Słabe tętno

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 102

.. ...bać. Ostatnio np. mam słabe tętno. Czasami znowu mam normalne lup dość mocne. Gdy mi przyspiesza serce ( lęk ) to i tak mi się wydaje, że tętno jest za słabe jak na taki stan. Dodatkowo mam zimne dłonie bardzo często i jestem ogólnie zmęczony. Czy to dalej jest nerwica?? Będę wdzięczny..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 291

.. ...bardzo wkurzają mnie moje słabe, nie potrafię ich zaakceptować. Może czasem zbyt mocno odbieramy świat? Witam, U mnie wszystko zaczęło się po weselu i poprawinach : ) Po 2 dniowej popijawie wieczorem zaczęło mi się robić słabo. Tętno szalało, serce się potykało. Bałem się, że umrę. Noc..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 47

.. ...dziwne, jakby drętwe i słabe ucisk nie ból w klatce, głowa najwyraźniej niedotleniona, no i strach. Gdy jednak jakimś cudem weszłam na 2 piętro stwierdziłam, że moje tętno wynosi niewiele ponad 40, a serce pracuje w dziwnym rytmie. Przeszło mi to po niedługim czasie ale strach i uraz do..

Bardzo słabe tętno

.. Mam pewien problem: mianowicie moje tętno bardzo rzadko przekracza 50uderzeń na minute, ostatnio sobie zmierzyłem i nie moglem uwierzyć własnym ocozm gdyż pulsometr pokazał 38... Czy to jest jakaś straszliwa anomalia ? Z takim pulsem trzeba iść do lekarza. Normalny jest tylko wtedy kiedy uprawiasz regularnie..

Rozpoczęcie częstoskurczu.

.. ...stresie. Podczas napadu słabe, miarowe i bardzo szybkie tętno na tętnicy promieniowej. Uczucie * waty w nogach * oraz takie jak przed omdleniem. Brak duszności i bólu zamostkowego. Ważne: od kilku lat występują u mnie ekstrasystole nadkomorowe ( ok. 250 w ostatnim Holterze ), co ciekawe..

Co to może być??

.. ...czułam ze mam bardzo słabe tętno a serce biło tak delikatnie że go nie czułam po ok 20 min, wszystko wróciła w miarę do normy serce zaczęło normalnie bić i poczułam się lepiej choć przez pewnien czas jeszcze bardzo bolał mnie brzuch.Na drugi dzień byłam trochę osłabiona.Wyniki EKG po 4..