Skurcze dodatkowe serca

Zapalenie mięśnia sercowego

.. ...tachykardia; zaburzenia rytmu ( skurcze dodatkowe, tachyarytmie komorowe, zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo - komorowego ); objawy niewydolności serca; osłuchowo: szmery skurczowe o różnym charakterze, czasami 3 ton serca, szmer tarcia osierdziowego. W badaniach dodatkowych można..

Tamponada worka osierdziowego

.. ...bardzo niską amplitudą skurcz/rozkurcz. Odchylenia obserwowane w badaniach dodatkowych. W wyniku tamponady worka osierdziowego pojawiają się zmiany w wielu badaniach ( EKG, rtg klatki piersiowej, ECHO serca, cewnikowanie prawego serca ). Najbardziej wartościową metodą badania serca jest..

Ból serca

Ból serca

.. ...Zaburzenia rytmu serca, skurcze dodatkowe, bloki przewodzenia z występowaniem pauz są często określane przez pacjentów jako uczucie wyrywania się serca z piersi , kołatania serca czy wrażenia zamierania serca . Ponieważ sam ból jest doznaniem subiektywnym, zależnym od progu bólowego..

Ekstrasystolia (dodatkowy skurcz)

.. ...to inaczej dodatkowy skurcz, wynik przewiedzenia do komór dodatkowego impulsu elektrycznego. Prawidłowy rytm serca wynika z cykliczności powstawania pobudzeń w układzie bodźcoprzewodzącym serca. Skurcz przedsionków poprzedza skurcz komór. Skurcze dodatkowe wynikają z obecności..

Metoprolol (Betaloc, Betaloc ZOK, Beto ZK, Metocard, MetoHEXAL, Metoprolol)

.. ...rytmu serca ( częstoskurcze, migotanie przedsionków, skurcze dodatkowe ). Do działań niepożądanych, występujących głównie po przedawkowaniu lub przy jednoczesnym przyjmowaniu innych leków wpływających na układ bodźcoprzewodzący serca, należą bradykardia i bloki przewodzenia. Inne efekty..

Nadczynność tarczycy

.. ...mają charakter częstoskurczu nadkomorowego, skurczów dodatkowych, często występuje napadowe migotanie przedsionków. Arytmie te ustępują przy prawidło prowadzonym leczeniu nadczynności tarczycy. W skrajnych przypadkach może dojść do przełomu tarczycowego, w przebiegu którego pojawiają się..

Digoksyna (Digoxin, glikozyd naparstnicy)

.. ...Jony wapnia inicjują skurcz a wzrost ich stężenia wiąże się z większą siłą tego skurczu. Działanie digoksyny polega więc przede wszystkim na zwiększeniu siły skurczów serca, co przekłada się na wzrost jego wydolności mierzonej jednym z parametrów hemodynamicznych - frakcją wyrzutową..

Poranny wzrost ciśnienia tętniczego

.. ...autonomicznego i uogólnionym skurczem naczyń krwionośnych. Konsekwencją tych reakcji jest wzrost ciśnienia tętniczego. Jeśli z powodu współistniejących chorób ( miażdżyca, cukrzyca, choroba niedokrwienna serca, itp ) naczynia wieńcowe czy naczynia mózgowe są uszkodzone, poranne wzrosty..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...odczuwasz, to według mnie skurcze dodatkowe - tak jakby serce uderzyło szybko dwa razy, potem dłuższa przerwa ( ta przerwa zwykle sprawia, że łapię się za szyje i sprawdzam tętno ). Z tego co czytałam, ta przerwa jest naturalna po dodatkowym skurczu. Zrób sobie Holtera ( 24 godzinny..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 54

.. ...grilowanie... Może to częstoskurcz chce, a nie może się wyzwolić? Ściskam wszystkich i życzę zdrówka w 2009 roku : ) Iwonko, leżała ze mną na sali pani 77 letnia, która miała zespół WPW i jedną ablację. Zabieg się nie udał. Wybrała się na kolejną, która ujawniła jeszcze jakąś dodatkową..

Echo serca - Str. 4

.. ...Lewa komora rozk 53 Skurcz 36 EF 60% Przegroda miedzykom skurcz 17 rozkurcz 11 Tylna ściana skurcz 17 Rozkurcz 10 Prawa komora 23 1 Dodatkowo mam pytanie jaka jest istota wyniku ef 60%?mało czy dużo czy jest to wartość zmienna? 2 Czu regularne bieganie doprowadzi moje ciśnienie do normy..

