Skurcze w głowie

Betaadrenolityki (beta-blokery)

Betaadrenolityki (beta-blokery)

.. ...innymi zaburzenia rytmu serca o charakterze bloków przewodzenia, skurcz oskrzeli i duszność ( szczególnie niebezpieczne u astmatyków ), impotencja, zawroty głowy i nadmierne spadki ciśnienia tętniczego...

Metoprolol (Betaloc, Betaloc ZOK, Beto ZK, Metocard, MetoHEXAL, Metoprolol)

.. ...rytmu serca ( częstoskurcze, migotanie przedsionków, skurcze dodatkowe ). Do działań niepożądanych, występujących głównie po przedawkowaniu lub przy jednoczesnym przyjmowaniu innych leków wpływających na układ bodźcoprzewodzący serca, należą bradykardia i bloki przewodzenia. Inne efekty..

Diltiazem (Blocalcin, Dilzem, Dilocard, Diltiazem, Oxycardil)

.. ...u podłoża migreny są skurcze naczyń mózgowych ). Ewentualne poważne działania niepożądane diltiazemu występują głównie w przypadku przedawkowania: nadmierny spadek ciśnienia tętniczego, bradykardia lub zaburzenia rytmu serca w postaci bloków przewodzenia. Po terapeutycznych dawkach mogą..

Miododryna (Gutron)

.. ...miododrynę powoduje skurcz naczyń oraz skurcz szyjki pęcherza moczowego, czyli zatrzymanie opływu moczu. Z mechanizmu działania wynika zastosowanie leku. Miododryna jest stosowana w ortostatycznym niedociśnieniu i w niektórych nawracających spadkach ciśnienia z rożnymi, przykrymi dla..

Zespół MAS

.. ...elektrycznej, a zatem również skurczowej, serca. Mięsień sercowy zatrzymuje się na kilka sekund. Objawy zespołu MAS zależą od czasu, jaki trwa asystolia. Poronna postać zespołu może ograniczyć się do wystąpienia mroczków przed oczami lub zawrotów głowy. Przy 10 - 20 sekundowej asystolii..

Ultrasonografia wewnątrzwieńcowa

.. ...wieńcowych: odruchowy skurcz naczyń, przebicie lub rozwarstwienie ich ściany. Istniej także ryzyko, choć jest to powikłanie wyjątkowo rzadkie, wystąpienia zawału mięśnia sercowego. Ultrasonografia wewnątrzwieńcowa jest rzadko wykonywana, nie ze względu na możliwe powikłania, ale ze..

Nebiwolol (Nebilet)

.. ...receptorów powoduje skurcz naczyń ). Nebiwolol zwalnia częstość serca i czas przewodzenia. Nebiwolol to lek dobrze tolerowany, mimo że może wywołać działanie niepożądane takie jak bóle i zawroty głowy, koszmarne sny, depresje oraz zaburzenia rytmu o charakterze bradykardii i bloków..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 37

.. ...wiekszosc osób z czestoskurczem ma jakies objawy, czesto bardzo uciążliwe, męczące. i to mi daje do myslenia, bo ja oprócz dwóch omdlen i zawrotów głowy nie mialam zadnych objawów. czasem mam tętno powyzej 210 ale nie zdaje sobie z tego sprawy dopóki mi tego aparat nie pokaze. gdyby nie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 44

.. ...zadnych dodatkowych skurczy,? napisz jak sie teraz czujesz ile czasu trwał Twoj zabieg i jaki miałaś rodzaj ? jeśli możesz i masz siłkę.ciesze się ze macie to już z głowy, teraz uszy do góry i wielkie odpoczywanie Wam się należy, Misza to także do Ciebie! Agulka na pierwsze pytanie nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 19

.. ...dochodziły dodatkowe skurcze serca.Wtedy sie poddałam.Na własne zyczenie połozyłam sie do psychiatryka.Tam mnie tak naaszerowali lekami,ze chyba przeszłam wszystkie skutki uboczne psychotropów.Tachykardia, wytrzeszcz oczu, zanik miesiaczki, podwóne widzenie, zawroty głowy. Wypisałam sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 106

