Skutki omdleń

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...a obecnie już to nie skutkuje, po ablacji 2 razy byłam pod kroplówką, nie dało to żadnego efektu. mam zawroty głowy, uczucie omdlenia, mam wrażenie że jestem cały czas niedotleniona. Po zabiegu, zaczęłam brać Polocard, a na moją prośbe po dwu tygodniowym leżeniu nonstop w łóżku, ponieważ..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...choroba przebiega ze skutkami somatycznymi takimi jak omdlenia , bóle brzucha oslabienia. Wiem Ze tylk fachowa opieka lekarska psychoterapia i środki farmakologiczne trzymają mnie w jako tako dobrej formie . To ciekawę kiedy czytamm to co piszecie to mam nieodparte wrażenie że to a..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...bezpiecznie... prosze piszcie o skutecznych metodach uwolnienia sie od tego swinstwa. pozdrawiam wac cieplo : ) mam problem z nerwica byłem u lekarzy neurologa stwierdził ze jestem nerwowy a le nie wiem co pisać moje objawy to nogi jak z waty uczucie słabości tak jak bym miał zaraz..

Tachycardia - za mocne bicie i zaburzona akcja serca

.. ...niestety nie mogę brać dość skutecznych, ponieważ mam w dodatku astmę, stenozę aortalną no i też cierpię na omdlenia wazowagalne. Ale jeśli przestrzega się, zaleceń lekarza to wszystko jest ok, a i napady są rzadsze. Pozdrawiam. A sposób z oddechami jest dość dobry, chodzi o to, żeby się..

Wysokie tętno w spoczynku - Str. 3

.. ...zastępować lekarzy, bo skutek może być podobny... Z pozdrowieniami dla wszystkich chorujących i zaniepokojonych! : ) A ja dziś doszłam z pulsem do 195uderzeń i myślałam,że serce mi się wyrwie z klatki piersiowej,no i ogólne osłabienie z omdleniem,ciśnienie 90/70 - zawsze miałam niskie,a..

Omdlenia wazowagalne o typie wazodepresyjnym

.. ...włosów może również być skutkiem przyjmuowania beta blokerów. Nie zażywam żadnych leków... Byłam dziś u lekarza, dał mi skierowanie do kardiologa ( nareszcie ). A najlepsze jest to że nasza służba zdrowia działa * bardzo poprawnie * i wyznaczyła mi termin na listopada... Chyba będę..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...miare potrzeby z dobrym skutkiem.Badz zdrowa. dzięki Henio : ). no cóż może się skuszę bo nic mi już nie pomaga a ja mam już dosyć. mam nadzieję że nie zaszkodzi : ). a masz jakiś jeszcze sposób na pozbycie się wielkich siniaków? altacet mnie uczula więc cięzko mi się ich pozbyć a po..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...zaczynam odczuwać negatywne skutki omdleń chociaz nie wiem czy to od tego. mrowienie w zyłach w miejscach gdzie były siniaki. coraz gozrej widzę, jestem rozkojarzona,... nie wiem nie radzę sobie z tym. ja jestem tak tym przerażona boję się że całkowicie się załamie albo w końcu bede..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 5

.. ...poduszeczek w sercu - tylko że skutek uboczby - to tętno ok 240/min ale na to też można poradzić nie wiem co o tym myśleć Hej Abisynka: ) Niee problemy z kolanem mam juz od 2 lat, przed omdleniami. chyba bede musiala zrobic artroskopie, zeby dokladnie sprawdzic co jest nie tak... Nom..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 8

.. ...owszem nie są może super skuteczne ale jednak dla osób z niskim ciśnieniem - nawet niewielkie podniesienie ciśnienia może pomóc - na pewno jest szansa by zmniejszyło to ilość omdleń lub zasłabnięć. a jeszcze można próbować rajstop przeciwżylakowych - ale to też nie na każdego działa. cóż..

Tętniak zastawki i struna rzekoma

.. ...może się przemęczać itp. Moze sa Mamy których dzieci mają podobne problemy. Proszę o wyrozumiałość. Czy mam się skontaktować z jakimś ośrodkiem, mieszkam w Toruniu. Z góry dziękuje za odpowiedz wszystkim...

Skutki uboczne po koronografii

.. Jakie moga byc skutki uboczne po koronografi?. Czy mdłości, wymioty, ból od pachwiny w dół nogi, omdlenia, brak czucia w prawej nodze po koronografi to skutki uboczne? czy ewentualne powikłania po nieudanej koronografi?. Same wyniki badania są prawdłowe( tak twierdzą lekarze ) a Brat jest przerażowny Prosze..

Omdlenia i utrata świadomości, wysokie tętno, arytmia serca?

.. ...życia.Jeśli się szaleje,to skutki długo nie każą na siebie czekać.Czy lekarz próbował dociec jaka jest u ciebie przyczyna tego nadciśnienia w tak młodym wieku? Czy masz zrobioneodpowiednie badania w tym kierunku czy tylko dał tabletki na obniżenie i do widzenia.Takie postępowanie nie..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...choroba dotyka ciała. Na skutek zachwiania równowagi układu wegetatywnego odczuwają one np. przyśpieszone bicie serca, duszności, niepokój, różne bóle, np. głowy, brzucha itp., drżenie ciała, ulegają omdleniom. Niekiedy dochodzi do zaburzenia życia popędowego - snu, apetytu, współżycia...

Nie wiem jak to nazwac

.. ...byc czzerwony i czuc skutki. Odkad nie pale jestem czerwony okolo dwoch godzin i czuje sie o wiele gorzej.Dzis to juz w ogole. Zaczelem czuc ucisk w klatce, i omdlenia nawet rano. I co prawda cisnienie mialem lepsze niz zwykle, to skacze ono od byle czego, i sie czuje przy nawet lekko..