Echo serca - Str. 10

.. ...takie uczucie jakby skurczu dodatkowego, nie wiem dokładnie co to jest ale bardzo nieprzyjemne uczucie jakby to serce scisneło az troche zaboli, bardzo to wyczuwam co prawda rzadko i mam pytanie czy jest to normalne czy mam sie czym martwic?? miałam to uczucie dw adni przed robionym EKG..

Echo serca - Str. 16

.. ...karli - nieduża ilosc skurczy dodatkowych pojawia sie u zdrowych ludzi , po stresie, uzywakach , bezsenności itd... Anulka - wynik echo bz, jedynie graniczna grubośc sciany , co mozna tlumaczyć nadcisnieniem. Takie * fikanie * serca moze być spowodowane skurczami dodatkowymi , jesli przy..

Echo serca - Str. 17

.. ...powiększenia?Czasami występują skurcze dodatkowe. Jamy serca w cm Aorta 2,5/3,9 Lewa komora 6,0/3,9 Prawa komora 2,0 PP 4,3/3,9 Lewy przedsionek 4,6 LP 4,8/4,6 Grubość ścian serca Przegroda międzykomorowa 1,05/1,4 Tylna ściana lewej komory 0,85/1,6 Kurczliwość ścian serca EDV 158cm3, ESV..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...którzy mają dodatkowe skurcze serca, ja mam je również, jest to uczucie prawdziwego dyskomfortu, ja odczuwam je jako szarpinięcia, cos w rdozaju czkawki serca, czasmi są to pojedyncze rwania, dośc mocne czasami uczucie lekkiego przepływu krwi czy prądu - dama juz nie wiem - w klastce..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...Podejrzewam, ze to właśnie skurcze dodatkowe. Robiłam kiedyś badania serca, EKG, echo, całą morfologię. Mam mały problem z zastawką mitralną, ale prawie niezauważalny - lekka niedomykalność ( poza tym wszystko było ok ). Czy to właśnie z tego powodu odczuwam te przeskoki serca właśnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...forum - z dodatkowymi skurczami serca. Bo właśnie wydaje mi się, że ja coś takiego mam. I to chyba nie przeszkadza mi mieć przy okazji nerwicy lękowej, prawda? Przeczytałam tam m.in. że takim z dodatkowymi skurczami brakuje nie tylko magnezu ( ten akurat spożywam ), wtamin z grupy B( -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 80

.. ...domu i mialem znowu te skurcze dodatkowe teraz takie dwa dodatkowe uderzenia seca wczoraj bylo ok.Jutro jestem zapisany do kardiologa po poludniu prywatnie znowu ciekawe co mi powie.Tez macie takie dziwne podrygi serca.W pracy nic w domu jak zwykle serducho wali. Tom - u mnie tez leje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 582

.. ...powiedzcie kochani co to sa skurcze dodatkowe? jak je rozpoznac? ja ciagle mam jakies skurcze...czy idzie je wyczuc? czy sa one tylko kolo serca czy gdzie indziej? Alicja - - - skurcze dodatkowe są wyczuwalne jak cholera, normalnie jak żyjesz to nie czujesz bicia swojego serca tak?? no..

Ablacja Łódź

.. ...co Ci dolega; ja mam skurcze dodatkowe komorowe 1000 - 2000 na dobę; czasami się łączą; bardzo mnie to rozwala psychicznie. jest po 2 opercjach serca=ubytek międzykomorowy ale wszytsko oki. mam 32 lata od 22 lat mam napady częstoskurczu w sumie napady to mam od 12 mieisęcy .do grudnia..

Nieinwazyjne usuwanie arytmii - nowa metoda

.. ...na zawsze dodatkowe skurcze serca, ktore mecza mnie od wielu lat. Czy stymulacja przezprzelykowa moze usunac w/w dolegliwosci. prosze o odpowiedz. Wiem jednak ze czestoskurcze usuwa sie metoda ablacji a co z tymi skurczami...?bo one wlasnie zatruwaja zycie codzienne... Monia,..

Silny ból w okolicach serca

.. ...powiedziała zeby po tym * skurczu * wziąśc sobie ocs z paracetamolem i dodatkowo magnez brać codziennie...ja biore MGb6 i nie mam juz tego od kąd się stosuje do zaleceń.,.. u mnie objawiało sie to tak: czułam jak by coś wiszło mi w mięsień ( jakaś chrząstka czy kość ; ) i nie mogłam..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 21

.. ...Znaczne upośledzenie skurczowej lewej komory serca z frakcją wyrzutową EF 12% Badanie ergospirometryczne - nie wydolność krążenia klasy B wg Webera Vmax 0 2 17,8 ml/kg/min ( Co mi akurat nic nie mówi ...... ) Holter - rytm zatokowy . pojedyncze komorowe pobudzenie dodatkowe ????????..

