Skurcze pod żebrami

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...fizycznymczuje taki jakby skurcz. Czy to jest to samo? i jeszcze mam pytanie do jakiego lekarza sie wybrac zeby to zbadac? Mam to samo i lekarz steiwrdził u mnie zapalenie miedzyżebrzy powiedzial że to nic groznego zapisal mi antybiotyki. Po tygodniu objawy wracaja, a ja nie wiem co..

Skurcze po prawej stronie żeber podczas śmiechu czy wysiłku fizycznego

.. ...fizycznego łapie mnie skurcz po prawej stronie w żebrach, boli przez chwilke i przechodzi, kilka razy także pojawiło się kłucie serca takie jakby odrętwienie ale też trwa bardzo krótko i samo przechodzi. Na początku nie zwracałam uwagi na te skurcze myślalam ze to cos takiego jak kolka..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...bóle brzucha, stany skurczowe jelit. Debidat - Działanie: Preparat stymulujący motorykę jelit. Mechanizm działania polega na łączeniu się z receptorami opiodowymi. Regulacja perystaltyki obejmuje cały przewód pokarmowy: napięcie dolnego zwieracza przełyku, proces opróżniania żołądka,..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 3

.. ...wysiłkju. co to moze byc ? skurcze miesni miedzyzebrowych czy co ?? pawel_nysa@op.pl Witam! Ja też od jakiegoś tygodnia mam bóle żeber z prawej strony. Na początku nie przeszkadzało i to tak bardzo, ale teraz jest gorzej. Ból nasila się, kiedy próbuje wstać z łóżka, czy nawet podnieść..

Skurcze w klacie i pod żebrami

.. ...Witam i pozdrawiam mam częste skurcze pod żebrami i w klatce czasie przeciągania się w nocy gdy siedzę tez to samo proszę o opis jak ktoś wie co to może być dzięki Ja tez tak mam.Chyba przez moja nerwice...

Kłucie za żebrami

.. ...jelit,majeranek likwiduje skurcze jelit,ma działanie przeciwzapalne.Pomaga tez bardzo w krótkim czasie picie kłącza tataraku.Pół łyżeczki kłączy zalać szklanką wrzątku,przykryć na 30 minut,przecedzić ,pić ciepłe 3x po jednej trzeciej szklanki.Jeżeli są tez sprawy nerwicowe ,to można też..