.. ...kolatanie dodatkowe skurcze czy cos podobnego.Pozdro. Witam serdecznie; ) Na początku przywitam się serdecznie ze wszystkimi!; ) Od czerwca mam problemy z poruszaniem sie środkami lokomocji( omdlenia, dreszcze, zawroty głowy ) i to zaczęło coraz bardziej postepować. Potem miałem to już..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...troche wali i znowu te skurcze dodatkowe dziwne macie to?Natasza co tam u ciebie?Pozdro. Hej dziewczyny! Jak tam wasze samopoczucie? Ja z radością przyznaje,że dziś pierwszy raz od dłuższego czasu nie bolała mnie głowa.Z wielkim zapałem zabrałam się za dmowe porządki i mnóstwo zaległych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 588

.. ...najbrdziej dokuczają skurcze dodatkowe. Do Edzi Te myśli o których piszesz fachowo nazywają się natręctwem myśli . One biegają nam po całej głowie i cokolwiek robimy one cały czas stoją w naszej głowie . Z tego co mi powiedział lekarz i mój psycholog tak naprawdę to nie ma na to..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 22

.. ...które mam to częste skurcze w nogach, zawroty głowy, bladość, i czasami serce mnie kłuje... Thorus. żyj spokojnie to nic się nie stanie. Lekarze bardzo często nie mówią o tym, aby pacjent miał większy komfort psychiczny. Magnes jak najbardziej bo wypływa korzystnie na serce i układ..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...dwóch lat mam dodatkowe skurcze komorowe( robiłam wszystkie badania co do tych surczy...wyszły ok,czyli ,że niczego w moim organizmie nie brakuje ) Czy to mozliwe ,ze miałam jakiś częstoskurcz i po nim mój organizm zareagował tym zasłabnięciem...??? ogólnie często inaczej sie..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 4

.. ...mnie najdłuszy czestoskurcz w całej historii mojej arytmi trwał ok 2 min. Serce mi dośc mocno wali co jest dość nie przyjemne poza tym przydusi mnie na chwilkę w klatce piersiowej następnie mam w głowie mnie cisnie, jak serce po kilkunastu sekundach wraca do norym wszystko jest w..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 8

.. ...przypominaja mi lekko czestoskurcze ktore miałam wczesniej tylko w lekkiej formie.Czy to moze byc czestoskurcz??Najgorsze w tym jest to ze robi mi sie strasznie słabo i jak by mi miała głowa peknac( nie wiem jak to innaczej nazwac.Objawy te zaczeły mi sie robić po pierwszej ablacji i..

Choroby serca - genetyczne?

.. ...serca. moje dodatkowe skurcze ( mocno odczuwalne ) pojawiają się najczęśniej kiedy jestem aktywna fizycznie, ale nie towarzyszy mi przy tym uczucie niepokoju, lęku jak w niektórych przypadkach, czuję sie normalnie nie uwzglęgniając tych zaburzeń. często mam przy tym zawroty głowy. czy to..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...silne duszności, czestoskurcz, ból i pieczenie za mostkiem, okropne kołatania serca, silne bóle głowy, zawroty, przeczulica skory, nerwobóle niewiadomego pochodzenia, problemy gatryczne: ostre bole, zgaga itd itp. Mozna z tym zyć, mozna to zaleczyć i mozna wyleczyć. Najłatwiej jest to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...bardzo przejmuję )czuję skurcz całego ciała i boli manie bardzo głowa( potylica )!Czy to może ma powiązanie z nerwicą bo nie czy mam iść do lekarza..Cierpienie z tym bólem jest dla mnie najstraszniejsze!!! Kamilu i Izo, witam w klubie chorych a moze pseudochorych - nie nam oceniac; )..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...ból wynika z nerwowych skurczów mięśni lub jelit - pomaga. Głowa do góry, tyłek z kanapy, i małymi kroczkami do celu... zacznij od próby uwierzenia, że to wszystko co się z t=tobą dzieję może siedzieć w twojej głowie. Jak tylko uwierzysz w to bez żadnych ale - to 90% kuracji masz już za..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...choroba ), że wiesz masz skurcze mięśni oddechowych, więc pomimo szczepienia, ja mam wszystkie objawy ( a pies po 50 dniach nadal żyje ), moja rana swędzi, mam gule, ciężko mi przełykac, mam bóle głowy, nudności, niby wszystko ok. bo pies żyje, ale normalnie tragedia z tym gardłem,..