Częstoskórcz napadowy a ciąża i poród - Str. 3

.. ...tym potroiłam ilość skurczy dodatkowych serca:( Diagnoza okazłą się falszywa bo tylko wystawiona na podstawie podwyższonych d - dimerów - u zwykłych ludzi norma wynosi 500 u cięzarnych 2 500 - po to by się nie wykrwawiłypodczas porodu. Lekarz który mi zlecił to badania nie wiedizłą o tym..

Niedoczynność tarczycy - Str. 7

.. ...myśly np. dodatkowe skurcze. Nie byłem jeszcze u kardiologa, ale wyniki badań krwi ok, nawet te zawałowe itd, enzymy ok. Według badań krwi serce jest zdrowe. Jedynie co źle wyszło to TSH 11. Nie odczuwam objawów niedoczynności jak na razie. Jedynie co to pojawiły się te nieprzyjemne..

Moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...opisów wyglada mi to na skurcze dodatkowe serca.To taki rodzaj arytmii. Na to w zasadzie lekarze nie wiele pomogą, ale trzeba wiedzieć czy masz arytmię. Ja biorę codziennie na to Aspargin - magnez z potasem i lek Biosotal na obniżenie pulsu. leczę tez swoje skołatane tymi wydarzeniami..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 126

.. ...razy pogotowie i te skurcze dodatkowe dziwne ale mówią ze to nie grozne.I ciągle mam jakies napady dziwnego bicia serca po jakims czasie przestaje.Ostatnio jak sie nakrecilem to mnie w czasie jazdy zlapalo autem myslalem ze juz po mnie macie tak???Pozdrawiam. Czesc,zapomnieliscie juz o..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 9

.. ...defibrylatorem, a miał częstoskurcz nadkomorowy ?Ja z częstoskurczem nadkomorowym żyłam bardzo długo.W 2007 przeprowadzono u mnie ablację.Częstoskurcze ustąpiły, ale mam teraz cały czas, ja nazywa to zatrzymania serca, szarpnięciem ,ale lekarze określili ten mój przypadek jako *..

Solarium a choroby serca

.. ...i/ii stopnia, czestoskurcze nadkomorowe, skurcze dodatkowe, 3 lata temu mialam infekcyjne zapalenie wsierdzia i przyspieszone tetno zazwyczaj.biore propranolol 10 - 20mg dziennie lub wiecej jesli zlapie mnie czestoskurcz oraz magnez. zastanawiam sie czy osoby ktore maja takie problemy z..

Nerwicowcy a co z alkoholem?

.. ...mam wysokie cisnienie skurczowe przy niskim rozkurczowym a raz cisnienie miewam w normie. Mam odczuwalne skurcze dodatkowe i okresowo częstoskurcze. U kardiologa każde badanie - a miałem ich chyba już setki zawsze wychodzą dobrze. EKG i osłuchiwanie - zawsze OK. Echo serca - gites. Niby..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera?

.. ...Bigeminia to jest co drugi skurcz dodatkowy ( najczęściej komorowy ) moj wujek ma teraz 40 lat, juz od 20 roku zycia mial objawy miazdzycy, podwyzszone cisnienie. Niedawno dostal napadow dusznosci. Lezy teraz w szpitalu pod stala obserwacja. okazalo sie ze ma niewydolnosc serca. Tetniaka..

Betablokery a powolne tętno

.. Mam skurcze dodatkowe zwiazane z wypadaniem płatka zastawki mitralnej.TO istny horror - nienawidzę mojego serca!! Biorę metaprolol 1raz dziennie po 1/2 tabl.który tylko zwalnia pracę serca do 55 uderzeń/min.nie likwidując skurczy dodatkawych. Do tego ciśnienie spada mi do 99/57.Boję się że takie tętno i..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...prawdopodobnie dodatkowe skurcze W badaniu ekg mogą nie wyjść, jeśli akurat na nie nie trafisz. Lepiej zrobić badanie metodą Holtera ( całodobowe ekg ). Dobrze byłoby to sprawdzić, bo dodatkowe skurcze mogą mieć różne przyczyny ( od nadczynności tarczycy do wad serca ). Więc zainwestuj w..

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica?

.. ...nie miałam ani jednego skurczu.Lekarz powiedział że wszystko jest ok, a ja przecież ledwie doszłam do poradni.W domu oczywiście miałam powtórkę wariacji mojego serca.W mękach przespałam noc i rano znów poszłam do lekarza - a jakże nic nie wykazało!.Jest mi juz głupio,gdyż robie z siebie..

