Słabe bicie serca

Kilkuminutowy atak trzepotania serca

.. ...jest jedynie kwestią słabej kondycji... Pozdrawiam! Powinieneś zrobić sobie Holtera - samo badanie ekg nic nie wykazuje, bo raczej nie robisz go w chwili, gdy masz częstoskurcz ( bo o to cię podejrzewam ), a holter daje większą szansę, że wyłapiesz przyspieszone bicie serca i można..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 79

.. ...lubi atakować nasze słabe punkty. asia79. Pierwsze ataki jakie miałem były związane z szybkim biciem serca i skurczami ,do tego leżałem poł dnia na podłodzie nie mogąc wstać. Sam mam śladową niedomykalność płatka zastawki dwudzielnej co było podejrzeniem moich objawów. Kardiolog do..

Nerwica serca?

.. ...uniemożliwia sen ), słabe, ledwo wyczuwalne bicie serca, dodatkowe skurcze ale występujące pojedynczo bądz kilka, bez napadów. Czasem serce bije z pozoru normalnie ale ja czuje się coraz bardziej słabo i muszę wstać bo boję się że zemdleje. Wszystkie objawy występują praktycznie..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...zawroty głowy - lęk - słabe widzenie - jakby szybsze bicie serca - potliwość - ciągłe zmęczenie i senność - niechęć do czegokolwiek - ciągły strach o życie swoje i bliskich - wydaje mi się często jakbym miał zaraz umrzeć,że tracę kontakt ze światem - podwyższone ciśnienie - rozwolnienie..

Duszności, słaby puls, niewyczuwalne bicie serca

.. ...niewyczuwalny puls i słabe bicie serca. Występuje to atakami, zarówno wtedy kiedy się zdenerwuje jak i na spokojnie. Poleciłam jej, by poszła z tym do lekarza. Ale chciałabym wiedzieć, czy to coś poważnego. Boję się strasznie, że może z nią być coś poważnego. Proszę, niech ktoś odpisze!..

Dziwne wrażenie... jakby brak bicia serca

.. ...czuje ledwo wyczuwalne słabe bicie ( nic mnie nie boli i nie ma zadnych innych objawow ) ale co to moze byc moze ktos z was moze poradzic mi w tej dziwnej sytuacji... Mysle ze bardzo dobrze ze nie czujesz serca bo zdrowego sie nie czuje tylko chore.A co do spoconych dloni i nog to moze..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...się rąk. 13 )Czasem słabe bóle brzucha i tych okolic. 14 )Przyspieszone bicie serca i nagłe pobudzenie ( takie charakterystyczne uczucie w nadnerczach jak się wydziela adrenalina ) gdy dzwoni telefon, szczególnie podczas wyrwania ze snu lub drzemki po obiedzie. 15 )Czasem strach przed..

Dziwne bicie serca

.. ...czuje ledwo wyczuwalne słabe bicie ( nic mnie nie boli i nie ma zadnych innych objawow ) ale czuje tez po sobie jakby mi serce coraz wolniej i slabiej bilo czuje jakby zaraz mialo sie * wylaczyc * wstaje po chodze po domu po czytam gazete i potem czuje sie dobrze ale co to moze byc moze..