Od zawrotów głowy do kołatania serca

.. ...- arytmia, dodatkowe skurcze od roku - leczę się u kardiologa i psychiatry równoczesnie, bo trudno mi było inaczej. Teraz chociaż się nie boję, że zaraz gdzies ,,zejdę. Skurczy troche mniej, ale i tak są. Na to trudno sie leczyć, ale ponoć to nic strasznego takie wrażenia - tak twierdzą..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...Wskutek intensywnych skurczów mięśniowych, podczas zgrzytania zębami, pojawią się BÓL. Jeśli doskwiera Ci chroniczny ból głowy lub migrena , to z pewnością zaciskasz zęby. Ciekawe jest to, że zaciskanie zębów występuje głównie w nocy i jest ono zupełnie nieświadome, jeśli nie towarzyszy..

Częstoskurcze a palenie

.. ...mialem dwa napadowe czestoskurcze w zyciu, jeden przyszedl po poprzednio wypalonej dużej ilości papiersów ( czułem się * przepalony * , kręciło mi się w głowie, miałem nudności i właśnie niedługo po wypaleniu ostatniego papierosa przyszedł częstoskurcz ). Drugi czestoskurcz dostałem w..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...Ja mam ok 3000 dod. skurczów komorowych na dobę ( na lekach - Betaloc zok 50 ), czy to już dużo i czy to może być groźne? Bo moja p. kardiolog jeszcze nie wie. Jak to jest Twoim zdaniem? Czasami b.źle sie czuję( tzn. mam silne zawroty głowy, ból głowy, dreszcze, wszystko w środku mi się..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...odczuwam te paskudne skurcze dodatkowe. Jednak ich siła nie jest tak wielka jak kiedyś, kiedy dostawałem od nich zawrotów głowy, uderzen gorąca itd. Czuję je i mam ich świadomość ale nie boję się i staram się żyć normalnie. Dzięki za wszelkie rady. Na najbliższym spotkaniu z psychologiem..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...przy tych dodatkowych skurczach masz zawroty głowy bo ja mam okropne,tylko niewiem bo ja również mam problemy z kręgosłupem i nie jestem pewna czy to aby nie od tego.Pytałam kardiologa i powiedział,że od arytmii nie powinno być zawrotów głowy.Trzymaj się cieplutko ,pozdrawiam cię i..

Dodatkowe skurcze - Str. 42

.. ...zaobserwować czy przy tych skurczach nasilają sie te zawroty głowy. POZDRAWIAM Martaa na pogotowiu zalecili ci ablacje mi sie wydaje ze to powinien zalecic kardiolog a tak wogule ablacja to bardzo poważny zabieg z tego co mi wiadomo i tylko w ostatecznosci a masz jakoms wade albo cos..

Dodatkowe skurcze - Str. 129

.. ...chyba nie mam czestoskurczu....przed betalokiem miałam czasami tetno dochodzace do 110 i wtedy nie mogłam złapac oddechu....jejku moze ja to sobie pozapisuje wszystko bo pójde do tego lekarza i znów zapomne co chce pwoiedziec tylko on na mnie patrzy jak na wariatke jakąś:( sie ide..

Dodatkowe skurcze - Str. 200

.. ...krótkie chwilowe częstoskurcze, ale zaraz przechodzą oprócz skurczy dodatkowych, boje się tylko że na holterze mi nic nie wyjdzie oprócz skurczy dodatkowych, mam znajomego lekarza kolegę kardiologa wojskowy także, pójdę do niego jak będę miał holtera wynik i pogadam na ten temat bo..

Niski puls granicach 40-50 uderzeń na minutę

.. ...wypadanie płatka i liczne skurcze dodatkowe komorowe i nadkomorowe.Biorę betabloker,który nie pomaga,natomiast jeszcze obnoiża puls i ciśnienie.Czasami boje sie,że przewrócę się na ulicy i bedzie to wyglądało jakbym byla nietrzexwa,bo miewam zawroty głowy.Czy ktos z Was ma podobne..

Nadciśnienie a bieganie

.. ...jest podwyższone RR skurczowe i rozkurczowe, a potem rośnie głownie skurczowe - bo sztywnieją ściany dużych naczyń krwionośnych. Tętno submaksymalne to dobry parametr na bieżni podczas próby wysiłkowej, ale życie to nie wysiłki submaksymalne. Wystarczą zajęcia sportowe dające uczucie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 61

.. ...pompkach mam jakies dziwne skurcze i wrazenie ze mi staje serce. Ja juz nie wiem co mam robic pomocy !!! Rafal71 ja już tego nie rozumiem, nie ogarniam. Rano wsatje to czuje się jak piec hutniczy rozpalony jestem cały w środku. Sprawdzałem ciśnienie i wychodzi na dwuch aparatach średnio..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 89

