Skurcze przełyku a nerwice

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...zaczęło sie od pogotowia( skurcze przełyku ) - lekarz internista - objawy somatyczne - nerwica, konsultacja z psychiatrą. Po spotkaniu z psychiatrą zaczęło się , okazało się ,że po krótkiej romowie z lekarzem uruchomił on cały mechanizm emocji, jak narazie wierzchołek góry lodowej - ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na całym odcinku od żołądka do gardła - codzienne poranne myslenie o śmierci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1004

.. ...miewam czasem straszne skurcze jelit i żołądka.Masakra.Wiem też,że w związku z naszym stresem wzrasta wydzielanie kwasu solnego i pojawiają sie zaburzenia perystaltyki przełyku,jelit itd. Wiem,że moje złe samopoczucie tak naprawdę wynika z nawrotu objawów.Nerwica to taka sinusoida.W..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...choroba ), że wiesz masz skurcze mięśni oddechowych, więc pomimo szczepienia, ja mam wszystkie objawy ( a pies po 50 dniach nadal żyje ), moja rana swędzi, mam gule, ciężko mi przełykac, mam bóle głowy, nudności, niby wszystko ok. bo pies żyje, ale normalnie tragedia z tym gardłem,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...przełyku. W skrócie chodzi o skurcze. A skurcze jak to skurcze zdarzają się wtedy jak ( np. z powodu nerwicy ) zbyt często uzywamy jakiegoś organu. Nie wazne więc czy kurczy/rozszerza się przełyk, oskrzela, naczynia krwionosnie, mięsnie gładkie brzucha - wszystko to daje te nieprzyjemne..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 5

.. ...nogi i ręce coś jakby skurcz tzw.mrówki do tego stopnia że nie mogłam wybrać numeru telefonu aby zadzwonić po pomoc.Do tego dziwne uczucie w głowie tak jakbym miała zemdleć,serce zwariowało,raz biło jak oszalałe a potem jakby wogóle miało się zatrzymać,koszmar.Wylądowałam w..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...przełykania...Oprócz tego mam skurcze rąk i nóg co wcześniej również nie miało miejsca.Czy po tak małej dawce Citronilu mogł wystąpić trwały skutek uboczny,? Nie wiem....Dodam , że jestem niepełnosprawna ruchowo od urodzenia aczkolwiek takie problemy zaczęły się właśnie osiem lat..

Duszenie się - Str. 32

.. ...po południu dodatkowe skurcze i od tego czasu dusi i dławi mnie w klatce piersiowej. Okropnośc, kiedy to wreszcie przestanie mnie nękac. Zauważyłam też że czasami ciężko mi się przełyka, jakbym miała spuchniętą krtań ( byłam u laryngologa w zeszłym tygodniu i jest wszystko ok. ). Czy to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 342

.. ...dziwne udrzenia czy skurcze to było w żołądku czy w przełyku w zwiżaku z tym ze sie przejadłam nie wiem juz sama, ale dzis mam doła i dzień do niczego co chwila mierze tetno i mnie tak ciagnie w klacie uczucie mam ze serce mi zwalnia jakby stres taki w klacie czasami cos ,mi tam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 438

.. ...po poczułam w mostku centralnie też takie skurcze czy pekające bańki,ale tak z 6 razy pod rzad wrrrrrrrrrrr może to akurat było od zołądka czy z przełyku nie wiem, ale to serducho mnie irytuje naprawde...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1028

.. ...wiem czy te doatkowe skurcze to serce czy przełyk a może żoładek???Mam 39 lat, a czuje się jak babcia...ciągle coś boli, jestem chuda, wypadaja mi włosy, ledwo dojeżdżam na xanaxsie do pracy i z pracy...i często nie mam siły pójść już na zakupy... obserwuje koleżanki, ale one funkcjonują..