Skurcze żołądka objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 625

.. ...To cudowne nie mieć skurczy żołądka z nerwów, kołatania serca, lęków. Minęły też właściwie wszystkie objawy wegetatywne. Uczęszczam na psychoterapię. Dzięki temu wprowadziłam parę zmian w swoim życiu, w tym jedną drastyczną. Teraz czuję jak się odbudowuję psychicznie. Lek mam brać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1004

.. ...miewam czasem straszne skurcze jelit i żołądka.Masakra.Wiem też,że w związku z naszym stresem wzrasta wydzielanie kwasu solnego i pojawiają sie zaburzenia perystaltyki przełyku,jelit itd. Wiem,że moje złe samopoczucie tak naprawdę wynika z nawrotu objawów.Nerwica to taka sinusoida.W..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...fizycznymczuje taki jakby skurcz. Czy to jest to samo? i jeszcze mam pytanie do jakiego lekarza sie wybrac zeby to zbadac? Mam to samo i lekarz steiwrdził u mnie zapalenie miedzyżebrzy powiedzial że to nic groznego zapisal mi antybiotyki. Po tygodniu objawy wracaja, a ja nie wiem co..

WPW i inne objawy

.. ...czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi Spasmalgon, po 30 minutach przeszło, ale nadal po zjedzeniu wymiotowałem i czułem ból, następnie zacząłem po jedzeniu przyjmowac Manti do sssania, kupiłem sobie zioła, melisse, rumianek, lipe i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 274

.. ...rąk, brak apetytu i skurczony żołądek. Każda negatywna myśl zaznacza się dziwnym uczuciem przechodzącym przez żołądek i następnie w/w objawy. Jak myślicie, czy to jest nerwica? Co powinienem zrobić. Stany taki niejako paraliżują mnie, mam doznania braku siły. Witaj nowy30!!Kurcze to ty z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...każdym razie ogromne skurcze. Niestety u mnie jest zespół wszystkich objawów nerwicy wegetatywnej . A ona jest takim świństwem, że nie zawsze umiejscawia sie w sercu może byc w sercu i wtedy mi wali jak oszalałe mam podwyższone cisnienie i tętna, kiedys miałam 120 na minutę, może..

Nerwica - artykuł

.. ...nadmierną potliwość, nagłe skurcze mięśni, bóle żołądka, problemy ze snem. Takie objawy towarzyszą każdemu w ważnych sytuacjach życiowych: ślub, rozwód, pojawienie się w rodzinie dziecka, utrat bliskiej osoby. Takie objawy mogą też towarzyszyć okresowi dojrzewania czy pokwitania. Czasem..

Czy to był zawał serca?

.. ...człowieka wywołać odruchowy skurcz krtani i zatrzymanie oddechu. Głównie u dzieci ale może u dorosłych również. Witaj ; Przedstawione przez ciebie objawy wskazują na zatrucie pokarmowe, lub grypę żołądkowa, ale to musi stwierdzić lekarz. Nie wiem skąd takie skojarzenia z zawałem serca...