Skurcze dodatkowe i leczona nerwica serca

.. ...stwierdzł, że to mogą być skurcze dodatkowe i że są oczywiście niegroźne. Ostatnio postanowiłam odwiedzić kardiologa. Zrobił mi EKG, ECHO i założył Holtera. Wyniki badań są w porządku. Lekarz powiedział, że mam nie brać leków na nerwicę tylko przepisał mi Concor Cor ( 1.25 mg x 1..

Para i Salwa w wynikach Holtera

.. ...dowiedziałam się, że mam skurcze dodatkowe serca komorowe i nadkomorowe, oraz 1 salwę, czy Parę - nie wiem co to znaczy? lekarz powiedział, że to groxniejsze od tych skurczy. Mam cechy wypadającego płatka i nerwicę, ale nie wiem co było pierwsze. tj. wydaje mi się że nerwica rozpetała tę..

Prawostronna blokada serca

.. ..., bole serca, czasem skurcze dodatkowe nadkomorowe a lekarze wykluczaja ze to od tego niepełnego bloku. czy sa jakies chcarkterystyczne objawy bloku ( HISA ) serca ? ( oprócz nagłego zgonu ) Witam wszystkich, mam 15 lat i stwierdzono u mnie niepełny blok prawej odnogi Hisa... jestem..

Arytmia po ablacji

.. ...w czasie tych częstoskurczy komorowych? jak przerywałaś taki częstoskurcz? Ja mam skurcze dodatkowe komorowe pojedyncze i gromadne; kilka razy zdarzyło mi się, że odczuwałam kilkanaście pobudzeń pod rząd ( taki bezładny taniec serca ), ale akurat wtedy nie miałam holtera; holter..

Szarpnięcia w klatce piersiowej przy pochulaniu

.. ...co masz to sa na 100% skurcze dodatkowe serca, idz do lekarza najlepiej pierwszego kontaktu i powiedz o tym, dobrze by bylo zdiagnozowac jakie sa te skurcze, pozdrowienia Basia czy te dodatkowe skurcze sa niebezpieczne? potrzebna operacja czy wystarcza leki???maciek bez paniki : )..

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...zazywania lekow,poniewaz skurcze dodatkowe tak mnie meczyly,ze bylam juz bliska obledu.Kiedy zaczynalo sie potykanie,zaczynalam wsluchiwac sie w prace swojego serca i zaczynal sie lek,bo serce bijo mi tak jak chcialo,bez zadnej chronologii,jesli zaczynal sie strach,zaczynalo sie tez..

Dodatkowe skurcze - Str. 5

.. ...podobne problemy przy skurczach dodatkowych.Szczerze powiem ,ze bardzo sie tym mecze,myslalam,ze jak zaczne brac tabletki na regulacje pracy serca to skoncza sie moje cyrki ale widac,ze leki dzialaja na serce lecz nie na psychike. Mam częstoskurcz serca to znaczy serce mi przeskakuje i..

Dodatkowe skurcze - Str. 15

.. ...problem z dodatkowymi skurczami.A raczej,ze tylko ja az tak sie tym przejmuje.Dodatkowe skurcze mam od 3lat.doprowadzily one u mnie do nerwicy lekowej.Raz jest lepiej,a raz gorzej.Pracuje nad soba,bo doszlo do tego,ze balam sie sama wychodzic z domu.Ekg i echo serca mam dobre.Holter..

Dodatkowe skurcze - Str. 26

.. ...mam dziwne dodatkowe skurcze zawsze po wysilku lub po stresie.robilem badania kilkakronie echo serca, holtera, poziom elektrolitow,krew, tarczyca, proba wysilkowa.Wszystkie badania wyszly dobrze procz holtera.Przed tym badaniem biegalem intensywnie.Lekarz kardiolog powiedzial mi ze..

Skurcze dodatkowe a biosotal

.. ...kardiologa w zwiazku ze skurczami dodatkowymi komorowymi; zapisał mi biosotal; czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat tego leku? pozdrawiam szystkich skurczowców. jest to lek antyarytmiczny wyrownujacy prace serca dzieki za odpowiedź; kilka lat temu juz jakiś lekarz mi ten lek..

Psychika ludzi chorych na arytmię serca

.. ...rzeczywiście siada .Ktoś powie skurcze , przeciez to ma każdy zdrowy człowiek ,tylko ten ktoś ma rzeczywiście skurcze dodatkowe ( fizjologiczne A tak może niech poczuje serie skurczy , potem kolejną serie i jeszcze raz itd.Lub komorowe skurcze pojawiające się ustawicznie - to dopiero..

Co poradzić na arytmię?