.. ...pewno oprócz dodatkowych skurczy serca nic wszystko chyba jest w głowie pozdrawiam Hej wszyscy : - ) Jestem już po wizycie u dentysty, było plombowanko, borowanko, ale bez znieczulenia, bo jakoś tak mam alergię na igłę, hihi. Cieszę się że mam to już za sobą, bo oczywiście ręce mi się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 128

.. ...dolegliwości serca, jak skurcze dodatkowe itp. Lekarz domowy zalecił sporządzenie EKG i mając w ręku wynik potrząsnął głową mówiąc: - No cóż, uszkodzenie mięśnia sercowego... - Więcej też nie było trzeba naszej chorej. Na wszelki przypadek dojrzała w tym rozpoznaniu coś w rodzaju wyroku..

Skoki ciśnienia z którymi nie mogę sobie poradzić

.. ...rozkurczowe jest wporządku. Skurczowe co prawda jest NIECO niepokojące... ale po wysiłku są zruzumiałe takie skoki. Uważam, że nie masz się co martwić, skoro echo oraz inne ważne badania wyszły dobrze to głowa do góry, nie masz powodów do niepokoju. : ) Chciałabym, abyś napisał jakie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...wszystkich dziwnych skurczy drżen było tak że w nocy podskakiwała mi sama noga ręce głowa itp silne skurcze do tego dochodził lęk i niepokuj okropne zaczynam więcej rozmawiać i się smiać no i oczywiście żartować kiedyś byłam bardzo pogodną osobą i mam nadzieję że będzie tak samo musisz..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...ciągnąć, doszły drżenia, skurcze mięśni - w końcu nawet powiek i ust. Przed operacją miałam krótkie włosy, które - dosłownie zaczęły stawać mi dęba, a zaczęło się tak * niewinnie * - od mrowienia skóry na czubku głowy. Pojawiły się zawroty głowy - nie ustępowały nawet gdy leżałam...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...podniesionej głowy i skurczonego brzucha. Jak jestem zmęczona kładę się z kogami na oparciu kanapy igłową w dół, czasem wystarczy 5 minut. Spróbujcie tej terapii, mi pomaga. Dajcie swojemu mózgowi więcej tlenu i wszystkiego czego mu potrzeba, podziękuje wam za to. A dodatkowo dla..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...bóle w płucu,drobne skurcze mięśni jakby mi bąbelki powietrza pod skórą puszczały.Duszności,sporadyczne zawroty głowy,osłabienie.I tak to do dziś wygląda.Klucha jest irytująca,bo nie mogę się jej pozbyć a przecież trwa ona nieustannie już około 6 miesięcy !!! Jak próbuje ją przełknąć to..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...pobudzają mięsień sercowy do skurczu. Wytwarzają się one w ośrodku odpowiadającym za rytm serca - węźle zatokowo - przedsionkowym, skąd są przekazywane odpowiednimi szlakami do mięśni przedsionków oraz do komór. Impuls elektryczny pobudza najpierw mięsień prawego przedsionka, a..

Mapowanie CARTO, LOCA LISA

.. ...ryzyko przy dodatkowych skurczach. - W których ośrodkach w Polsce są stosowane? w gdańsku w amg na dębinji 7 i w warszawie na banacha 1 ale nie znam się dokładnie natym wiem że podobno tylko trzy ośrodkiw polsce mają ten sprzęt chyba że już coś się zmieniło. a ryzyko jest w każdej..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 65

.. ...odczuwam takie dodatkowe skurcze z przeskokami w gardle.Lekarz po obejrzeniu wyniku z Holtera napisał w historii choroby ze wszystko jest w normie,ze mam sie tym nie przejmowac.Nie biore na to zadnych leków.Są dni ze czuje te skurcze 10 dziennie a są dni ze wcale ich nie czuje.Nie wiem..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...pjawia sie dodatkowy skurcz a potem przez 2 sek. nie ma nic ( serce jakby stawało )i znowu, czesem bije normalnie i jest tylko ten dodatkowy skurcz. To chyba wszystko dziękuje z góry za odpowiedzi : ) Motylku ! - poczytaj watek * Dodatkowe skurcze * pozdrawiam : ) nie przejmuj się też..

