Skurcze szyi

Tętniak rozwarstwiający aorty

.. ...różnicy w ciśnieniu skurczowym mierzonym na obu kończynach górnych. Charakterystyczna jest asymetria lub zanik tętna na tętnicach obwodowych Charakterystyczną cechą dla tętniaków rozwarstwiających aorty jest wędrowanie bólu z punktu wyjścia zgodnie z kierunkiem rozwarstwienia się ściany..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 265

.. ...to urodziłam w dwuch skurczach. Już mi troszke lepiej choc to dziwne uczucie pozostało i strasznie mnie kręgosłup w odcinku szyi boli no ale żyje wam nadzieje ze tak szybko nie wróci Aga wiem skarbie że mi to już mówiłaś i przyznałam ci racje prochy prochy i jeszcze raz prochy a mały..

Dodatkowe skurcze - Str. 142

.. ...pogotowia wtedy? bo wiesz, skurcze nadkomorowe zasdaniczo różnią się od komorowych w budowie, juz ja się znam:P nic nie widziała bo przeciez nie wziełam do ginekologa wyników EKG: ) poczytałam o arytmii i o czestoskurczach, ze niby powyzej 100 ...miałam 110 i takie jak tam pisało..

Ucisk, gula w gardle - Str. 5

.. ...sie gardlo.mysle ze to skurcz miesni szyi i dlatego mnie tak strasznie dusi.czy ktos z was mial kiedykolwiek podobne objawy?co rano sie budze i od razu czuje strach.paniczny strach.po niedzieli jade do neurologa w tej sprawie i zobaczymy.jestem stanie ciaglego strachu ze sie..

Jaka jest przyczyna mojej arytmii?

.. ...serca, czy dodatkowe skurcze, czy jeszcze coś innego. Nie potrafię tego ocenić. Gdy przykładam dłoń do szyi, to mam wrażenie, że bije dobrze, a potem jedno uderzenie jest jakby z daleka, takie głuche i słabo odczuwalne, jakby go nie było, ale jednak wydaje mi się, że następuje. Czasami..

Przeskakiwanie chrząstki w gardle

.. ...były za krótkie,bąż jakby mnie złapał skurcz.Jak podnoszę do góry głowę,to mam wrażenie ,że coś mnie ciągnie na środku szyi ,między obojczykami i w głąb klatki.Pytałam lekarza,ale nic mi nie odpowiedział...

Komorowe zaburzenia rytmu, tachykardia, ona 27 lat - Str. 2

.. ...nas jest sam ze swoimi skurczami i nierównościami nawet jeśli ileś osób to odczuwa. Ktoś pytał jak się odczuwa skurcze. Pewnie każdy inaczej, chociaż opisy bywają podobno podobne. Ja je odczuwam jako szarpania w klatce piersiowej, w szyi. Coś bardzo nieprzyjemnego i dyskomfortowego...

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. .....Atak tęzyczki to skurcze mięsni ale takie gwałtowne podobne do padaczki.Przeczytam ten artykuł .A pobrac sobie troche wapna też nie zaszkodzi .Siedzę właśnie z wysmarowaną szyja amolem i z szalikiem obwiązanym na szyi ...może wykurze tego węzła . ale póki co to jutro pojade na..