie pomagał i przestałam go brać ,ale może Tobie akurat pomoże...

Częstoskurcz komorowy - kto choruje?

.. ...u mnie zdiagnozowano skurcze dodatkowe komorowe. Lekarze mówią, ze to niegrozne itd. oki, nie mniej jednak interesuja mnie rozne obszary zaburzen komorowych, tym bardziej, ze 2 miesiąe temu miałam atak szybkiego bia serca i wielomocz, do dzis nie wiem co to było. Gdyby ktos byl tak miły..

Powikłania po nieleczonej tachykardii

.. ...mam tachykardie Częstoskurcz komorowy jest niebezpieczny już sam w sobie, ale co gorsza może przerodzić się w migotanie komór, które prowadzi do nagłej śmierci. ale ja mam napisane ze miałam 1 czestoskurcz nadkomorowy, 133 tachykardie a z tego co wiem to komorowe to co innego, ja mam..

Arytmie komorowe

.. ...zachorowałam na częstoskurcz nadkomorowy...tak na początku stwierdzili lekarze...Dostałam Betaloc Zok 50 ale nic nie pomogl bo w dalszym ciagu odczuwalam dziwne dodatkowe uderzenia serca i coraz czesciej mialam ataki czestoskurczu ( tetno 150/min )prawie zawsze w tej sytuacjio ladowalam..

Ciąża, poród, skurcze dodatkowe

.. ...kardiologa, ekg pierwsze - skurcze nadkomorowe przedwczesne, pare komorowych. Obecne ekg skurcze komorowe, podobno ekg gorsze, dostałam jak najszybciej skierowanie na holtera, próbę wysiłkową, zwiększony metocard plus aspargin. Lekarz - powiedział, ze jak dojdą omdlenia to będzie źle...

Ufać czy nie kardiologowi?

.. ...nawet gdyby to były skurcze dodatkowe co teoretycznie nie są czymś groźnym no a co innego mogło by to byc? To ten lekarz powinien sam mi to zlecić bo np komorowe są groźne. A jeszcze seriami a ja mówiłam mu że tak mam. W końcu on sie na tym zna,nie wiem czy by sie tak pomylił skoro stoją..

Skurcze komorowe a ablacja

.. ...zdiagnozowane dodatkowe skurcze komorowe. Przeszłam przez wielu lekarzy, kilka pobytów w szpitalach, a ostatnio ablacja. Najgorszy holter to 27 tyś dodatkowych komorowych. Ablacja nieco ponad 2 tyg temu, więc trudno powiedzieć czy udana. Jakoś z tym żyję, choć okrutnie mnie męczą. Radę..

Ablacja dodatkowych skurczy komorowych

.. ...z powodu dodatkowych skurczy komorowych: jak długo dochodziliście do siebie po zabiegu, na ile był on skuteczny ( o ile zredukowała się liczba pobudzeń dodatkowych ), czy wystarczył jeden zabieg? 10 listopada miałam ablację14 byłam w pracy To było 4 lata temu Na razie mam spokój Dzięki,..

Dodatkowe skurcze komorowe - arytmia w ciąży

.. ...pogorszyło odczuwam każdy skurcz, nie umiem m normalnie żyć, boję się ,że umrę przy porodzie albo tuż po. Lekarze chcą żebym rodizłą naturalnie przy monitorowaniu serca - a ja się panicznie boję - Panicznie!!!!!!Nie umie żyć. Boję się ,że nie zobacze swojej córeczki!!!!!!! Ps. hormony..

Dodatkowe skurcze komorowe - arytmia w ciąży - Str. 2

.. ...założonego holtera i skurcz za skurczem przez pierwsze parę godzin - kurcze blade......a przez 4 dni poprzednie od 1 - 3 na minutę a wczoraj nawet do 8 dochodziły.....mimo to mam wielką nadzieję, że będzie tych skurczy dużo mniej....dzisiaj o 11 40 mi go zdejmują......modlę się o..

Kardiomiopatia a ciąża

.. ...Anula z kad wiesz ze to skurcze komorowe?Ja mam wade i dodatkowe skurcze ale jeszcze nie wiem jakiego pochodzenia bo dopiero beda diagnozowane.Echo nic nie pokaze w moim przypadku bede miala robionego holtera w szpitalu i nie wiem moze bede miala dodatrkowe badania. anula przestan..

Dodatkowe skurcze oraz lęki

.. ...karetce - - był to czętoskurcz serca.po tym incydencie zaczełem robić sobie badania,echo serca,holter,wysiłkowe.okazało się że wszystko z miom serduchem jest ok ,tylko w holterze miałem 4 skurcze nadkomorowe,mój kardiolog powiedział że to nic powarznego..od tamtej chili moje całe życie..

Różnica miedzy ekstrasystolią a parasystolią komorową - Str. 2

.. ...może powodować częstoskurcz komorowe ( VT ) lub migotanie komór ( VF ). Ekstasystolia to nieprawidłowe, dodatkowe skurcze serca zaburzające jego rytm, powstające właśnie w prawej lub lewej komorze serca. Powstają na skutek zaburzenia „elektrycznych mechanizmów” w..

Wynik badania holtera

.. ...wygląda na to ze córka ma skurcze dodatkowe nadkomorowe. może je odczuwać jako potykania serca, przeskakiwania itp, one nie są groźne jeżeli serce jest zdrowe ( jeżeli echo = ok ) ale potrafią być nieprzyjemne w odczuwaniu, chociaż niektórzy tego nie czują tak naprawdę to lekarz pani da..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...ze względu na czestoskurcz nakomorowy. Dodatkowa droga była w wwężle zatokowym. Super... po ablacji wypisano do domciu, miałam odstawić lokren 20 który brałam 3 lata. Ale cóż po dwóch dniach zaczęły się dziwne sytuacje...nigdy tak się nie czuła. W łóżku przeleżałam miesiąc, ani ręką ani..

