Skutki uboczne concor cor

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 133

.. ...na szybko, Jakie są skutki uboczne długotrwałego zażywania xanaxu w dawkach około 3mg/dzień. Czy ma to wpływ na np płodność?? Z góry dziękuję za odpowiedzi W poniedzialek ide na kontrole, mam nadzieje ,ze zmniejszy mi dawke concoru na 1,25. Pomarzyc piekna rzecz. Spie w sumie dobrze,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...gdzies przeczytalam ,ze skutkiem ubocznym tego leku moze byc lzawienie oczu to jej o tym powiedzialam. Wlasciwie to smiala sie z tego ,mowila, ze jesli cos takiego sie przydarza to raz na 10.000 przypadkow. Ten Bisocard ( Concor Cor ) dostalam , zeby nei meczylo mi sie tak serce - zbyt..

Metocard a miesiączka

.. ...wymienonego opóźniania miesiączki jako skutku ubocznego leku... hmm no i? a z jakiego powodu bierzesz ten metocard? nadcisneinie i zaburzenia rytmu Ja biore concor cor i okresu nie mam już ponad 2 tygodnie...

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...concoru.Faktycznie moze on dawc take skutki uboczne i jesli lekarz dalej bedzie sie przy nim upieral zmien lekarza i to jak najszybciej bo mozesz pogorszyc sobie zdrowie( dodatkowo mozesz miec problemy na przyklad z sercem ).Jak piszesz concoru nie biezesz duzo bo zaledwie 1,25 wczesniej..

Concor cor 1,25 a miesiączka

.. ...). Od ponad dwóch tygodni spóźnia mi się miesiączka. W ulotce nie jest wymieniony taki skutek uboczny. Czy brak miesiączki może być związany z przyjmowaniem beta - blokera? Będę wdzięczna za odpowiedź...

Leki w nadciśnieniu

.. ...,oczywiście mogą wystąpić skutki uboczne/jak przy każdym leku,np;osłabienia,ból głowy,problemy w spaniu,depresja, zawroty głowy/Może lepiej zmienić leki na:Gopten,Concor COR,czy Diuresin SR .Są lepiej przyswajalne. bisocard jest lekiem zalecanym w leczeniu nadcisnienia pierwotnego..

Concor Cor 5 - bezpieczeństwo stosowania

.. ...to nie zaobserwowałem skutków ubocznych. Nie wiem też na ile mi pomógł bo dawka jest dosć mała a bałem się brać 2,5mg ( pół tabletki ). Dzisiaj wziołem też ćwierć tabletki 5mg. Nie wiem jednak jak z odstawieniem takiej dawki, zapisałem się do kardiologa na 16 grudnia. j na tachykardię..

Tentersif SR lek na nadciśnienie

.. ...mogą występować takie skutki uboczne. Zaproponował zmianę leku i zapisał mi Tentersif SR 1,5mg. Dzisiaj rano zażyłam Tentersif i bardzo źle się czułam w ciągu dnia. Cisnienie było wysokie 160/104, tętno 94 - 98. Byłam rozdygotana, głowa gorąca. Wieczorem zażyłam concor i nastąpiła..

Concor cor 2.5

.. ...informacje czy macie jakies skutki uboczne i jak dlugo juz to zazywacie. biore juz bardzo długo - dostałam go na dodatkowe skurcze - niestety skurcze nadal występują , ale lekarz nie zmienia leku na nic innego , chociaz może gdybym nie brała byłoby jeszcze gorzej Concoru nie należy nagle..