Skutki uboczne niedoczynność tarczycy

Niedoczynność tarczycy - Str. 5

.. ...bo ponoc to jeden ze skutkow ubocznych jodu. JolaS po jodzie nie ma zadnego wytrzeszczu moze dojsc do niedoczynnosci jezeli organizm zareaguje w odwrotna strone mam kolezanke po takim leczeniu trzy miesiace temu miala podany jod a wytrzeszcz to jest choroba basedowa Witajcie. Mam..

Niedoczynność tarczycy - Str. 6

.. ...alcoholu, ale niee widzialem jednoznacznej odpowiedzi ... bo od nie dawna biore rowniez euthyrox i nie jestem doswiadczony - czy sa jakiej skutki uboczne przy piciu rowniez alcoholu? czy raczej nie przeszkadza..

Niedoczynność tarczycy - Str. 7

.. ...nadczynnośc.A jeśli chodzi o skutki uboczne to zaczeły mi bardzo wypadać włosy . Jak mozesz napisz mi wiecej jak czułas sie po jodzie i jakie etapy po koleji przechodziłaś po jakim czasie zaczełas tyć?Mam nadzieję że jestes pod kontrola endokrynologa co do leków to narazie ci nie pomoge..

Niedoczynność tarczycy - Str. 17

.. ...zdiagnozowali to mogą wystąpić skutki uboczne.. Co mam zrobić? Wizytę u endykrynologa mam zaplanowaną dopiero po miesiącu przyjmowania Letroxu. Czy w moim wieku jest to choroba odwracalna? Może to być wywołane dojrzewaniem? Bardzo przeraziły mnie wypowiedzi o bezpłodności, bo sama mam..

Zawroty głowy czy to nerwica? jak nie to co?

.. ...na nią leki bo ponoć skutki uboczne są zgroza..Chyba że to od tarczycy ale lepiej idź do specjalisty jakiegoś...tu nikt diagnozy nie postawi. marciocha,jak nie będziesz brać leków obniżających prolaktynę,to nie urodzisz dziecka,nie ma mowy... ta prolaktyna to w moim przypadku była..