Dodatkowe skurcze komorowe i zawroty głowy

.. ...podniesc mnie na duchu mam skurcze juz nie pamietam od ilu lat i strasznie sie z tym mecze bylam juz u tylu lekarzy zrobilam wszystkie badania wyszly dodatkowe skurcze komorowe mam przy tym zawroty glowy czy ktos z was tez ma takie zawroty czy to normalne przy arytmi?jezeli tak to prosze..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...pogarszała, dostałem drgawek, skurczu mięśni twarzy i rąk, aż w końcu przyjechało pogotowie i stwierdzili, że mam nerwicę. Od tamtej pory prześladuje mnie ona bez przerwy, chociaż był okres kiedy myślałem, że pozbyłem się tego. Miewam mocne bóle serca, czasami boli mnie głowa, mam..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 5

.. ...nogi i ręce coś jakby skurcz tzw.mrówki do tego stopnia że nie mogłam wybrać numeru telefonu aby zadzwonić po pomoc.Do tego dziwne uczucie w głowie tak jakbym miała zemdleć,serce zwariowało,raz biło jak oszalałe a potem jakby wogóle miało się zatrzymać,koszmar.Wylądowałam w..

Słabe krążenie w okolicach głowy

.. ...okolicach twarzy? Czy jest na to jakiś sposób? Czy są może leki,które mógłbym zażywać a które powodują rozkurcz żył i lepszy przepływ krwi? Z góry dziękuję za odpowiedź!! PS.Tętno mam zazwyczaj szybkie...

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...150/min.i dodatkowe skurcze serca jest to bardzo nieprzyjemne uczucie i nie powiem ze ich sie nie boje,chociaz kardiolog zapewnia ze to nie grozne i od tego sie nie umiera ale meczyc sie trzeba.na dodatek jestem w 34tyg.ciazy i nic nie moge brac jedynie ziolka ktore i tak nie..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...przemeczenia.czesto rowniez mam skurcze nog,szyji,rak... az nie moge sie ruszyc to wtedy mowia ze mam za malo ruchu i powinnam wiecej cwiczyc...jak to wcale nie od kondycji zalezy:( ( zauwarzylam tez ze przy myciu i czesaniu wlosow wypadaja mi mocniej niz kiedys :( moja kolezanka..

Przerwy w biciu serca - Str. 2

.. ...przedsionków lub częstoskurcz nadkomorowy a to w dzisiejszych czasach pięknie się leczy. Zadbaj o siebie a nie chowaj głowy w piasek. Trzymaj się i napisz jak zrobisz badania. Pozdrawiam słonecznie!! prosze podajcie mi swoje gg bo padne:( Witam Jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem jak sie..

Szybkie bicie serca, lęk, zawroty głowy

.. ...teraz mam takie dziwne skurcze z lewj strony takie 3 sekundowe i nie wiem co to jest:( staram sie nie myslec ale i co z tego jak zaraz mi sie przypomina i dzieje mi sie wtedy czesciej.czy to podswiadomie???? Definitywnie powinieneś się udać do psychiatry. Objawy, które opisujesz mogą być..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 379

.. ...biegunka, niepokój, skurcze miesni, zamotanie w głowie ) i poszedłem do szpitala. Dostałem zastrzyk( nie pomógł ). Miałem 2 razy robione ekg, krew, rentgen płuc i okazało sie ze wszystko wporzadeczku. Tylko ciśnienie miałem troszke wyższe ( 140/80 ). Dostałem w końcu * mixtura sedativa *..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 657

.. ...pijana,ściskanie w żołądku albo skurcze jelit,ciezką głowę i strach ze zaraz dostane zawalu albo wylewu bo napewno mam wysokie ciśnienie i jeszcze wtedy zaczyna mi szybko bić serce .......nie mam juz sily walczyć z tym dziadostwem ,najgorsze dla mnie jest to że nie moge sama nigdzie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 937

.. ...serca mam dodatkowe skurcze mięśnia sercowego A kręgosłup mam dwupoziomową dyskopatie kręgów C5 C6 C7 najpierw miałam omdlenia nie wiedziałam z czego lekarz kardiolog powiedział że od arytmi nie ma zawrotów głowy i wylądowałam w szpitalu na neurologi tam mi porobili wszystkie badania..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1025

.. ...ja juz zaraz dostałam skurczu w klatce i dziwnie sie czuje az mam zawroty w głowie ale zaraz ide sie wykapac i połoze sie mam nadzieje ze zasne spokojnie a jutro mam wolne to sobie pospie a o tym magnezie faktycznie zapomniałam musze sobie troche go pojesc pozdrawiam wszystkich i zycze..

