Skurcze kończyn po

Tętniak rozwarstwiający aorty

.. ...różnicy w ciśnieniu skurczowym mierzonym na obu kończynach górnych. Charakterystyczna jest asymetria lub zanik tętna na tętnicach obwodowych Charakterystyczną cechą dla tętniaków rozwarstwiających aorty jest wędrowanie bólu z punktu wyjścia zgodnie z kierunkiem rozwarstwienia się ściany..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 22

.. ...dziennie przeciw dodatkowym skurczom nadkomorowym i lek działał na mnie dość dobrze ( lepiej niż Biosotal 40, który brałem wcześniej ). Kiedy Betaloc kończył mi się zacząłem brać po pół tabletki i miałem dodatkowe uderzenia i * brakujące * uderzenia, nawet po 10 na minutę. Teraz zacząłem..

Duży puls - Str. 3

.. ...dolnych kończyn i częste skurcze kończyn górnych ( bardzo często takie, że nie mogę unieść ręki, gdyż jest * * za ciężka * * ) ... cierpiałam na chypercholesterolemie , poza tym wszelkie badania mam w normie ... w moejej rodzienie od strony taty bardzo często występują choroby serca i..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...do teraz - nie miałam skurczy dodatkowych. Zaburzenia rytmu, które u siebie zauważyłam, pojawiły się u mnie po ablacji, która zakończyła się sukcesem i od której minęło już pół roku. Czy któś z Was miał wcześniej częstoskurcze napadowe nadkomorowe i ablację i czy istnieje jakiś związek..

Dodatkowe skurcze - Str. 126

.. ...jeszcze czułam gorzej te skurcze a przy połówce albo słabiej je czuje albo wcale mimo ze są Stasiu, a jakie nieinwazyjne metody służa do wykrywania zmian miażdżycowych??poza testem wysiłkowym, który nie zawsze jest wiarygodny. Oraz chcę sobie zrobić doppler tętnic kończyn dolnych, bo juz..

Dodatkowe skurcze - Str. 194

.. Ja odczuwam skurcze dodatkowe od niedawna. Właściwie od 2 miesięcy kiedy trafiłam do szpitala i stwierdzono u mnie częstoskurcz napadowy nadkomorowy. Miałam już wiele razy takie ataki. Kończyły się jednak same i moje serce odrazu wracało do normy. Czułam się normalnie. Aż do ostatniego razu. Serce biło mi..

Dodatkowe skurcze - Str. 297

.. ...nocy kiedy męczyły Cię skurcze dodatkowe, bo ja biorę leki które powoli staja się nieskuteczne. Pojedyncze skurcze zawsze mijały same. Moim problemem były częstoskurcze, które trwały coraz dłużej i kończyły się w szpitalu. Jednak nic mnie nigdy nie złapało w nocy. W nocy to przewaznie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 92

.. ...przeważnie dodatkowe skurcze towarzyszące normalnej pracy serca, które ma każdy człowiek, ale my ponieważ przesadnie wsłuchujemy się w nasz organizm, odczuwamy je z wielkim niepokojem i nawet bólem. Kończę, bo w nocy spałam tylko 2 godz z powodu ataku, a teraz jak mąż zawiózł dzieci do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...po 5 kropel. Jeżeli skurcze serca są gwałtowne, odczuwalne w całej klatce piersiowej i kończynach, chory skarży się, że brak mu powietrza i odczuwa bóle w łopatkach, oddycha często i płyt­ko, a gdy położy się, by odpocząć, dokucza mu bicie serca - podajemy co 3 godziny Belladonna C9 po 5..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...Miewam bardzo często skurcze i bule w lewej częsci klatki piersiowej. Poza tym zdarząja mi się ostatnio problemy z dretwieniem kończyn, nagłe przyspieszenie pracy serca i nierównomierna jego praca bez wysiłku. Atakom tym towarzyszy wrażenie udeżenia ciepła oraw wystpuje zaczerwienienie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 52

.. ...miga tylko arytmia, skurcze dodatkowe i lekki częstoskurcz, który potem stabilizuje się na tętno 140 - 145 . Taki atak tak samo się kończy jak zaczyna tj. spada tętno na 100 - 110 na parę godzin i potem wskakuje na 60. Ostatni atak trwał 42 godz. Pojedyńczych epizodów nie liczę choć..

