Słabo po jedzeniu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 710

.. ...serce, robiłó mi sie aż słabo. Zaczelam bac sie wychodzic z domu( musialam rzucic studia jedne, bo studiowalam 2 kierunki ), leżałam w łóżku pół dnia, nie byłam w stanie nic zjeść, wmuszałam w siebie jedzenie. Trzęsłam się cała rano, lepiej było wieczorem troche. Często też miałam..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...niedawna okropne skurcze i słabość po jedzeniu - ale tylko jak zjem za dużo, i po piwie. Miałam robione Ekg i Usg kiedyś ale nic nie wyszło, lekarze podejrzewają wypadanie płatka ale to podobno tylko kosmetyczna nawet nie wada..Teraz idę zrobić jeszcze raz badania ale tez podejrzewam że..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 39

.. ...spacer,zrobiło mu się słabo... co można jeszcze zrobić żeby INR było wyższe??? Co powinien jeść?? Czy to w ogóle zależy od jedzenie? aneta16007 - 1,6 to za nisko. Na początku podobno trudno jest ustabilizować odpowiedni poziom. Pytasz o wpływ jedzenia. Na INR mają wpływ rzeczy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1196

.. ...nigdy tego nie mialam. słabo mi tez cos. Mieliscie tez tak podobnie? Witam wszystkich! Tez mam tak jak ty aga czasem ze jedzenie mi nie przechodzi i bo je sie ze zaraz sie udlawie albo cos:/ ito samo co ty frecia nogi czasem robia mi sie jak z waty i te zawirowania w glowie :/ maskara..

Niskociśnieniowiec cukrzyk zawałowiec - mieszanka leków

.. ...gorszym samopoczuciu - słabość w niektóre dni taka, że ciężko się podnieść z łóżka. Drugim bardzo ważnym objawem są skoki poziomu cukru ( np. po zjedzeniu jednej kanapki cukier powyżej 200 ) w tych lepszych dniach poziom cukru jest prawidłowy i proporconalny do zjedzonego posiłku i..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...duszenia, robi mi się słabo. Ostatnio mam już problem z jedzeniem, nic nie chce mi przejść przez gardło - taki efekt utrzymuje się najczęściej rano i wieczorem, w południe najczęściej jest wszystko w porządku. Najgorzej jest jeśli o tym myślę... jeśli np. wypije 2,3 piwka wszystko jakby..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...do wc to robi Mi się słabo i serce wali jak oszalałe...mam zdiagnozowane zespół jelita drażliwego.Zróbcie sobie kolonoskopię. moze to wlasnie odstawienie lekow ma taki wplyw na twoje samopoczucie troche czasu potrzeba zeby organizm zaakceptowal zmiane. dziekuje za podpowiedz w sprawie..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...piwko bo mam do niego słabość? wiem z doswiadczenia ,że cholesterol poniżej 300 można w ciągo trzech miesięcy obniżyć bez leków.Kto ma taki cholesterol powinien zacząć od diety i codziennej dawki ruchu.Przy tak niedużym cholesterolu jedzenie nieobojętnych dla wątroby i mięsni leków jest..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...ciągłe zmęczenie, uczucie słabości ( jak bym miał zaraz zemdleć ), niepokój wewnętrzny, spięty kark, bóle głowy, problem z koncentracją, problemy z jedzeniem a dokładnie czuję jak bym miał wąskie gardło przez które nic nie przejdzie. Chciał bym podkreślić że w nocy śpię dobrze nie budzę..