Skurcze żołądka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na całym odcinku od żołądka do gardła - codzienne poranne myslenie o śmierci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 625

.. ...To cudowne nie mieć skurczy żołądka z nerwów, kołatania serca, lęków. Minęły też właściwie wszystkie objawy wegetatywne. Uczęszczam na psychoterapię. Dzięki temu wprowadziłam parę zmian w swoim życiu, w tym jedną drastyczną. Teraz czuję jak się odbudowuję psychicznie. Lek mam brać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 898

.. ...przeszywające moje żebra, skurcze dodatkowe, potworne zawroty głowy, uczucie usuwania się ziemi spod nóg, skakanie obrazu, uczucie nierealności, zaburzenia widzenia, o żołądku i jelitach w ogóle nie wspominając, bo do sensacji z ich strony niewiele potrzeba. Najgorsze zaczęło się po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1004

.. ...miewam czasem straszne skurcze jelit i żołądka.Masakra.Wiem też,że w związku z naszym stresem wzrasta wydzielanie kwasu solnego i pojawiają sie zaburzenia perystaltyki przełyku,jelit itd. Wiem,że moje złe samopoczucie tak naprawdę wynika z nawrotu objawów.Nerwica to taka sinusoida.W..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...fizycznymczuje taki jakby skurcz. Czy to jest to samo? i jeszcze mam pytanie do jakiego lekarza sie wybrac zeby to zbadac? Mam to samo i lekarz steiwrdził u mnie zapalenie miedzyżebrzy powiedzial że to nic groznego zapisal mi antybiotyki. Po tygodniu objawy wracaja, a ja nie wiem co..

Dodatkowe skurcze - Str. 8

.. ...usłyszałam, że moje skurcze nie są groźne dla życia, choć bardzo uciążliwe. Łatwiej z nimi walczyć, mając taką świadomość. Może jednak się nie dam? Byłam już dziś w takim stresie, że makabrycznie rozbolał mnie żołądek. A kiedyś myślałam,że nad wszystkim panuję! Ewka, chodź się nie damy,..

Dodatkowe skurcze - Str. 264

.. ...nie to też dobrze... Skurcze? Odczuwam, bardzo często, może to z braku zajęcia xD a na jagody nie pójdę :P :P nie sama :P No i odezwały się problemy z żołądkiem ;/ cukrem... czyli ogólnie jest SUPER ;D ;D ;D Pozdrawiam gwiazdy ; * Życzę jak najlepszego samopoczucia ; * Przez ostatnie dwa..

WPW i inne objawy

.. ...czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi Spasmalgon, po 30 minutach przeszło, ale nadal po zjedzeniu wymiotowałem i czułem ból, następnie zacząłem po jedzeniu przyjmowac Manti do sssania, kupiłem sobie zioła, melisse, rumianek, lipe i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...rzeczy typu nadmiarowe skurcze komorowe ( ectopic beats ), wypadanie zastawki mitralnej ( mitral valve prolapse ) czy rzeczy związane z żołądkiem ( reflux ). Może to też być jakaś choroba serca skoro masz w rodzinie kogoś z zawałem niemniej przez nerwicę rozumiemy stan psychofizyczny a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 274

.. ...rąk, brak apetytu i skurczony żołądek. Każda negatywna myśl zaznacza się dziwnym uczuciem przechodzącym przez żołądek i następnie w/w objawy. Jak myślicie, czy to jest nerwica? Co powinienem zrobić. Stany taki niejako paraliżują mnie, mam doznania braku siły. Witaj nowy30!!Kurcze to ty z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...każdym razie ogromne skurcze. Niestety u mnie jest zespół wszystkich objawów nerwicy wegetatywnej . A ona jest takim świństwem, że nie zawsze umiejscawia sie w sercu może byc w sercu i wtedy mi wali jak oszalałe mam podwyższone cisnienie i tętna, kiedys miałam 120 na minutę, może..

Mocne bicie serca, przewracanie się serca, szarpniecia w klatce piersiowej

.. ...to nie serce, tylko skurcze żołądka który jest w sumie dość niedaleko : ) Wyszło na to, że mam przepukliknę przepony i po prostu serce ( normalnie oddzielone przeponą od żołądka ) za bardzo się do niego zbliżyło bo przepona jest wiotka w tym miejscu. Po prostu to żołądek pobudza na..