Interpretacja EKG

.. ...uczucie ciśnienia w głowie skurcze i bóle mięśni drętwienia kończyn podstawowe badania wyszły ok ale ekg wykazało lewogram, P mitrale, RBBB, dextrogyrie czy to może być przyczyną dolegliwości??? Do wywołania skurczu serca potrzebny jest impuls elektryczny który rozpoczyna skurcz i układ..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn ( zwłaszcza lewych ) w czasie snu. Moje życie to od dziecka jedno pasmo wyniszczającego lęku i morderczego stresu. Mam lekką nadwagę, prawie żadnego ruchu ( poza taszczeniem zakupów i prowadzeniem domu ). Zażywam Betalok Zok i Effox Long. Byłoby..

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn podczas snu. Czynniki przemawiające za chorobą wieńcową: - morderczy stres i wyniszczający lęk przez całe życie - nadciśnienie, tachykardia i wypadanie zastawki od dziecka, - lekka nadwaga od 11 lat ( 94 kg wagi, 192 cm wzrostu ), - całkowity..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 916

.. ...przyspieszone bicie serca i skurcze kończyn. Skutki uboczne nie koniecznie muszą Cie dotyczyć ale powinnaś to wiedzieć bo ataki mogą występować częściej niż zwykle . Freciu oj nie ma to jak obiadek u mamusi - - mniam .Lubię takie rodzinne spotkania . Krysiu a Ty gdzie sie podziałas ?..

Nerwica w ciąży - Str. 142

.. ...razem? idę spac, nasiedzialam się przed kompem, moze zmęczona jestem i zasne.pozdrowionka i dobrej nocy Wanda ja na 16 marca dopiero, właśnie kończę 4 miesiąc. Phiii to ja mam dopiero przerwę - 17 lat!..

Nerwica w ciąży - Str. 234

.. ...dostałam krwawienia i skurczy, które udało się lekarzom opanować. Jednak 22 znów zakrwawiłam i zapadła decyzja o przyśpieszonej cc, która odbyła się 23 ( piątek ) rano i trwała aż 4 godz. W trakcie dostałam duzego krwotoku i miałam toczoną krew. Na szczęście wszystko skończyło się..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...zawrotów głowy, bolesnych skurczy łydek, uczucia odrętwienia i mrowienia w kończynach, wzmożonego wypadania włosów, łamania się paznokci, próchnicy zębów, rozdrażnienia, lęków, trudności w koncentracji, zaburzeń snu, nocnych potów, kołatań serca, arytmii, bólów głowy, mdłości, biegunki,..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...miałam pierszy raz częstoskurcz nadkomorowy, trafiłam do szpitala, lekarz stwierdził,m że to ze stresu, ale gdy trafiłam tam następnego dnia z powrotem zaczęli się zastanawiać. Dali Betaloc ZIOK 50, jakiś anntybiotyk i magnez. Miałam wtedy jeszcze stany podgorączkowe około 37 - 37,5..

Ból skroni, mrowienie, co to mogło być?

.. ...naczyniowe.Prawdopodobnie naczynia się skurczyły gwałtownie i nastapiło niedokrwienie, stąd zimno.No i jak naczynia mózgowe równocześnie też się skurczyły, to ból przeszedł.Tym skurczem organizm sam się obronił.Tak właśnie kończy się napad migreny, nagle i niespodziewanie ból ustepuje...

Dodatkowe skurcze przy głębszym oddech

.. ...jak leżę ) powstają mi skurcze dodatkowe, mam uczucie, że nie do końca moge wziąść oddech tak jakby mnie coś blkowało. Uczucie cięzkości w klatce piersiowej, i kłucia w okolicach klatki, tak jakby się mięśnie rozciągały lub żyły, Również pieczenie w kończynach dolnych ( żylaki ). Czy..

Mostek mięśniowy

.. ...naczynie krytycznie podczas skurczu.Od lat mam objawy bólu w okolicy serca ,pod lewą łopatką promieniujacy do barku i kończyny górnej.Kardiolog prowadzący skierował mnie do kardiochirurga w celu podjęcia decyzji o operacji.Bardzo boję się tej operacji ,ponieważ nie mam pewności czy to..

Skurcze mięśni

.. ...Od jakiegoś czasu mam skurcze mięśni, coś jakby pulsowanie... Ostatnio doszły do tego dolegliwości bólowe w okolicy kończy górnych i dolnych. Nie umiem stwierdzić jednoznacznie czy ból dotyczy kości,stawów czy mięśni. Zauważyłam również lekkie drżenie rąk oraz nieprzyjemne kłucie w..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 8

.. ...brzuch, czy to jest taki skurcz żołądka, jaki odczuwa się np. przed egzaminem. Tyle że w cywilizowanych warunkach, tj. w warunkach normalnych skurcz przedegzaminacyjny przechodzi, a ten jest permanentny. Pozwala mi przynajmniej spać: - ). Właściwie to niepokoją mnie kolejne, dotąd..