.. ...sporadyczne dodatkowe skurcze,ktore pojawialy sie mniej wiecej raz na tydzien.Dzisiaj praktycznie nie ma dnia,zebym nie odczuwal dziwnego uczucia przewracania sie serca na druga stone.Bardzo mnie to niepokoi i calymi dniami mysle tylko o tym,co w polaczeniu z moja nerwica jest dla mnie..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 4

.. ...nadkomorowych, wstawek częstoskurczu nadkomorowego itp. Czy to jest arytmia nadkomorowa? lekarz powiedział mi tylko że to zaburzenia rytmu serca i od pół roku biore rytmonorm i bemecor. Mam też wypadanie płatka zastawki mitralnej i częściowy blok prawej odnogi pęczka hisa. A może ktoś..

Moja arytmia serca, lekarz nie podejmie się leczenia

.. ...starszych. Rozpoznano skurcze dodatkowe nadkomorowe. Zastosowano leczenie środkami: Augmentin, Panodina i Asprocol. Dostałam zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego. Byłam pod stałą kontrolą Dziecięcej Poradni Kardiologicznej. W roku 1997, byłam trzykrotnie hospitalizowana: w lutym,..

Widzę bicie serca na skórze

.. ...biore concor cor 2.5 ale moje cisnienie jest podwyzszone 140/85 juz od ponad roku powoli mam dosc skurczow dodatkowych serca potykania sie i przeroznych szarpniec ,...czy ktos moze mi pomoc;[[[[???????..

Skurcze dodatkowe komorowe

.. ...mnie rytm zatokowy i skurcze dodatkowe komorowe z prawidłowym przebiegiem pobudzenia. Czy ktosz Was cierpi na to samo paskudztwo? Lekarz mi powiedział, ze najlepszym lekarstwem na to jest o tym nie myśleć bo to łagodna arytmia ale ciążko czasem wytrzymać spokojnie jak czuje się to..

Stan zapalny serca bezobjawowo

.. ...roku czasu mam arytmie skurcze dodatkowe komorowe, nadkomorowe, tachycardie i bradycardie!! Zrobiłam wszystkie możliwe badania USG serca i tylko tu wyszło że mam zmniejszony przepływ krwi przez zastawke mitralną. Lekarze twierdza ze to nie powinno byc przyczyna takich arytmi!!! Teraz..

Rodziaj zapisu EKG

.. ...dodatkowe w pracy serca. W zapisie EKG - bigeminia - 1 prawidlowy 1 doadatkowy skurcz. Oczywiscie jest m,ozliwosc ze sa one spowodowane powodowanymi lekami.Napisz jak juz wszystko bedzie OK. Pozdrawiam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 4

.. ...i miewam ataki częstoskurczów i dodatkowych pobudzeń serca, wiem że można to radykalnie wyleczyć, a nie całe życie być inwalidem, dlatego się nie poddaję zafunduję sobie zabieg ablscji i będę cieszyć się życiem jak wszyscy zdrowi ludzie Czesc Agnieszko!Nie wydaje mi sie zeby moj..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 10

.. ...dzien mam dodatkowy skurcz serca ale jak na to co mialam kiedys to nic!, ja potrafilam miec dodatkowe skurcze co chwile np przez 18 godzin i to byl dopiero horror, kurcze nie pocieszylas mnie ze Ci znow wraca po okresie w miare dobrym a ja myslalam ze mnie juz na zawsze to cholerstwo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 15

.. ...) Wracajac do serca, skurczy dodatkowych, badania mam ok, ale co z tego, z kazdem skurczem niemiarowym mam smierc w oczach. staram sie na terapii uporzadkowac swoje sprawy zeby wszystko to minelo, czego i wam zycze. napisz mis skad jestes? gdzie przyjmuje ta Pani od psychoterapi no i ile..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 18

.. ...męczą mnie dodatkowe skurcze, nasilające się przeważnie wieczorem.A przy tych dodatkowych skurczach następuje duszność i lęk przed śmiercią. Miałem robione badania usg serca. Stwierdzono niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej. Lekarz stwierdził, że z tym można normalnie żyć i..

Po szybkim wypiciu szklanki wody nierówny rytm serca

.. ...Ja mam napadowy czestoskurcz nadkomorowy prawie zawsze po spozyciu jedzenia. Tragedia!!!! :( trwa ok godziny mrowieje mi twarz usta rece itp. sere mogocze poporstu koszmar Miałem dodatkowe skurcze i migotanie po obfitych posiłkach. Myślę, że może to wynikać z powstającego ucisku na..

