Słabość mięśni

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 570

.. ...zrobiło mi się strasznie słabo, potem z dnia na dzień coraz gorzej, codziennie rano mimo przespanej całej nocy, wstawałam tak potwornie zmęczona, bez życia, że myślałam, iż umieram że coś mi jet na pewno bo bez przyczyny tak człowiek się nie czuje. Mięśnie mnie tak potwornie bolały, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 574

.. ...czerwienieje ) robi mi sie słabo, a na dodatek moje mięśnie zaczynają...SKAKAĆ. Skakać jak szalone. Czasem zastanawiam się, że jak ktoś tak na mnie patrzy, to widzi nie czlowieka, 23 letniego...ale jakiegoś trzesącego się durnia. Czasami tak mam gdy ide do szkoly. Teraz, wizytab w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 916

.. ...zrobiło mi sie strasznie słabo tak ze nie mogłam stać na własnych nogach ale po chwili mi przeszło. Co prawda nie robiłam nic bo na łopatologię i grabologię nestety jestem za słaba. Wiecie co sobie ostatnio wymyslilam że z tej chudości dostane zaniku mięśni bo choroba miesnie u mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 987

.. ...schorzenie... Czy taka słabość 24/dobę, jakby mdlenie mięśni też jest możliwe, np. po jednej stronie, w lewej nodze? Pojawiło się to od kiedy biorę Xanax, dziś odstawię na noc i zobaczę, co będzie... Bałam się SM ale pani neurolog stanowczo wykluczyła więc już sama nie wiem... majka64 -..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 16

.. ...ogólne osłabienie i słabośc w mięśniach jakbym za chwilę miała zemdleć. Najgorzej jak taki stan dopadnie mnie w pracy, wtedy nie mogę sie skoncentrować, zaczynam się nakręcać i czuję sie coraz gorzej. Czasami nie wychodziłabym z domu taka jestem zmęczona niczym. Danusia, ja tez mam..

Dodatkowe skurcze - Str. 27

.. ...czasu czuję się źle, słabo mi kręci mi się w głowie, czuje jakby zwiotczenie mięśni. Czy to może być spowodowane tym, że biorę rytmonorm i bemecor choć nie są one już potrzebne? Do kardiologa zapisana jestem dopiero w październiku, i nie wiem czy mam się martwić i probować dostać się..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 12

.. ...operacji czułem sie słabo, ale było to spowodowane anemią hihihi Jeśli chodzi o ból ... hmm.. nie jest źle, mnie po operacji najbardziej to bolały mięśnie całej obręczy barkowej ( nie mogłem podnieść rąk do góry co wiązało się z problemami z ubieraniem się ) mostek tak bardzo nie bolał..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...obowiązkami i nie myślałam że słabo mi się robi, drżą mi ręce itp. Na nowo jednak wróciło pol roku temu ,Jednak miałam wcześniej trudny okres związany z chorobą mojego taty i wydaje mi się że to teraz wychodzi.nie dajmy się zwariować choć wiem że to trudne,Pozdrawiam witam wszystkich w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 7

.. ...strach że zrobi mi sie słabo w miejscu w którym nie będzie kto mógł mi pomóc,albo nie będzie toalety,może to być niezrozumiale ale na tym polega ta choroba.Dlatego lekarz jest potrzebny aby wyciszyc nasze niepokoje i ewentualnie poleczyc objawy,na początku dobiera niskie dawnki leków..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 10

.. ...są okropne,duszności,słabości,silny lęk,itd.itd.Niekiedy jak miałam ataki to myślałam że dostanę się do wariatkowa, miałam takie myśli że to już choroba psychiczna.Nogi miękie, wtedy wydaje się że człowiek za chwilę nie będzie wiedział co się dzieje,że straci kontrolę nad swoim życiem.To..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...upadnę, tak mnie rzuca i słabość nóg - problem z chodzeniem. Ja uważam, że to wina leków , które mi podali , bo głowa opadła mi w tył jakby niedotlenienie mózgu. Przeszłam już tyle badań i konsultacji lekarskich i nikt nie wie co mi jest - nawet psychiatra nie potrafi mi pomóc - wszyscy..

