Słabo po wysiłku

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 12

.. ...czuję ) i robi mi sie słabo ( takie stany na pograniczu omdlenia, ale nie tracę przytomności ). Próbe wysiłkowa mam dodatnią ( 7 Metz ) wskazujacą na niedokrwienie ściany dolnej. Scyntygrafia serca raz wykazała I st. choroby wieńcowej ( zmiany niedokrwienne w ścianie dolnej i przedniej )..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 62

.. ...szybciej i zrobiło mi się słabo. Ustało po niecałych 30 minutach. Nie wiem czy jest to spowodowane po prostu wysiłkiem, czy powinnam dokładniej to zbadać? Dodam jeszcze, że mam zdiagnozowaną wadę serca: wiotka zastawka. Z góry dziękuję. Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące objawów po..

Częstoskurcz - ablacja

.. ...czytam i robi mi się słabo,ale nadal czytam i nadal się boję.Mam jeszcze pytanie czy mieliście przed ablacją robione jakieś badania przed szpitalem ja mam wysiłkowe ,EKG, Stymulacja przezprzełykowa przedsionkówoczywiście echo ale nie w trakcie ataku i czy w szpitalu robią jakieś badnia..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 22

.. ...płytki oddech, uczucie słabości ( ale nigdy nie zemdlałem ). Przechodzi mi to po odpoczynku, zazwyczaj po 3 - 5 min. Ale później to już nie nadaję sie do gry, to już nie to co przed * atakiem * . Jeżeli nie nastąpi atak to jestem zdolny do dużego wysiłku na boisku. Byłem na Echo serca,..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 51

.. ...Prawie cały czas jest mi słabo, nie mogę przebywać w pomieszczeniach w których jest ciepło. Bardzo przeszkadza mi mocne światło, szczególnie jarzeniówki. Negatywnie na mnie wpływa stres i wysiłek fizyczny. Nie odczuwam specjalnie częstoskurczów, wszystko objawia mik się zasłabnięciem...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 799

.. ...Później poczułam się słabobi czułam tak cały czas. To się zaczęło wszystko po śmierci mojego wuja. W nocy bałam się zasnąć, a jak zasnęłam to budziłam się ze strasznymi lękami i bałam się zasnąć. W końcu było mi tak słabo, że myślałam że umieram już i to podczas leżenia a nie wysiłku...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 814

.. ...czegos bo jest mi wtedy słabo. Albo jak mnie ssie w brzuchu. Jak Ty do tego mozesz Cwiczyć na siłowni?? Pisałaś że twój puls skacze na 180 ale czy ty to odczuwasz czy masz jakiś pulsometr , A jaki powinien byc puls podczas wysiłku.?? Sorka że załaałam cie pytaniami. Ale może ktoś mi w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 897

.. ...wtedy wścikała ze swojej słabości. Zazwyczaj pojawiają się z rana ale również przy jakijś pracy jak pisałam przy myciu okien czy sprzątaniu kiedy robie jakiś większy wysiłek. Nie wiem dlaczego tak jest. Też czasem zastanwaiam się czy to nerwica ale ile mozna to robić jak to trwa juz..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...od pogody,ale ogólnie słabo.Cały mój wysiłek to spacer z pieskiem po osiedlu,ewentualnie małe zakupy,a latem usiłuję odpoczywać na działce i nad wodą( od 8 roku życia uprawiałem żeglarstwo )Rozumiem wszystkich,którzy dopiero dowiedzieli się o chorobie,ale ja miałem tak samo przez..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...szpitalu bo zrobiło mi się słabo i po jakim kolwiek wysiłku serce biło mi jak młotem wtedy zostałem przyjęty na oddział neurologiczny zrobiono mi jeszcze raz wszystkie badania Np. TK z kontrastem, EEG pobrano mi krew i mocz i wszystko tez mi wyszło dobrz może tylko trochę mało poasu..

Dodatkowe skurcze - Str. 105

.. ...skurczach nie robiło mi się słabo, nawet podczas 5 - godzinnej nieustannej bigeminii. ale raz, jak pisałam miałam jakis atak trzęsawy, szybkiego bicia serca przez 20 sekund i wielomocz. 3.przy wysiłku i szybkim tętnie skurcze znikają, potwierdziła to bieżnia. 4. moja tolerancja wysiłku..