Nerwica - artykuł

.. ...nadmierną potliwość, nagłe skurcze mięśni, bóle żołądka, problemy ze snem. Takie objawy towarzyszą każdemu w ważnych sytuacjach życiowych: ślub, rozwód, pojawienie się w rodzinie dziecka, utrat bliskiej osoby. Takie objawy mogą też towarzyszyć okresowi dojrzewania czy pokwitania. Czasem..

Nerwica żołądka - Str. 7

.. ...zaczęłam mieć silne skurcze żołądka, leżałam w łóżku zwijając się z bólu. Zaś ostatnie cztery lata były dla mnie wybitnie pełne stresu, rozstanie z bliskim człowiekiem, poważne choroby w najbliższej rodzinie i inne mało zabawne rzeczy :/ Teraz sprawa wygląda tak, że przed jedzeniem i po..

Bóle i dziwne zachowanie serca

.. ...jeszcze innego? Mogą też to być nerwobóle poprostu ; ) . Życie na ciągłych obrotach, stresowanie sie itp. Chociaż w danej chwili jesteś totalnie wyluzowany, to i tak te wszystkie nerwy w organizmie pracują...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 260

.. ...siłę Ale mam cholerne skurcze żołądka muszę chyba mięte sobie zrobić Domi110...czy masz gg? Jeśli tak to czy możesz mi podać numer...bo czuję, że forum wcześniej czy pózniej rozpadnie się... Matiiaga...Ciebie też bym prosiła o numer gg...jeśli możesz oczywiście.Dostałam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 342

.. ...dziwne udrzenia czy skurcze to było w żołądku czy w przełyku w zwiżaku z tym ze sie przejadłam nie wiem juz sama, ale dzis mam doła i dzień do niczego co chwila mierze tetno i mnie tak ciagnie w klacie uczucie mam ze serce mi zwalnia jakby stres taki w klacie czasami cos ,mi tam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 655

.. ...pierwszych atakach..ze skurczonym żołądkiem działałem w kuchni...a potem już całkiem miałem dość, siedząc wśród gości...nawet mama coś zauważyła, że jestem jakiś..nieobecny, a mnie aż skręcało...miałem ochotę pozamykać się w sypialni i nosa nie wychylać stamtąd, ale jakby to..

Czy to był zawał serca?

.. ...człowieka wywołać odruchowy skurcz krtani i zatrzymanie oddechu. Głównie u dzieci ale może u dorosłych również. Witaj ; Przedstawione przez ciebie objawy wskazują na zatrucie pokarmowe, lub grypę żołądkowa, ale to musi stwierdzić lekarz. Nie wiem skąd takie skojarzenia z zawałem serca...

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...bóle brzucha, stany skurczowe jelit. Debidat - Działanie: Preparat stymulujący motorykę jelit. Mechanizm działania polega na łączeniu się z receptorami opiodowymi. Regulacja perystaltyki obejmuje cały przewód pokarmowy: napięcie dolnego zwieracza przełyku, proces opróżniania żołądka,..

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...bóle żołądka: ucisk, skurcze połączone z biegunką, nasilające sie podczas sytuacji stresowych. odbiera mu to chęć do życia. Może znacie jakieś skuteczne leczenie CZESC ALINA: Nie wiem czy cos pomoge ,ale radzilambym twojemu chlopakowi na sam poczatek zrobic badanie gastroskopi(..

Szukam możliwie najprostszego sposobu na pozbycie się nerwicy

.. ...zgrzytanie zębami, nagłe skurcze, bóle głowy, nerwica wegetatywna, zapalenie żołądka i wrzody, duża wada wzroku ( okulistka powiedziała, że może mieć to związek ze stresem ), omdlenia, drętwiące i trzęsące się ręce, czasem nawet nogi ( zwłaszcza przy dużym wysiłku ), stany lękowe,..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...mnie brzuch taki jakiby skurcz w zaladku, nie moglem oddychac, wezwalem pogotowie, przyjechalo i zabralo mnie do szpitala ( bol trwal za 2h ) w szpitalu mysleli ze atak serca lub zawal, zrobili mi badania ( krew EKG osluch itd ) i wszystko wyszlo w normie, bol przeszedl i tego samego..