Arytmia serca, bolesne skurcze dodatkowe

.. ...- za każdym razem - skurcze dodatkowe.Wiem , bo czuję, że cały czas serce bije częściej , silniej - ogromny to dyskomfort:( .Mam wrażenie , przez to bólu serca.Te skurcze codziennie mam przez cały czas! Jestem bardzo nerwowa( mam nerwicę ) Biorę majamil i betaloc 25.Może to za mało? Nie..

Zaburzenia rytmu serca w EKG

.. ...moze sa to poprostu skurcze dodatkowe? Jesli tak - nauczycz sie z tym zyc a pomoc moze zazywanie codziennie magnezu. To chyba nie dodatkowe, bo wygląda tak, jakby jeden skurcz wypadał - jest długa przerwa po uderzeniu. Dziś jest w każdym razie lepiej - też pomyślałam o magnezie i wzięłam..

Nadkomorowe dodatkowe skurcze pojedyncze

.. ...nadkomorowe dodatkowe skurcze pojedyncze kikladziesiat i kilkadziesiat tachykardi max 145 na min min 48 podczas snu do tego MRi glowy RTG klatki i USG serca nic nie wykazalo a ja czuje sie zle slabo jak sie nie wysie to nie nadaje sie do zycia tzn 10 h min snu takie trzepotania serca mam..

Aktywność po ablacji

.. ...działo. Mam pojedyńcze skurcze dodatkowe, po zabiegu były dosyc często, teraz jest ich coraz mniej. Pracuję czasem na nocach ... więc jest to wysiłek dla serca, od zabiegu miałam już dwa takie tygodnie pracy na noc, nie jest źle: ) Lekarka na kontrolnej wizycie wręcz namawiała mnie do..

Szybkie bicie serca z dodatkowymi uderzeniami

.. ...do wątku * Dodatkowe skurcze * tam poczytasz o wszystkim co CIĘ interesuje ! Pozdr słuchajcie ludziska nie wiem co z nami jest mam to samo co ty datex i od czasu do czasu dusznosci i lek ze moze zabraknąc mi oddechu * niedawno wykryto u mnie wypadanie płatka zastawki mitralnej dostałem..

Nieszczelność zastawek - Str. 2

.. ...codziennie czuje te dodatkowe skurcze i kolatanie serca :/// , biore bisocard 5 mg jedna tabletka dziennie, i magnez + potas do tego... ale po tym to trochje przechodzi ale dodatkowe skurcze czuc dalej,,, niezafajne z tym uczucie, no ale jakos trzeba z tym zyc : )... leakrz mi..

Zaburzenia rytmu serca a niedobór elektrolitów

.. ...mam dziwne dodatkowe skurcze zawsze po wysilku lub po stresie.robilem badania kilkakronie echo serca, holtera, poziom elektrolitow,krew, tarczyca, proba wysilkowa.Wszystkie badania wyszly dobrze procz holtera.Przed tym badaniem biegalem intensywnie.Lekarz kardiolog powiedzial mi ze..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 27

.. ...to paskudztwo kilkoma skurczami dodatkowymi. Nie wierzę już, że na jednej ablacji się skończy. a było już tak pięknie!!! Pozdrawiam wszystkich migaczy!! Witam wszystkich ..dostałam skierownie na tego typu zabiegadanie i nie bardzo wiem na czym to polega ...4 razy miałam palpitacje serca..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 55

.. ...38 lat od 18 r.ż.mam skurcze dodatkowe nasilają sie podczas stresu mam stwierdzona nerwice i wypadanie płatka zastawki mitralnej.przez ostatnie miesiące miałam dosc dużo stresu i doszły nowe dolegliwości nie umiem tego nawet właściwie opisać trwa to do 10 sekund czuje jakby wokoło serca..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...stwierdzono u mnie niedawno skurcze nadkomorowe, objawia się mocnym jak ja to nazywam telepnieciem w klatce piersiowej, takim dziwnym zakolataniem,przewracaniem sie serca, zadziej w gardle.....czasami skurcz jest tak mocny ze prawie powala na kolana, mam to po wypadku samochodowym od..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...pjawia sie dodatkowy skurcz a potem przez 2 sek. nie ma nic ( serce jakby stawało )i znowu, czesem bije normalnie i jest tylko ten dodatkowy skurcz. To chyba wszystko dziękuje z góry za odpowiedzi : ) Motylku ! - poczytaj watek * Dodatkowe skurcze * pozdrawiam : ) nie przejmuj się też..

Dziwne problemy z sercem, przeskakiwanie, szczybkie tętno a raz wolne

.. ...uspokoiło ale dostałam skurczy dodatkowych serca czyli serce bije bije i nagle przerwa i mocniejsze uderzenie dziwne uczucie, po tym wszystkim znwo miłałam robione ekg i tez było wszytsko ok. Teraz dosżło do tego to ze jak sie zestresuje to czuje w dołku dziwne uczucie i serce zaczyna..