Rehabilitacja po by-pasach

.. ...roweru robiło mi się słabo.Nie mówiąc o podbiegnięciu , długim spacerze no wogóle o jakim kolwiek wysiłku. Rehabilitację tak na serio zacząłem prawie rok póżniej. Rowery stacjonarne z rosnącym obciążeniem .Potem w sanatorium dużo ćwiczeń i rowery.Dalej w Aninie rower ( 6 tygodni..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 4

.. ...czułem się żle/nagłe słabości,bule w klatce piersiowej i dziwne kołatanie serca/.Kardiolog powiedził ,że I stopień to nic grożnego i mogę dalej jeżdzić na rowerze, że wysiłek mi nie zaszkodzi.Czytając wypowiedzi innych dowiedziałem się ,że im lekarz zabronił wysiłku fizycznego więc gdzie..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...pocę, ciągle czuję się słabo i mi duszno. Szybko się męczę, wejście na 3cie piętro to dla mnie duży wysiłek. Zrobiono mi ekg, ale lekarz stwierdził, że w sumie wszystko jest ok. Jeszcze raz pobrano mi krew ( parę dni temu ) i okazało się, że poziom TSH wzrósł i teraz wynosi 4.92 ( górna..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...rozgrzewce robi mi się słabo! Poza tym w pierwszych dniach szkoły na lekcjach robiło mi się słabo i niedobrze...Po wysiłku nie czuję normalnego zmęczenia jak zawsze ale jest mi niedobrze jakbym miała zaraz zemdleć. Juz nie wiem co robić. Robiłam morfologię ale jest ok. Od tygodnia siedzę..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...minut bo już robi mi się słabo. przy okresie to nawet nie wytrzymam 5 minut w pozycji pionowej. od dwóch lat coraz częściej trace przytomność jak chodzę. były podejrzenia że to od zaburzeń rytmu ale próba wysiłkowa wykazała że jednak spada mi ciśnienie nawet jak chodzę. lekarz ledwo mie..

Dziwnie niskie ciśnienie rozkurczowe po wysiłku

.. ...120/48 z tendencją do spadku.. jak widać ciśnienie rozkurczowe jest BARDZO niskie. Co mam z tym zrobić? jakie są tego przyczyny? Skurczowe w normie, rozkurczowe jest zbyt dużo obniżone. Marsz do lekarza...

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...pleców i do łopatek. Są słabo nasilone, ale mogą się utrzymywać całymi dniami, a nawet tygodniami, po czym znikają jak ręką odjął na długie tygodnie. Objaw czwarty: podczas wchodzenia po schodach na górę, dostaję silnej zadyszki i nogi trzęsą mi się z wysiłku, ale ból w klatce piersiowej..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...drętwienie języka , ogólna słabość. Miałam robione echo, które wykazało niewielki przerost lewej komory: LK 59, frakcja wyrzutowa EF: 55. Test wysiłkowy: próba ujemna przerwana przy wartości ciśnienia 210/110 i tachykardii 190. Kurcze może mi ktoś doradzi co się ze mną dzieję??? Mam..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...robi mi sie tak jakby słabo na chwile, ze musze sie polozyc albo usiasc bo serce zaczyna mi mocno przyspieszac, wali jak glupie, potem robie znowu serie i znowu jest to samo...w Poniedziałek napisze co i jak z tym lekarzem.Pozdro mialam dokladnie takie same objawy i stwierdzili u mnie..

Gwałtowne zwolnienie pracy serca podczas wysiłku

.. ...serce biło mi dosyć słabo, zrobiłem się blady i ściskało mnie za mostkiem... czy to normalny stan przed omdleniem z wysiłku? czy może jeszcze chwila i serce w ogóle by mi stanęło? szczerze mówiąc nie był to pierwszy raz, ale zawsze byłem z siebie zadowolony że tak ostro trenuje i nigdy..

Zasłabnięcie po wysiłku, tylko czy...

.. ...wysiłek ) zrobiło mi się słabo, niedobrze, doszlo uczucie silnego pulsowania w glowie( szczegolnie z tyłu ), uczucie gorąca, mroczki przed oczami, i kręcenie w głowie.( ew.dusznosci ) Dodam też, że 2 razy coś podobego przytrafiło mi się po wyjściu z wanny, z gorącej wody. Silne zawroty..