Caly dzień przespałam zwijając sie z bólu i pędząc do toalety

.. ...czasu do czasu silnymi skurczami żołądki. Dziś nie mam gorączki ale skurcze i biegunka nadal występują. Przez te 3 dni nieustannie towarzyszyłam mi biegunka i gorączka i bóle żołądka. Podejrzenie od początku było jedno - zatrucie truskawkami, które jadłam popołudniem pierwszego dnia...

Nerwica, przepona, żołądek?

.. ...czy to serce czy tez skurcze zołodka lub przepona? dodam ze od jakiegos czasu mam biały nalot na języku, biore leki antygrzybiczne jak narazie nie pomagaja tak wiec może to cos nie tak z żołądkiem?. miałem robione echo, badanie krwi, ekg które nic nie wykazały. Takie nagłe ataki zdarzają..

Holter do oceny

.. ...przedwczesnych pobudzen 0 czestoskurczy kom. 0 czynnych rytmow kom. 0 liczba pobudzen gromadnych 0 bigemini 0 trigeminii 13 par podsumowanie: Bradykardie do 42 min w nocy pojedyncze pobudzenia nadkomorowe, komorowe do 1000 na dobe bez par i salw zmian st - t nie było ile masz lat? 28 lat..

Codzienność z częstoskurczem napadowym

.. ...którym dopada was częstoskurcz i jak się wtedy zachowujecie. Czasami musiałam zwolnić się z lekcji, a w pracy wytrwałam ponad osiem godzin, nikomu nie powiedziałam, tylko gdy z powrotem wracałam z koleżanką. Ona miała akurat nerwicę żołądka i też przebolała w pracy, a ja jeszcze wtedy..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 9

.. ...drżą mi ręce; czuję skurcz w żołądku; boję się, że zwariuję; boję się, że nie wytrzymam i coś zrobię. W procesie psychoterapii można zauważyć, że lęk może pełnić wielorakie funkcje .LĘK MOŻE BYC PRZEŻYWANY JAKO UCZUCIE ZASTĘPCZE .. Żeby nie przeżywać innych uczuć, które mogą być..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 8

.. ...brzuch, czy to jest taki skurcz żołądka, jaki odczuwa się np. przed egzaminem. Tyle że w cywilizowanych warunkach, tj. w warunkach normalnych skurcz przedegzaminacyjny przechodzi, a ten jest permanentny. Pozwala mi przynajmniej spać: - ). Właściwie to niepokoją mnie kolejne, dotąd..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 12

.. ...trawienia. Zbyt częste skurcze naczyń błony śluzowej żołądka mogą przyczynić się do jej owrzodzenia, natomiast skurcze tętnic obwodowych do nadciśnienia tętniczego. Potrzebny specjalista i psychoterapia Lekarze pierwszego kontaktu nie zawsze potrafią pomóc chorym z nerwicami. Najlepiej..

Skurcze żołądka?

.. ...wydaje mi sie ze to skurcze żołądka, skurcze takie wystepują zawsze rano bo wstaniu przede sniadaniem. Jak cos zjem to ustępuje przed pójściem spać napij się 2 łyżeczki lnu mielonego [kup w aptece],rozmieszać w szklance ciepłej wody ,przegotowanej.To samo rano.Spróbuj,może przynieść..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...zaczęło się od dodatkowych skurczów serca ,póżniej było zapalenie żołądka a potem niesamowite bóle karku ....teraz bolą mnie nogi i ręce ...dosłownie aż mi je wykręca .zwalam wszystko na nerwicę ale zaczynam myśleć o poważniejszych chorobach co dodatkowo napędza mój strach .lekarze..

AFOBAM -CZY DZIAŁA?

.. ...początku były dodatkowe skurcze,potem problemy z żołądkiem a teraz codzienne bóle mieśni ,trwające 2 lata .Czy ktoś mógłby coś napisac na temat tego leku ?Czy on wogóle działa ?A jeśli tak to czy rzeczywiście uzależnia? Bardzo proszę podzielcie się ze mną swoją wiedza na ten temat......