Nierówne bicie serducha

.. ...zdrowy.Czasami mam jeszcze skurcze dodatkowe takie pojedyncze uderzenia serca.Ale podobnos tego sie nie leczy.Tak mi powiedzial muj kardiolog.Morze za duzo magnezu?Ja tez zawsze bylem zdrowy od roku ta nerwica mnie denerwuje.Ile masz lat? Tom jakie Ty bledy robisz :D (..

Nierównomierne bicie serca, jakby dodatkowe skurcze

.. ...na tym, ze mam czesto skurcz serca serce mi wtedy bije jak szalone ale jest to dosc zadko, natomiast czesciej wystepuje u mnie nierownomierne bicie serca tak jakby dodatkowe skurcze. Od jakiegos czasu zauwarzylem, ze coraz szybciej sie mecze podczas wysilku fizycznego. Gram w klubie..

Arytmia serca to nie wszystko

.. ...serca,najczestsze dolegliwosci to skurcze dodatkowe,wieczorna tachykardia,oraz b.slaba tolerancja gwaltownych wysilkow( podbiegniecie,wejscie na wyzsze pietro,itp ).Wowczas serce nieadekwatnie przyspiesza,potyka sie,nie mam nad nim kontroli.Serce traci takze rytm pod wplywem emocji(..

Bradykardia a betablokery i nerwica

.. ...Rozumiem że w razie jakichś skurczy dodatkowych albo tachykardii? Ja brałam jakiś czas cloranxen ale nie czułam róznicy. Już go nie biorę. Faktycznie póki co pomaga mi melisa, brałam też validol. Niestety nie wiem co robić jak mam * atak * bradykardii... większość leków uspokajających..

Trzecie bicie serca

.. ...skurczem przedsionków i komór jest dodatkowe uderzenie na koniuszku serca. To nic strasznego. czesc. napisz cos jak sie czujesz,oraz jak komisja,czy masz rente i jak dlugo.Bo mnie to czeka za m - c. pozdr...

Zwężenie żył płucnych po ablacji

.. ...masz mig.przeds.,czy skurcze dodatkowe? Pozdrawiam i życzę Ci z całego serca dużo zdrowia.Pisz do mnie,jest mi miło,że ktoś chce mi pomóc, ja również będę z Tobą.Przynajmniej mam do kogo napisać i się pożalić. Info o mnie masz po kliknieciu na podkreślenie. Jeśli sama sie zarejestrujesz,..

Osoby z zastawką mechaniczną - Str. 3

.. ...mnóstwo problemów ze skurczami dodatkowymi i z ustaleniem poprawnego wskażnika. Skurcze dodatkowe przekształcily się w migotanie - początkowo opanowywałam je lekami i kardiowersją. Jednak póżniej migotanie utrwaliło się. Takie różne bicie serca b. mnie męczyło. Obecnie mam wszczepiony..

Skaczące cisnienie i nerwica

.. ...Później doszły dodatkowe skurcze serca i zaczęłam chodzić po lekarzach, wszyscy zgodnie twierdzili, że z moim sercem jest wszystko w porządku, przepisali mi bisocard. Potem ataki i objawy nasiliły się, dodatkowe skurcze mam cały czas, do tego ataki częstoskurczu, czyli szybkiego bicia..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...dokladnie takie bole majac skurcze dodatkowe :D )Odpusc nerwy ja ciagle z tym walcze i jakos ide przed siebie z tym!Konsekwencja w dzialaniu najbardziej sie liczy w postepowaniu z takimi sprawami.Jesteś dla siebie pewnego rodzaju psychoterapeutom.Wedlug mnie to moze powinienes zasiegnac..

Kłucie serca?

.. ...mozliwe ze jest to jakis * skurcz dodatkowy * serca bo ból był w psotaci kłoci i tak jakby serce mocno wlaiło naprawde raz zdarzyło sie ze gdy w chodizłem do pokoju taki mocny był skurcz ze az opadłem na kolana i przez kilak sekund to trwało potem gdy wstałem normalnei jzu nie bolało..

Nerwica w ciąży - Str. 98

.. ...Mianowicie mam 14 600 skurczów dodatkowych komorowych na dobę, w tym 16 par, 800 trigemini. Po tej diagnozie jeszcze się wsyztsko pogorszyło odczuwam każdy skurcz, nie umiem m normalnie żyć, boję się ,że umrę przy porodzie albo tuż po. Lekarze chcą żebym rodizłą naturalnie przy..

