Skutki koronografii

Po bajpasach - Str. 4

.. ...wiadomosci, jak to niczym nie skutkuje..Zycze Tobie wszystkiego dobrego. Dzieki za dobre slowo i pozdrawiam serdecznie wirka. Do Wirki29 niech zrobi tak jak ja dietę owocowo warzywną. Ja miałem w kwietniu koronografie i na chirurgi dopisali pilne do tego miażdżyca kończyn dolnych.Dzisiaj..

Koronografia czy bay-pasy?

.. ...są bezpieczniejsze i skuteczniejsze ). Słyszałam również, że po koronografi nie można później już wstawić bay pasów. Bardzo proszę o wasze opinie. Mój email: monnako@o2.pl koronarografia jest badaniem wysokoinwazyjnym,w trakcie tego badania wykonuje się czasami angioplastykę( poszerzenie..

Koronografia - ryzyko i strach?

.. ...kontrast i z tad ten skutek Ja byłam uczulona na kontrast przy innych badaniach, więc się bałam koronarografii, ale o tym uczuleniu informowałam lekarza przed badaniem, zastosowano inny kontrast i było w porządku. Może faktycznie była uczulona na kontrast albo wystąpiły inne komplikacje..

Duszenie się - Str. 45

.. ...przynosi oczekiwanych skutków. Mam tachykardię, szybko się meczę, duszności, nadciśnienie. Lekarz podjął decyzję wykonania koronografii. 9 dni temu doszło do jej realizacji. Nie miałam zakładanych stentów. Serce jest dużo za duże. Prawa dolna żyła od serca ma tylko dwa milimetry..

Skutki koronografii

.. ...pytanie jakie mogą być skutki tego zabiegu? Lewa dłoń jest ciągle zimna i cierpnie. Zabieg był wykonywane od prawej pachwiny do serca. Julianna, 54lat witam moja mama miala koronografie lewa reka ja tak bolala ze nie mogla spac do tego potwornie spuchla, koszmar i cierpienie. nie polecam..

Koronografia w wieku 68 lat,czy to bezpieczne?

.. ...moja mama ) moze miec skutki uboczne? czy sa osoby w podobnym wieku ,ktore sa zadowolone z tego zabiegu? nasluchalam sie zlych opini odnosnie koronografi,i boje sie o mame ,moze ktos wie czy mozna zastapic ja czyms innym?czy jest w ogole taka mozliwosc? jestem laikiem w tej kwestii,wiec..

Skutki uboczne po koronografii

.. Jakie moga byc skutki uboczne po koronografi?. Czy mdłości, wymioty, ból od pachwiny w dół nogi, omdlenia, brak czucia w prawej nodze po koronografi to skutki uboczne? czy ewentualne powikłania po nieudanej koronografi?. Same wyniki badania są prawdłowe( tak twierdzą lekarze ) a Brat jest przerażowny Prosze..

Czy koronografia, stenty są konieczne?

.. ...najlepiej udowodnionej skuteczność, stąd taka cena... EWKA to bardzo wzniosłe co piszesz ale czy zawsze :koronografia i stendy daja efekt ? mysle ze nie nie zrozum mnie zle ja po prostu obawiam sie kazdego zabiegu ,jesli teraz mam wyrownanane cisnienie to czy jest to:konieczne czyli..

Koronografia - powikłania

.. ...poproszę jakiś konkretne skutki uboczne. proszę o szybką odpowiedź Myślę że praktycznie takie ryzyko , jak możliwość porażenia piorunem w pogodny dzień w samym środku dużego miasta. POLSCY KARDIOLODZY NAJLEPSI NA ŚWIECIE!!!! Oglądając telewizję i czytając gazety ludzie w Polsce mają..