Problemy z sercem

.. ...godz.22 poczułem dodatkowe skurcze( tak mi sie wydaje ), klatka piersiowa nie bolała mnie , ale w momencie oddychania czułem, że coś jest nie tak.trwało to całą noc - oczywiście sen miałemz głowy, zasnąłem chyba około 5 rano.nie wiem, czy to dodatkowe skurcze, czy raczej częstoskurcz.nie..

Nerwica w ciąży - Str. 106

.. ...cu doszły dodatkowe skurcze serca to myślałam, że oszaleję. Bez przerwy niepokój, lęk czasem pobudzenie. A najgorszy strach, że dostanę zawału, że serce nie ruszy po dodatkowym skurczu. Pojawił się niesamowity ciężar ciała ledwo, co mogłam się ruszać oraz ból głowy. Od kardiologa..

Lekkie zawroty głowy

.. ...problemy z dodatkowymi skurczami meczy mnie to do dzisiaj ale jest już lepiej zażywam tabletki antyarytmiczne ale martwią mnie te zawroty nieraz w nocy sie obudzę i muszę usiąść ponieważ wydaje mi sie ze zaraz zemdleje proszę o jakieś wskazówki jeżeli ktoś miał podobne obawy do moich. i..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...jedyne co odczuwałem to skurcze w nogach, aż prawie upadłem, usiadłem, rozmasowałem nogi i wszystko było ok, serca nie odczuwałem. Dzisiaj gdy czekał na przystanku na tramwaj znów pojawiło się to samo, jednak po chwili przeszło. Wsiadłem do tramwaju i zaczynało robić mi się słabo,..

Wypadanie płatka to arytmia?

.. ...* ? są to tak zwane skurcze dodatkowe, należy przeprowadzić diagnostykę w celu określenia rodzaju ekstrasystolii Pzdr witam.. głowa do góry bo Śmierc po :płatka * nie przychodzi..ja juz miałam strcia z tym i wiem co gdzie i jak.mecze sie z tym od 6 lat.czasem boli mnie w klatce,mam..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...licznych dodatkowych skurczach komorowych. Witaj Kasiu!! Mogę Ci powiedzieć, że mi od jakiegoś roku zaczęły się silne bóle głowy, zawroty głowy i nudności, nie mogłam nigdzie wyjść ponieważ zaraz kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie że zemdleję, wówczas panikowałam, nogi miałam jak..

Zawroty głowy przed snem

.. ...mam jakieś dodatkowe skurcze ale rzadko , ale w czym problem problem mój polega na tym że jak się kładę spać to po jakiejś godzinie mam zawroty głowy i robi mi się nieraz słabo muszę trochę pooddychać głębiej i przechodzi nie wiem może to od tabletek albo coś zażywam 3x rytomnorm dajcie..

Szukam możliwie najprostszego sposobu na pozbycie się nerwicy

.. ...zgrzytanie zębami, nagłe skurcze, bóle głowy, nerwica wegetatywna, zapalenie żołądka i wrzody, duża wada wzroku ( okulistka powiedziała, że może mieć to związek ze stresem ), omdlenia, drętwiące i trzęsące się ręce, czasem nawet nogi ( zwłaszcza przy dużym wysiłku ), stany lękowe,..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...mnie brzuch taki jakiby skurcz w zaladku, nie moglem oddychac, wezwalem pogotowie, przyjechalo i zabralo mnie do szpitala ( bol trwal za 2h ) w szpitalu mysleli ze atak serca lub zawal, zrobili mi badania ( krew EKG osluch itd ) i wszystko wyszlo w normie, bol przeszedl i tego samego..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 2

.. ...pojedyncze dodatkowe skurcze komorowe, ok 4 tys. na dobę. Towarzyszyło im często b. złe samopoczucie: zawroty i bóle głowy, wrażenie, że zaraz stracę przytomność, uczucie rozdygotania, dreszcze, osłabienie, a skutek uboczny leków - wieczne zmęczenie. Pomimo leków ( 7,5 mg concoru )..

Przeskakiwanie serca

.. ...się od ataku często skurczu a dodam że miałem wtedy 27 lat. Chodziłem do różnych lekarzy ( zaliczyłem chyba wszystkie specjializacje ) miałem robione badania EKG ( chyba z 7 - 9 razy ) USg serca wysiłkowe i nawet rezonans głowy NMR. oczywiście nic szczególnego nie wykryto a ja czyłem sie..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...zawrotów głowy, bolesnych skurczy łydek, uczucia odrętwienia i mrowienia w kończynach, wzmożonego wypadania włosów, łamania się paznokci, próchnicy zębów, rozdrażnienia, lęków, trudności w koncentracji, zaburzeń snu, nocnych potów, kołatań serca, arytmii, bólów głowy, mdłości, biegunki,..

