Skurcze odbytu

Krwiak mózgu

Krwiak mózgu

.. ...powyżej 200 oraz rozkurczowe zwykle powyżej 100 mmHg ). Leczenie powinno odbywać się w warunkach oddziału neurologii lub neurochirurgii. W późniejszym okresie konieczna jest odpowiednia rehabilitacja...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 3

.. ...skonczyc sie atakiem czestoskurczu i bez fachowej pomocy moglabym nie zobaczyc swojego dziecka... Do porodu szlam z dusza na ramieniu, do swojego szpitala, czyli miejsca gdzie bylam prowadzona ( i gdzie notabene rodzilam za pierwszym razem po odbyciu nauk w szkole rodzenia ), ze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...dołączyły bardzo bolesne skurcze odbytu ( wrrr!! - ma to ktoś? ) poważnie zastanawiam się nad proktologiem. ...i tak bez końca. ...a może jeszcze toczeń przyjdzie mi wykluczać. Co lekarz to ta sama śpiewka - hipochondria, nerwica, przemęczenie, stres, praca, papierosy, zła dieta... same..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...brzuchu, plecach ( chyba skurcze mięśni? ). Nie jest to pulsowanie * tętnicze * , odbywa się w innym, szybszym i mniej regularnym tempie. Zdarzają się też uderzenia gorąca, gorące uszy, ogólne * rozpalenie * . Na co dzień mam tętno w okolicach 90 - 100, zdarza się, że mam 80 ( w tym..

Nerwica w ciąży - Str. 234

.. ...dostałam krwawienia i skurczy, które udało się lekarzom opanować. Jednak 22 znów zakrwawiłam i zapadła decyzja o przyśpieszonej cc, która odbyła się 23 ( piątek ) rano i trwała aż 4 godz. W trakcie dostałam duzego krwotoku i miałam toczoną krew. Na szczęście wszystko skończyło się..