Skurcze serca i żołądka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na całym odcinku od żołądka do gardła - codzienne poranne myslenie o śmierci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 625

.. ...To cudowne nie mieć skurczy żołądka z nerwów, kołatania serca, lęków. Minęły też właściwie wszystkie objawy wegetatywne. Uczęszczam na psychoterapię. Dzięki temu wprowadziłam parę zmian w swoim życiu, w tym jedną drastyczną. Teraz czuję jak się odbudowuję psychicznie. Lek mam brać..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...rzeczy typu nadmiarowe skurcze komorowe ( ectopic beats ), wypadanie zastawki mitralnej ( mitral valve prolapse ) czy rzeczy związane z żołądkiem ( reflux ). Może to też być jakaś choroba serca skoro masz w rodzinie kogoś z zawałem niemniej przez nerwicę rozumiemy stan psychofizyczny a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 274

.. ...rąk, brak apetytu i skurczony żołądek. Każda negatywna myśl zaznacza się dziwnym uczuciem przechodzącym przez żołądek i następnie w/w objawy. Jak myślicie, czy to jest nerwica? Co powinienem zrobić. Stany taki niejako paraliżują mnie, mam doznania braku siły. Witaj nowy30!!Kurcze to ty z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...każdym razie ogromne skurcze. Niestety u mnie jest zespół wszystkich objawów nerwicy wegetatywnej . A ona jest takim świństwem, że nie zawsze umiejscawia sie w sercu może byc w sercu i wtedy mi wali jak oszalałe mam podwyższone cisnienie i tętna, kiedys miałam 120 na minutę, może..

Mocne bicie serca, przewracanie się serca, szarpniecia w klatce piersiowej

.. ...to nie serce, tylko skurcze żołądka który jest w sumie dość niedaleko : ) Wyszło na to, że mam przepukliknę przepony i po prostu serce ( normalnie oddzielone przeponą od żołądka ) za bardzo się do niego zbliżyło bo przepona jest wiotka w tym miejscu. Po prostu to żołądek pobudza na..

Bóle i dziwne zachowanie serca

.. ...jeszcze innego? Mogą też to być nerwobóle poprostu ; ) . Życie na ciągłych obrotach, stresowanie sie itp. Chociaż w danej chwili jesteś totalnie wyluzowany, to i tak te wszystkie nerwy w organizmie pracują...

Czy to był zawał serca?

.. ...człowieka wywołać odruchowy skurcz krtani i zatrzymanie oddechu. Głównie u dzieci ale może u dorosłych również. Witaj ; Przedstawione przez ciebie objawy wskazują na zatrucie pokarmowe, lub grypę żołądkowa, ale to musi stwierdzić lekarz. Nie wiem skąd takie skojarzenia z zawałem serca...

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...mnie brzuch taki jakiby skurcz w zaladku, nie moglem oddychac, wezwalem pogotowie, przyjechalo i zabralo mnie do szpitala ( bol trwal za 2h ) w szpitalu mysleli ze atak serca lub zawal, zrobili mi badania ( krew EKG osluch itd ) i wszystko wyszlo w normie, bol przeszedl i tego samego..

Codzienność z częstoskurczem napadowym

.. ...którym dopada was częstoskurcz i jak się wtedy zachowujecie. Czasami musiałam zwolnić się z lekcji, a w pracy wytrwałam ponad osiem godzin, nikomu nie powiedziałam, tylko gdy z powrotem wracałam z koleżanką. Ona miała akurat nerwicę żołądka i też przebolała w pracy, a ja jeszcze wtedy..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...zaczęło się od dodatkowych skurczów serca ,póżniej było zapalenie żołądka a potem niesamowite bóle karku ....teraz bolą mnie nogi i ręce ...dosłownie aż mi je wykręca .zwalam wszystko na nerwicę ale zaczynam myśleć o poważniejszych chorobach co dodatkowo napędza mój strach .lekarze..