Skurcze w nogach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na całym odcinku od żołądka do gardła - codzienne poranne myslenie o śmierci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1034

.. ...dziennie bo takie mial skurcze w nogach ,oboje pija tran i biora witaminy to jakos sie trzymaja . * poetka30 * - Ja własnie tych witam i innych to mam poza norma Robiłem te badania i np magnez wyszedł mi chyba 1.5 raza wiekszy albo i nawet 2 razy wiekszy akze z jedzeniem i witaminami to..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 22

.. ...które mam to częste skurcze w nogach, zawroty głowy, bladość, i czasami serce mnie kłuje... Thorus. żyj spokojnie to nic się nie stanie. Lekarze bardzo często nie mówią o tym, aby pacjent miał większy komfort psychiczny. Magnes jak najbardziej bo wypływa korzystnie na serce i układ..

Bypassy i co dalej?

.. ...doszły jeszcze uciążliwe skurcze w nogach , co uniemożliwia spanie, Wyniki echo serca w/g lekarzy zadowalające, wyniki poziomu elektrolitów w normie, sami chyba nie wiedzą jeszcze co naprawdę się dzieje. Tato ma ciągle huśtawki nastrojów ., bo naprzemian dobre wiadomości , to znów coś..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...wszystkich dziwnych skurczy drżen było tak że w nocy podskakiwała mi sama noga ręce głowa itp silne skurcze do tego dochodził lęk i niepokuj okropne zaczynam więcej rozmawiać i się smiać no i oczywiście żartować kiedyś byłam bardzo pogodną osobą i mam nadzieję że będzie tak samo musisz..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...lękowych i napięć pozostałe skurcze tiki na całym ciele ustąpiły cieszy mnie to ale zauwarzyłam że jak czasami się zdenerwuję to podskoczy mi noga albo ręka ale zdecydowanie jest to mniejsze niż poprzednio a co u ciebie jakie postępy i jak się czujesz czy dalej bierzesz sadem pozdrawiam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 40

.. ...szyi,czasem czuje te * skurcze naczyn * na nogach. W styczniu mialam duzo stresu i zaczely sie takie inne bole glowy - jakbym miala * wode * albo zaziebiona glowe.Bolaly mnie kosci czaszki po prawej stronie na skroniach,na czubku glowy i na prawym wyrostku sutkowym.Skora na ucisk byla..

Problemy z sercem?

.. ...umiejscowiony trochę niżej, skurczowy - z każdym wzięciem oddechu jest bolesny skurcz. Często jestem przy tym bardzo słaba, snuję się na nogach, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły. Dzisiaj też tak się czuję - ogólnie osłabiona, zmęczona i senna, towarzyszy mi ból w okolicy lewej..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...jakiegoś czasu miała silne skurcze nogi prawej ta noga przytym drżała trwało to jakiś czas i tylko sporadycznie ostatniego miesiąca wszystko zaczeło się tak samo ale w trakcie skurczu straciła przytomność i dostała drgawek po 8 godzinach powtórzyło się ona oczewiście nic nie pamięta..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...słabość w nogach, dziwne skurcze w nogach, rękach i to łapanie oddechu. W pracy czssem ciężko mi wytrzymać. A jak ma już być zmiana pogody lub pogoda taka jak dziś to całkowicie. Bolą mnie plecy, ramiona, łokcie,kolana. Robiłam mnustwo badań : pulmonolog, laryngolog,morfologia, neurolog..

Nerwica w ciąży - Str. 71

.. ...nie brakuje,nie mam skurczy w nogach ani nie drzy powieka. Szczęśliwego Nowego Roku 2009!zdrowych maluchów i szybkiego,pomyślnego porodu. Czesc dziewczyny! Ja juz jestem z malunim w domku; ) W 37 tyg ciąży ( same świeta ) w nocy odeszly mi wody i juz musieli mi zrobic cesarke. Malusi..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...jedyne co odczuwałem to skurcze w nogach, aż prawie upadłem, usiadłem, rozmasowałem nogi i wszystko było ok, serca nie odczuwałem. Dzisiaj gdy czekał na przystanku na tramwaj znów pojawiło się to samo, jednak po chwili przeszło. Wsiadłem do tramwaju i zaczynało robić mi się słabo,..

Drganie mięśni i mimowolne skurcze

.. ...nazwać ale mam mimowolne skurcze mięśni taki skurcz pojawia mi się na nogach rękach taki skurcz przebiega w ten sposób że jest chwilowy trwa tak jakby setną sekundy i za pół minuty lub za kilka minut znowu to samo... Biorę od kilku dni tabletki MgB6 czyli magnez i witamina B6 dodam..

Mrowienia w nogach a kręgosłup

.. ...Ponaddo czasem mam lekkie skurcze między kciukiem a palcem wskazującym u lewej ręki, czasami nawet lekkie mrowienie w palcu małym i obrączkowym. Pojawiają się również szumy w uszach. Czym to może być spowodowane, zastanawiam się czy to nie coś poważnego. potrzebny ci ruch,najlepiej..

Prosze O Pomoc.. Co Mi Może Dolegać Mam Dopiero 19 Lat:/

.. ...w nocyyy łapia mnie skurcze w nogach mam puls 120 bardzo częstooo nieraz trace swiadomość gdy jest gorąco wogle tego nie toleruje ;/// robi mi sie strasznie gorącooo aha i najgorzej sie czuje jak zapale papierosa takjakby trace równowage NAJBARDZIEJ NIEPOKOI MNIE TAK WYSOKI PULS :/ DodaM..

Sztywnienie lewej części ciała

.. ...dostaję takiego dziwnego skurczu, trudnego do opisania, robi mi się jakoś tak sztywna lewa ręka, lewa noga i język, Mogę nimi ruszać, mogę nawet wtedy iść ale utykam. Jest to taki silne napięcie mięśni które trwa 5 - 6s i przechodzi. Boję sie że to może byc jakaś poważna choroba np..

Czesc witam

.. ...często odczuwać dodatkowe skurcze serca, które już całkiem wywracają życie psychiczne do góry nogami. Jest ciężko ale to prawda co pisał mój przedmówca sport działa jak najlepsza tabletka, codziennie rano biegam około 4 km a potem chodzę na siłownię i dzięki temu jakoś funkcjonuję...

Ból, drżenie i mrowienie w nogach

.. ...czasem jakiś mięsień skurczy się sam mocniej mimowonie, do tego odczuwam lekki ból i dyskomfort. Jak się czymś zdenerwuje to dodatkowo pojawia mi się ból pleców i głowy. Czy to możliwe, żeby te drżenia były wywołane przez to jak napinam mięśnie podczas gdy się denerwuje ( mam trochę..

Zakrzepica

.. ...miała dostać za chwilę skurcz, to samo w łydce. Do domu ledwo, ledwo doszłam - ostatnich 100 metrów nie pamiętam... W domu nie mogłam ściągnąć spodni z nogi ( spodnie zawsze luźne noszę w nogawkach ) udo i łydka były sine i spuchnięte i od razu mama zabrala mnie na szpital. Diagnoza:..