Niskociśnieniowiec cukrzyk zawałowiec - mieszanka leków

.. ...gorszym samopoczuciu - słabość w niektóre dni taka, że ciężko się podnieść z łóżka. Drugim bardzo ważnym objawem są skoki poziomu cukru ( np. po zjedzeniu jednej kanapki cukier powyżej 200 ) w tych lepszych dniach poziom cukru jest prawidłowy i proporconalny do zjedzonego posiłku i..

Lexapro - Str. 7

.. ...fale gorąca, robi się słabo, nad ranem w lóżku wydaje się, że to już koniec : ) Poleciałam do lekarza po 2 dniach i teraz 11ty dzień jestem znowu na Lexapro. Jest coraz lepiej, na razie wrócił apetyt i przede wszystkim od kilku dni chodzę do pracy, chociaż dojazd jest koszmarem i praca w..

Po operacji tarczycy - Str. 2

.. ...po swoich urodzinach. Słabość, mdłości , bóle w klate, kołatanie serca, nietolerancja wysiłku fizycznego. Wylądoałam u lekarza prywatnie bo gadanie mojej lekarki rodzinnej ,że mam nerwice dopiero wprawiało mnie we wściekłość.Okazało się że tarczyc jest powiększona. Badanie pierwsze TSH..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku

.. ...stop aż mi się zrobiło słabo mało nie upadłem...później przez jakieś 5minut * ataki * powtarzały się ale już rzadziej...później przez pare godzin także , ale również znacznie rzadziej i delikatniej. Oczywiśćie do lekarza wybieram się jak najszybciej już mam skierowanie do kardiologa,..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 174

.. ...Walcz za to ze swoją słabością. Mam nadzieje, ze ten fragment przyda sie innym osobom, które jeszcze nie zetknęły sie z ta historia.Pozdrawiam. Mss podaj mi swój adres mailowy martynia_s@poczta.onet.pl * Pomoc i wsparcie kogoś bliskiego kto zrozumie i doceni nasz wysiłek, nawet jeśli to..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...i nagle poczułem się słabo jakby objaw hipoglikemi ( już wcześniej u mnie występował z 3 razy do roku najczęsciej na wiosne, ale to chyba normalne ) a moje serce zaczęło wariować. Puls skoczył prawie do 180 uderzeń na minute a ciśnienie wynosilo 170100. Szybko spożyłem jakieś cukry plus..

Częste zasłąbnięcia

.. ...zapominam że było mi słabo, wszystko mija. Nie odczuwam zmęczenia, czy duszności podczas wysiłku. Co dzień chodzę do pracy pieszo 25minut w jedną stronę dość energicznym krokiem, a na końcu po schodach - nie mam z tym problemu. Zauważyłem jednak że pocę się znacznie więcej niż kiedyś...

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 3

.. ...samym. Szybko robi mi się słabo, gdy np dłużej stoje w jednym miejscu i... przedwczoraj, z samego rana, nie byłam zdenerwowana, nie bałam się niczego, nie robiłam niczego nadzwyczajnego, nie był to żaden wysiłek, po prostu podążałam wzdłuż chodnika i...miałam częstoskurcz. Prędzej..

Szybkie męczenie i łapanie kolki przy wysiłku

.. ...załatwi skierowanie. słabość może też być objawem żle pracującej tarczycy. - - - Badanie krwi - TSH wyjaśni sprawę. jak wyniki krwi będą dobre[a będziesz je mieć w tym samym dniu lub na drugi dzień,to trzeba zbadać serce.Na razie sie nie przejmuj ,tylko zrób badania krwi.Lekarz ci powie..

Obrzęk naczyniwo - ruchowy a wydolność serca

.. ...drżenie mięśni, uczucie słabości, ostatnio nawet na zajęciach gimnastycznych, gdzie wysiłek nie jest duży. Proszę po pomoc w diagnozie. Climber. a angiografia naczyń mózgowych? OCT tylnego odcinka oka?..

Zasłabnięcia na ćwiczeniach przy dużym wysiłku fizycznym

.. ...się zasłabnięć. Mogę słabo ćwiczyć, ale to mija się z celem. Jak mam sobie pomóc? Mam przytyć i dopiero ćwiczyć? To by było logiczne po tym co powiedział mi kardiolog... Proszę o radę. W razie potrzeby mogę opisać problem bardziej szczegółowo. To opisz problem szczegółowo bo narazie to..