Skurcze stopy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...Przewrócił się , ciało skurczyło i powykręcało mu się tak ,że wyglądał jak małe dziecko. Dłonie i stopy były wykręcone w tak nienaturalny sposób ,że gdybym zobaczyła to na zdjęciu ( a nie na własne oczy ) , nigdy nie uwierzyłabym. Przyleciał cały sztab lekarzy , dostał zastrzyki..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...potem łapie mnie bolesny skurcz aż do samej stopy... Jestem tak bezradna jak małe dziecko , mam już tego dosyć , chcę żeby to minęło a nie mija , boję się tylu chorób , że nie starczyłoby strony ,żeby je opisać...Skoro badało mnie 2 neurologów , ortopeda i według nich jest wszystko..

Drentwienie palca u nogi - Str. 2

.. ...dochodzi do bolesnych skurczy. Ponadto, warto zadbać o to, aby stopy miały więcej luzu pod kołdrą, a więc spać tak, żeby nie plątać nóg w kołdrę : - ) Głównie chodzi o prawidłowe krążenie... podobnie sprawa wygląda z obuwiem, jeśli jest za ciasne, jeśli wręcz * wbija * palce a stopa nie..

Czy mam nerwicę?

.. ...leże w łóżku to mnie skurcze w stopy łapią. I teraz mam pytanie czego to moga objawy? Nerwicy czy czegoś innego? ( Sory za sformułowanie ale nie umiem tego fachowo opisać ) Pozdro Witam, również pozwolę sobie wprosić się do tematu. Zacznę od tego, że mam 17 lat, wiem zaskakująco mało...

Moje ręce są okropnie zimne i siwieją

.. ...wcześniej, miewam też częste skurcze nóg i rąk ( nienawidzę tego, a czasem może mnie dopaść nawet kilka razy wciągu dnia ) nie wiem czy jedno ma coś wspólnego z drugim, ale wolałam napisać. proszę pomóżcie, gdyż nie wiem co to jest i nie wiem czy powinnam się wybrać z tym do lekarza..

Drętwienie palców u stóp

.. ...innego jak skurcz mieśni stopy. Mam podobny problem co jakis czas. Proponuje łykanie magnezu najlepiej z potasem dopóki przykurcze nie ustąpia. A pozniej wtedy jak poczujesz napiecie w stopach. Pozdrawiam..

Skurcz palców stopy i utrata przytomności

.. ...tydzień temu, zlapał mnie skurcz u lewej stopy środkowego palca nie chciał puścić, po czym zrobiło mi się gorąco raz zimno,serce zaczęlo być szybciej. Po chwili stracilam przytomność.. Gdy się cudem ocknełam, ujrzalam bialą twarz i sine wargi :( W drodze samochodem nastąpiły wymioty a w..

Proszę o pomoc, nie wiem co się ze mną dzieje..:(

.. ...tydzień temu, zlapał mnie skurcz u lewej stopy ( środkowego palca )nie chciał puścić, po czym dostałam srgawek,serce zaczęlo być szybciej... Po chwili stracilam przytomność.. Gdy się * cudem * ocknełam, ujrzalam bialą twarz i sine wargi :( Następnie nastąpiły wymioty i biegunka....

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...na zapachy, potworny skurczowy ból brzucha, TRUDNOŚCI W PRZEŁYKANIU suchość w ustach, płytki oddech, KOŁATANIE SERCA v, skoki ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca, fale zimna, zimne dłonie i stopy, potliwość dłoni i stóp, zmęczenie, totalna dekoncentracja, derealizacja w trakcie ataku..

Zimne stopy i ręce, wypadanie włosów itp co to moze byc??

.. ...dni ). Dosc czesto mam skurcze w stopach. Niedalno zdarzylo mi sie ze 3 razy narzekac na nieznosny ból łydek. Moze dodam jeszcze ze zdarza mi sie zemdlec kiedy dlugo stoje i jest mi duszno, mimo lekkiego ubrania. Czesto towarzyszy mi stres. Czasami, ( dosc rzadko ) czuje kłucie pod..