Puls a wysokie fT4

.. ...bicie z dodatkowymi skurczami co jakis czas jest mocno denerwujace. W sumie kolatania ustaja po 1/3 tabletki propranololu z racji ze wiecej to mi spada za mocno cisnienie, a jak wezme concor to najlepiej bylo by tylko polizac tabletke bo potem przez 3 godziny najlepiej bylo by lezec bo..

Chcę zmienić swoje życie - mam nerwicę

.. ...śniadaniu czułem jakieś skurcze w okolicy mostka, obawiałem, że coś się stanie.od wakacji miałem jeszcze jednego dnia jakiś dziwny spadek ciśnienia wieczorem, schyliłem się po coś, a kiedy się wyprostowałem, ostro zakręciło mi się w głowie.ostatnio odwiedziłem neurologa kazał mi..

Zawroty głowy łączone z dziwnym biciem serca

.. ...opisujesz wyglada na skurcze dodatkowe ( te zatrzymanie, a potem mocne uderzenia ). Mozesz zrobic soboe badanie Holtera, ale te skurcze niekoniecznie wyjda na badaniu, bo wiele osob ma je sporadycznie. Ewusiu a czy to jest cos groznego ? Rafale ! Przy bardzo dużym stresie podnosi się..

Alveo na choroby serca i nadciśnienie

.. ...tego preparatu na * skurczowe * przypadlosci oczywiscie, to tylko moje zdanie, ale ja roznicy nie widze pomimo to kupilem druga buteleczke : ) jakos tak psychicznie mi lepiej jak rano lykne miarke ALVEO jest suplementem diety nie lekarstwem, ja pije od półtora roku ustały bóle głowy,..

Serce bol wdechu wdech

.. ...nic innego jak lekki skurcz i nie ma co tego brać sobie do głowy .. moim zdaniem nic ci nie jest ..jesteś młody ..więc najlepsze w twoim wieku to bycie aktywnym ..i tu polecam ci ćwiczenia areobowe i uwierz mi nie myśl że jesteś chory .. jesteś zdrowy twój organizm jest stosunkowo młody..

Kto pokonał nerwice

.. ...rozkładali ręce, wykonałem mnóstwo badań i nic. Dopiero 3 lata psychoterapii uwolniło mnie od objawów sercowych. Dzisiaj chylę głowę przed swoim terapeutą za jego fachowość i umiejętne podejście do problemu...

Objawy niedoboru potasu

.. ...to jakieś takie mam skurcze. Skacze mi temperatura i czasem serce kuje, duszno mi jest i w głowie kręci. Czy oprócz odwodnienia ( o ile to jest to ) może być jakiś problem z elektrolitami np potasem czy coś innego? Bardzo proszę o odpowiedz, nie mogę już znieść tego ciągłego zmęczenia i..

Przeskakiwanie chrząstki w gardle

.. ...były za krótkie,bąż jakby mnie złapał skurcz.Jak podnoszę do góry głowę,to mam wrażenie ,że coś mnie ciągnie na środku szyi ,między obojczykami i w głąb klatki.Pytałam lekarza,ale nic mi nie odpowiedział...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...miałam też i dodatkowe skurcze ,( brałam na te skurcze con corcor ) ale byłam pod kontrolą lekarską , żadne symptomy nie wskazywały na to że będę mieć zawał ...w lipcu byłam u kardiologa ( wszystko było ok ) nic mnie nie bolało żadnych dolegliwości nie miałam wcześniej - ból przyszedł..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 4

.. ...wątku o dodatkowych skurczach ( gdyż wtedy to był mój problem ) i wiecie co poznałam tez dziewczynę z forum i ciągle utrzymujemy kontakt - to fajne tym bardziej teraz też się ciesze , że znów mam jakieś fajne towarzystwo do pogadania ( a moze macie gg byłoby łatwiej nam sie komunikować )..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 5

.. ...propranolol . Ewciu weszłam na skurcze dodatkowe i czytałam Twoje zmagania z nimi , dalej nie mogę uwierzyć że miałaś zawał , przecież byłaś pod opieką kardiologa , miałaś robione wszystkie badania ......cholera a tak mi psychiatra wmawiał że od nerwicy zawału się nie dostaje. Proszę..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 6

.. ...zawroty , dodatkowe skurcze , a teraz wciąż przybywa nowych * progów do pokonania * - JA często słucham piosenki * zamiast * E. Gepert - i tak myślę : * Bóg chyba wie co robi * pozdrawiam E. Czemu niby mieliby usunąć nasz watek , przecież on jest dla nas tak samo ważny jak inne .To oczym..