Beta-blokery. Czekam na Wasze opinie. - Str. 2

.. ...zok. Tez mam dodatkowe skurcze, przewracanie serca, potykanie. Z tym że nie często. A lekarze różnie mówia o betablokerach. Jeden kardiolog powiedział mi, że nie wolno odstawiać. A za trzy miesiące inny, można odstawiać. Nie wiem od czego to zależy. a co myślicie o concor corze - pomaga..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. Dana0909 Raz dziennie 100 mg...ale jak na ciebie to działa???juz boje sie wiecznie nowych leków. Niedługo jak z psychozą zacznę biegać po bioenergoterapeutach... bez żartów...Czy ustały ci tedodatkowe..

Mexicord a skurcze dodatkowe komorowe serca

.. ...postaci dodatkowych skurczów które dosyć dotkliwie odczuwam są to pojedyncze , a nieraz kilka pod rząd szarpnięć w okolicach klatki piersiowej po której następuje pauza wyrównawcza. Dodam że te skurcze odczuwam od młodych lat obecnie mam 38 lat, zażywam na to Mexicord 200, zmieniam..

Komorowe skurcze dodatkowe

.. ...mam objawy dodatkowych skurczy serca. I w zwiazku z tym mam pytanie, czy te skurcze odczuwane sa tylko w klatce piersiowej czy mozna je czuc w calym ciele?( ja oprocz szarpniec w klatce itp. itd. od pewnego czasu czuje w lewym boku z tyłu na wysokosci nerki, jakby cos mi sie spinalo,..

Dodatkowe skurcze przy kucaniu lub kładzeniu się

.. Witam skurczowców ; ) Zmagam sie z tym problemem juz 6 rok... W tym miałem ok 2 lat przerwy... Pytam o konkretne skurcze: Czy oprocz skurczy dodatkowych * samoistnych * ktos tak jak ja miewa dodatkowe skurcze przy kucaniu lub kladzeniu sie np. na lozko?? Ja np wtedy mam bigeminie nadkomorowe - wyprostuje sie..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 4

.. ...mnie wykazało dodatkowe skurcze komorowe do leczenia. ~gajka, tzw PP to jest cisnienie tetna czyli z ang. pulse pressure ; jest to wartosc obliczana jako różnica cisnienia rozkurczowego i skurczowego; cyt. * Jest to dodatkowy parametr hemodynamiczny przydatny w ocenie ryzyka sercowo -..

Garść objawów

.. ...tak zwanym dodatkowym skurczem serca nadkomorowym bądź komorowym ale to ustala się np przy badaniu 24 godzinnym serca tz metoda holtera....ale to co ja Ci sugeruję nie musi tym być więc najlepiej poszukać dobrego kardiologa i przebadać się szczegółowo...( dodatkowe skurcze serca nie są..

POTYKANIE SIĘ SERCA

.. ...przestojów serca świadomość. Skurcze dodatkowe komorowe 100% Ja tez to mam,ale pomaga magnez - mój kardiochirurg tak mi zalecił/mam sztuczną zastawke - ale podobno z nią to nie ma nic wspólnego/ - zażywam magne b6 - 3 razy dziennie i jest duża poprawa pozdrawiam * ~xxx: * Skurcze..

Uczucie dławiącego uskoku serca...

.. ...negatywne ). Ja tak odczuwam skurcze dodatkowe komorowe. Miałaś holtera? A jeśli tak, to czy czułaś to dławienie? Jeśli czułaś i nic nie wyszło to rilaks długa : ) Dzieki za odpowiedzi, właśnie w tym sęk że jak mam holtera a miałam już trzy razy to wtedy zawsze dobrze się czuję i bądź tu..

Proszę o wyjaśnienie pojecia ...

.. ...przed Holterem. Też mam skurcze przedwczesne komorowe i muszę z tym żyć. o kardiologa zawsze warto przyjść ze swoimi dolegliwościami. Lekarz oceni i poradzi. Trzymaj się !!! Oczywiście przecież po to robiłaś holtera. Dodatkowe skurcze nie są groźne, tachykardie też ale tylko w..

Dziwne ataki serca

.. ...arytmii. Ja tak odczuwam skurcze dodatkowe komorowe ale nie znaczy, że tak musi być u Ciebie. Jeśli odczuwasz kilka razy w miesiącu to idź na Holtera ale jak skurcze zdarzają się sporadycznie, to na Holterze może nic nie wyjść. a badałeś krew - hormony tarczycy?TSH,T3,T4 ? Dlatego..

ESV? MIC? PAT?

.. ...przepraszam za ortografię skurcze miało być Chyba inaczej ) ) PAT - Paroxysmal Atrial Tachycardia , a wievc napadowy częstoskurcz przedsionkowy ESV - extrasystole supraventriculares - dodatkowe pobudzenia nadkomorowe MIC - morbus ischaemicus cordis - choroba niedokrwienna serca Dzięki..

Nagłe odstawienie tabletek

.. ...Częstoskurcz nadkomorowy oraz skurcze dodatkowe komorowe i nadkomorowe. Najgorszy to ten częstoskurcz ale odkąd biore concor cor to nie pojawił sie ani razu. Skurczy dodatkowych równiez znacznie mniej. Przykładowo ostatni wyraźnie odczuwalny skurcz miałem przed wczoraj. Byle nie było..