Skurcze w mostku

Pęknięcie przegrody międzykomorowej

.. ...brzegu mostka. Diagnostyka pęknięcia przegrody międzykomorowej. ECHO serca Leczenie pęknięcia przegrody międzykomorowej. nitroprusydek sodu, kontrpulsacja wewnątrzaortalna; operacja kardiochirurgiczna...

Mostki mięśniowe

.. ...gałąź tętnicy w czasie skurczu serca. Zmniejsza się rezerwa wieńcowa, co jest odczuwane w postaci bólu dławicowego pojawiającego się przy wysiłku. Mostki mięśniowe stwierdza się u około 1/4 osób zmarłych poddanych padaniu sekcyjnemu. Przyżyciowo obecność tej anomalii potwierdza się przy..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 11

.. ...zalozony holter czestoskurczu w tym czasie nie wykazal ale nieraz mam krotkie pobudzenia holter zarejestrowal skurcze nadkomorowe ale mam bol za mostkiem rozpierajacy z brakiem powietrza i nie wim co to jest mam wizyte 19 go u pani dr to sie zapytam jest lepiej bez porownania z tym co..

Echo serca - Str. 44

.. ...słyszał jakies szmery skurczy w dole mostka oto moje wyniki: RVD ( D ) - 2,3 cm IVS ( D ) - 1,0 cm LVD ( D ) - 4,8 cm LVPW ( D ) - 1,1 cm IVS ( S ) - 1,6 cm LVD ( S ) - 2,8 cm EF - 72% FS - 42% LV Mass - 182g prosiłbym o odopowieć czy wszystko ok : ) z góry dziękuję i pozdrawiam Adam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 28

.. ...sercu i jeszcze jakieś skurcze w okolicach mostka. Lekarz prowadzący powiedział że te wszystkie objawy to nic takiego i nie przepisał żadnych leków tylko właśnie też powiedział żeby się nie denerwować bo to ze stresu. Co moglibyście poradzić mi jakieś sprawdzone leki które ktoś z was..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...silne duszności, czestoskurcz, ból i pieczenie za mostkiem, okropne kołatania serca, silne bóle głowy, zawroty, przeczulica skory, nerwobóle niewiadomego pochodzenia, problemy gatryczne: ostre bole, zgaga itd itp. Mozna z tym zyć, mozna to zaleczyć i mozna wyleczyć. Najłatwiej jest to..

Częstoskurcz w przełyku?

.. ...przytrafił mi się atak częstoskurczu chyba, tudzież skurczy dodatkowych, tego nie wiem, jedno wiem napewno przez cały czas odczuwam dyskomfort jakby w przełyku w okolicach mostka takie dziwne drzenie tudziez smyranie , czasami pomaga jak odkaszlnę ale mam to przez cały czas, no chyba ze..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...).Występują bardzo częste skurcze w okolicach mostka. Ból trwa mniej wiecej od trzydziestu minut do godziny i przestaje. Występuje na tyle silny nacisk, że nie mogę ani swobodnie stać, siedzieć a nie mówiąc już o położeniu się. Byłem tylko u prywatnych lekarzy. Zacząłem od hepatologa bo..

Woda w worku osierdziowym u nastolatki

.. ...osierdziu podczas ich skurczów. Osierdzie włókniste ( łac. pericardium fibrosum ) – tworzy warstwę zewnętrzną i składa się z tkanki łącznej włóknistej zbitej. Spełnia następujące funkcje – zapewnia sercu ochronę w razie urazu, łączy mostek i przeponę za pomocą..

Dodatkowe skurcze - Str. 168

.. ...dzien w dzien bedą takie skurcze ??? oooo np teraz je czuje ale są łagodniejsze i czuje tylko taki niepokoj jakis za mostkiem wieczorem bez betalocu czuje takie kołatanie jakby mocno uderzało i jak wstane w nocy to tez tak wali staszku mądry człowieku : ) a czym się rózni tachykardia (..

Dodatkowe skurcze - Str. 269

.. ...zlapal mnie taki dziwny skurcz za mostkiem az zrobilo mi sie ciemno przed oczami,i od tego czasu powtarzalo sie to coraz czesciej i czesciej az do dzis,jest to doslownie chwilowy skurcz tak 2 3 sekundy i mija,tak jakby za mostkiem miedzy zoladkiem a gardlem,pioszac ze czuje sie jak..

Dodatkowe skurcze - Str. 281

.. ...takie dziwne pach - skurcz i nagle uczucie jak w jelitach pod mostkiem gazy się przesuwają. a ja Wam radzę wogóle nic nie jesc: ),,ANULA * * czyzby zaczęło sie u Ciebie pozytywne nastawienie i myślenie? a jeśli mam dobry poziom cukru we krwi i pozostałą częśc badań znakomitą ,to ten..

Bóle (ciśnięcie w mostku) klatki piersiowej

.. ...ponewaz nie mam zadnych skurczow serca i raczej rzadko mnie ono boli,wiekszym problemem jest dla mnie ból ktory występuje w okolicy klatki piersiowej a dokładnie na mostku tak jakby ktos mnie cały czas cisnał w tym miejscu czasami zdaza sie mi o tym nie myslec i jest mi troche..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...radybinpomocy. Też mam częsoskurcze, kołatania, ból w mostku, napady duszności. Ostatnomi czsy trochę się to uspokoiło, ale dziś znowu miałam * atak * . Po eaz pierwszy trzymało mnie tak długo: 15 min bardzo szybkiego bicia serca. Rzucało mi całą klatą, a tętnica rzyjna wyglądała jakby..