Mocny skurcz w nogę, dreszcze, pot

.. ...ziemny pot. Pojawiły się dreszcze, zawroty głowy. Dodam, ze przed tym bylem na basenie. Czasami miałem skurcze podczas pływanie, ale bez tych dodatkowych objawów. Chciałbym się zapytać, co o tym sądzicie?..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...ból przeplatany jakby skurczami w okolicach skroni. Dodatkowo w przeciągu ostatniego miesiąca doszły silne zawroty głowy. Ostatnio zauważyłam też nawrcające bóle pod pachami, pod lewym kolanem a czasami w pachwinach. Lekarz nie umie powiedzieć co mi jest. A może powinnam zmienić..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...objawy. Do tego doszły skurcze mięśni i ogólne osłabienie. Po kolejnym tygodniu, czyli parę dni temu, tata zaczął się uskarżać na bóle mięśni, na ogólne zmęczenie fizyczne organizmu ( przyrównując to do bólu po sporym wysiłku, na przykład po wspinaczce górskiej ). Pojawiają się również..

Podwyższone ciśnienie rozkurczowe

.. ...normalnym ciśnieniu skurczowym, ostatnio 123/96 129/90 ale w gorszych czasach ciśnienie skurczowe obniża się do 110 - 117 a rozkurczowe jest w granicy 90 - 110, nawet kiedyś miałam 110/100. Taki dziwny stan utrzymuje się kilka dni, często źle się czuję, boli mnie głowa a później..

Ból, drżenie i mrowienie w nogach

.. ...czasem jakiś mięsień skurczy się sam mocniej mimowonie, do tego odczuwam lekki ból i dyskomfort. Jak się czymś zdenerwuje to dodatkowo pojawia mi się ból pleców i głowy. Czy to możliwe, żeby te drżenia były wywołane przez to jak napinam mięśnie podczas gdy się denerwuje ( mam trochę..

Wyniki Ana1 i wyniki moczu i eeg

.. ...bolą i drętwieją i mam skurcze i ciągle zmęczona, wzrok mi się pogarsza i kręci mi się w głowie a jeszcze mam wynik eeg : zapis nieprawidłowy wykazuje zmiany znad okolic czołowo - skroniowo - ciemieniowych. dziękuję z góry za odpowiedż i pozdrawiam badanie moczu wskazuje na jakies..

Niskie ciśnienie, wysoki puls spoczynkowy.

.. ...dostałam dodatkowych skurczy, gdy próbowałam to tłumaczyć lekarzom, to kolejny raz padały sugestie, że sobie wkręcam. Polegają one na tym, że serce bije miarowo i występuje jedno bardzo silne uderzenie, wówczas wszystkie miejsca gdzie jest odczuwalne tętno, tak jakby miały mi..

Nerwica- czy niedomykalność zastawki?

.. ...różnica między ciśnieniem skurczowym i rozkurczowym świadczy właśnie o nerwicy. Dodam, że podczas wysiłku fizycznego pojawiają się u mnie te duszności, czasem zawroty głowy, lecz nigdy nie boli mnie serce. O teraz dla wytrwałych mam pytanie - czy jeśli podczas badania echo nie wykryte..

Silny skurcz w klatce

.. ...złapał mnie ogromny skurcz w okolicy serca, na lewo od mostka, coś jakby silne uderzenie od wewnątrz połączone z kłującym bólem, który trzyma się już 3 godziny. Po skurczu przyśpieszone tętno, ciśnienie w głowie i silny lęk, że umieram. Miałem badania serca, ale wykazało tylko lekką..

Co sie dzieje

.. ...głowie po czym cały sie skurczyłem, skurczyły mi sie wszystkie miesnie nawet prącie, rozszezyly mi sie zrenice jak na amfie, serce biło tak ze myslalem ze mi wyskoczy, w glowie cisnienie takie ze rozsadzalo mi glowe i slyszałem basy w głowie jak na dyskotece :P i byłem coraz bardziej..