Nerwica w ciąży - Str. 106

.. ...cu doszły dodatkowe skurcze serca to myślałam, że oszaleję. Bez przerwy niepokój, lęk czasem pobudzenie. A najgorszy strach, że dostanę zawału, że serce nie ruszy po dodatkowym skurczu. Pojawił się niesamowity ciężar ciała ledwo, co mogłam się ruszać oraz ból głowy. Od kardiologa..

Nerwica w ciąży - Str. 192

.. ...bo ja mam dodatkowe skurcze,nie wiem czy to jest to samo co u Ciebie.Polatałam sobie juz po kardiologach bo serce szalało i cisnienie skakało,miałam lęki ale jak narazie jak dowiedziałam sie ze jestem w ciazy troche sie uspokoiło,czuje pary razy dziennie takie dodatkowe potkniecia serca..

Tętniak aorty, leczenie tylko poprzez rozcięcie klatki?

.. ...najpeniej byl to po prostu skurcz dodatkowy Pozdrawiam Dziękuję Izabelo za odpowiedź. W związku z powyższym zrobię jednak echo serca : - ) pozdrawiam Dzień dobry. Moją mamę prawdopodobnie wkrótce również czekać będzie taka operacja. Będę bardzo wdzięczna za informację o sposobie dostania..

Stan wegetatywny po zatrzymaniu serca - czy jest szansa?

.. ...miażdżycy, dodatkowy skurcz serca, podwyższony cukier, kłopoty z ciśnieniem, słabe serce... Dwa tygodnie temu nagle zatrzymało sie serce ( lekarze nie maja pojęcia dlaczego - może to ten dodatkowy skurcz ). Zanim dowieziono go do szpitala minęło ok. 8 minut, reanimacja 20 minut. Od tego..

Wypadanie płatka to arytmia?

.. ...* ? są to tak zwane skurcze dodatkowe, należy przeprowadzić diagnostykę w celu określenia rodzaju ekstrasystolii Pzdr witam.. głowa do góry bo Śmierc po :płatka * nie przychodzi..ja juz miałam strcia z tym i wiem co gdzie i jak.mecze sie z tym od 6 lat.czasem boli mnie w klatce,mam..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...dawna,szybkie bicie serca i skurcze dodatkowe to nie żadna nowość,ale od jakiegś czasu pojawia się u mnie taki krótkotrwaly ( od minuty do 3 - 4 min ) atak bardzo szybkiego bicia serca ale to tak zapyla,że no sama nie wiem jak to opisać,tak jak przy drganiu mięśni na wskutek braku..

Arytmia serca nowo rozpoznana

.. ...wyszło mi, że co 10 skurcz jest dodatkowy impuls. Lekarz stwierdził, że po wakacjach, jeżeli stan się pogorszy, zacznie mnie leczyć farmakologicznie! Czy mogłabym w tym momencie się obronić! Czy jest jakaś dieta lub sposób życia aby ominąć ewentualną farmakologię? Od lekarza nie..

Odżywki białkowe a zdrowe serce

.. ...bardzo,przez co nasiliły mi się skurcze dodatkowe serca,więc odstawiłem obie.Używaj odżywek białkowych cyklicznie.Przeplataj treningi ciężkie z cardio.Schemat że jesień i zima to * inomasa * jest stereotypem który doprowadził wielu do wyczerpania i * przenawożenia * suplementami.Reszta..

Problemy z sercem, szarpnięcia, dodatkowe skurcze

.. ...czynnosci i dodatkowe skurcze odczuwalne jako szarpniecia serca , ktore rzadko mi sie zdarzaja naszczescie , ale bywaja takze w czasie wysiłku. Jak narazie miałem robione jedynie ekg i krew krew pozytywnie a ekg to nie wiem . Byłem też 2 razy u pielegniarki z powodu szybkiego bicia serca..

Częstoskurcz komorowy - kto choruje?

.. ...więszkosc z Was ma częstoskurcze nadkomorowe. ale ja chialabym poznac osoby z tym pierszwym., u mnie zdiagnozowano skurcze dodatkowe komorowe. Lekarze mówią, ze to niegrozne itd. oki, nie mniej jednak interesuja mnie rozne obszary zaburzen komorowych, tym bardziej, ze 2 miesiąe temu..

Arytmie komorowe

.. ...zachorowałam na częstoskurcz nadkomorowy...tak na początku stwierdzili lekarze...Dostałam Betaloc Zok 50 ale nic nie pomogl bo w dalszym ciagu odczuwalam dziwne dodatkowe uderzenia serca i coraz czesciej mialam ataki czestoskurczu ( tetno 150/min )prawie zawsze w tej sytuacjio ladowalam..