Zespół Barlowa jest wyleczalny? - Str. 2

.. ...concor, czesto odczuwam skurcze czasem bole w mostku. Raz złapał mnie taki bol ktory trwal okolo pol godziny i nie ustawał bol charakteryzowal sie parzeniem w calej klatce piersiowej, nie moglam zlapac oddechu, nastepnie usnelam na 3 godziny a nastepnego dnia nie moglam ani mowic ani..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...Często miewam dodatkowe skurcze, mam kłopoty ( czasem ) z utrzymaniem tętna. ) Proszę o odpowiedź osoby, które miały podobny problem bądź wiedzą coś na ten temat. Jest to duży mostek - pomyśl o operacji - jesteś za młoda na bycie inwalidą. Myślę o operacji, ale z tego co mi wiadomo to..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...rękach,mam również czasem skurcze z bólami:serca,płuc i okolic mostka.Najczęściej pojawia się to wszystko gdy jest zimno,zestresuję się,zdenerwuję lub przejmę, a czasem bez powodu.Każdy lekarz miał inny sposób na wyleczenie.Do tej pory nie wyleczyłam,chociaż stan zdrowia się poprawił.Nie..

Kaszel - od nerwicy czy od serca?

.. ...czasem dostaje częstoskurcze nadkomorowe, przyjmuję Rhytmonorm, mam też dość sporą nerwicę... Od pewnego czasu, raczej napadowo męczy mnie kaszel, dusi mnie za mostkiem, tak jakby od serca, czuję, że muszę lekko zakaszleć..i w związku z tym mam pytanie... czy ten kaszel to może być..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 460

.. ...pewnie serducho jakieś skurcze czy coś, i tak miałam co chwila przez jakiś czas centarlnie w mostku mi tak przeskakiwało, potem usnełam i nie wiem co sie działo ale było to obrzydliwe normalnie co chwila takie cos ; - ( ( ( Pozdrawiam wszystkich serdecznie miłego wekendu życzę buziaczki..

Pogrubienie wolnej ściany komory lewej

.. ...szmer skurczowy nad zastawką aortalną 2/6 i przy lewym brzegu mostka 2/6.Ciśnienie w normie,sporadycznie trenuje piłkę nożną i żadnych innych badań i parametrów.To wszystko co napisała komisja poborowa..

Chcę zmienić swoje życie - mam nerwicę

.. ...śniadaniu czułem jakieś skurcze w okolicy mostka, obawiałem, że coś się stanie.od wakacji miałem jeszcze jednego dnia jakiś dziwny spadek ciśnienia wieczorem, schyliłem się po coś, a kiedy się wyprostowałem, ostro zakręciło mi się w głowie.ostatnio odwiedziłem neurologa kazał mi..

Dziwne skurcze w klatce - przełyk albo serce?

.. ...dostałem dziwnego ataku skurczów w klatce piersiowej, raczej nie było to spowodowane sercem, a przypominało jakby ktoś złapał mi za coś pod mostkiem i zaczął tym ruszać, stopniowo od dołu do góry, może lekko po lewej stronie, pewnego rodzaju drgania 1 - 2 cm pod skórą. Trwało to około 2..

Bol przelyku... lek

.. ...Mam uczucie glodu... skurczonego zoladka... albo napietego( nie wiem jak to opisac ). Po posilku natomiast mam wzdedy brzuch i uczucie pelnosci... Boli mnie przelyk( dokladnie okolice pod mostkowe )... Teraz ucisk na gardle( ktory defakto juz zanikal ) przerodzil sie w ucisk na klatce..

Mostek mięśniowy

.. ...naczynie krytycznie podczas skurczu.Od lat mam objawy bólu w okolicy serca ,pod lewą łopatką promieniujacy do barku i kończyny górnej.Kardiolog prowadzący skierował mnie do kardiochirurga w celu podjęcia decyzji o operacji.Bardzo boję się tej operacji ,ponieważ nie mam pewności czy to..

Objawy po amfetaminie

.. ...momencie mialem jeden mocny skurcz po tym nie mialem sil przejsc kilku metrow kolega mi pomogl i przez pol godziny mialem problemy dalej z oddychaniem az mi przeszlo. Co to bylo? Potem przez jakis czas bolalo mnie serce i klatka piersiowa z lewego boku i jakis dziwny mostek mialem (..

Ból zamostkowy po wysiłku

.. ...minęło, mam też dodatkowe skurcze, moze tez jakieś pary - tak czuję ale nie wyszły w holterze ), Ekg też chyba - myślę że ktos by mi wspomniał... Na trzecie piętro wychodze bieguniem bez zadyszki a ból pojawia się czasem również w spoczynku i jest raczej silny. Myślałam dotąd że to od..

Ostra kłucie w mostku ??

.. ...to środku występują skurcze dodatkowe i wszyscy zgodnie twierdzą, że to nerwowe, też się dziwiłam, że jak to skoro śpię, o niczym nie myślę i jestem spokojna : ) Przyczyn może być naprawdę wiele, jeśli 86 to Twój rocznik to raczej nie powinny być to problemy kardio ale nikt naprawdę nie..

Silny skurcz w klatce

.. ...złapał mnie ogromny skurcz w okolicy serca, na lewo od mostka, coś jakby silne uderzenie od wewnątrz połączone z kłującym bólem, który trzyma się już 3 godziny. Po skurczu przyśpieszone tętno, ciśnienie w głowie i silny lęk, że umieram. Miałem badania serca, ale wykazało tylko lekką..

Co mi jest ?

.. ...odczuwam też delikatne skurcze drgania poniżej mostka przechodzące lekko na lewą stronę, miałem podejrzenia że to przepona wywołuje te skurcze ale jednak przeskoki odczuwam w klatce piersiowej no te szalone bicie serca w nocy. Wszystko to jest dziwne a wiem że to możliwe że przez 30 lat..