Interpretacja EKG

.. ...się czuję robi mi się słabo miewam utraty równowagi kołatania serca które podchodzi mi do gardła bóle w klatce,dziwne uczucie ciśnienia w głowie skurcze i bóle mięśni drętwienia kończyn podstawowe badania wyszły ok ale ekg wykazało lewogram, P mitrale, RBBB, dextrogyrie czy to może być..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie zapalenie miesnia sercowego a na dodatek kiedys przy badaniu moja lekarka stwierdzila że nadaje sie do położenia do szpitala bo prawdopodobnie mam zapalenie miesnia..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...ludzi. Często jest mi słabo, przez co czuję się niepewnie. U mnie trwa to już poł roku. Wszystkie badania w normie a było ich dużo. Mam nadzieję, że nie będziesz już zawsze przyjmował tego leku skoro masz już dawki na kolejne 2 miesiące. Ja biorę TOLPERIS VP na rozluźnienie mięśni i..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...odczuwam jeszcze taką słabość w nogach ale chodzę i normalnie funkcjonuję i staram się o tym nie myśleć. Raz dziennie biorę PRAMOLAN 50 na wyciszeni.Rodzinna kazała 2 razy dziennie ale boję się uzależnić. Dobrze,że lżej Ci się oddycha. Marzena Agnieszko, dziękujęza słowa otuchy. Napisz..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...nierealności, lęku, ogólnej słabości, wyczerpania i zaburzenia w widzeniu. Kołatanie serca, parastezje w kończynach górnych i dolnych, uczucie zimna kończyn, skurcze mięśniowe. Wzmożonej pobudliwości emocjonalnej towarzyszą zlewne poty ogólne lub pocenie się rąk. Zaburzenia w układzie..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...międzyczasie czuła się słabo, była zmęczona, blada, nie miała energii ani ochoty na nic, cierpiała na bezsenność. W kwietniu doszło do pierwszego * ataku * - kołatanie serca, duszności, uczucie ciężkiego serca ( jakby miała położony kamień na piersiach ), uczucie niepokoju. Doszło do..

Nerwica i ból w klatce, pieczenie placów i ucisk koło serca

.. ...zmierzyć się ze swoimi słabościami,bo z czasem nasze samopoczucie będzie gorsze.Brak snu,drżenie mięśni,powiek,mocne kołatania serca.wszelkie bóle.Jednym słowem samopoczucie staruszka.Dlatego ratujmy się czym możemy,nawet dobrą komedią,spacerem,byle jak najmniej myśleć.To te chore myśli..

Czy to może być nerwica serca?

.. ...od razu robi mi się słabo. Sztywnieją mi mięśnie robi mi się gorąco w klatce piersiowej cieżko mi się oddycha ( a nie dość tego mam astmę, ) a gdy to odpuszcza robie się jak by cała z waty, przy tym serce wali mi jak opentane. Mam dopiero 19 lat i boje się że to w ogóle mi nie przejdzie...

Czy to nerwica? coś mi ewidentnie dolega

.. ...oddechu i robi mi się słabo, przewracam się. Potem oddycham tak jakbym miała atak astmy. Drętwieją mi mięśnie twarzy. Cały czas mam wrażenie że rozerwie mi klatkę piersiową. Po wszystkim mam drgawki całego ciała i jestem tak zmęczona że zasypiam i śpię cały dzień. Lekarz powiedział mi,..

Nerwica czy cos innego

.. ...jakiś czas odczuwam słabość prawej nogi, jakbym miała mięśnie przemęczone i wrażenie, że nie dźwignie mnie ta noga. Sprawdzam siłę ćwicząc sobie, to zaczęłam się teraz martwić, że jak wykonuję ćwiczenia, to drżą mi mięśnie kończyn dolnych a zwłaszcza tej prawej...No i kółko się..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...zaczęłam odczuwać jakby słabość mięśni zwłaszcza w prawej nodze, jednak gdy gdzieś pojechałam i dużo chodziłam to wszystko było ok. Potem wybiłam sobie z głowy, że prawa noga jest słabsza i przeszło, ale nadal pozostaje we mnie lęk, że jednak coś jest nie tak. Może SM...? a może jeszcze..

Problem z mięśniami w nodze i okiem

.. ...dni odczuwam dziwną słabość w nogach. Rwanie mięśni w okolicy uda i rwanie też powieki w prawym oku. Od czego to może być mam dopiero 19 lat i trochę się boje. Zaczeło się od rwania mięśnia w udzie tak pod wieczór i całą noc nie mogłem spać, ponieważ denerwowało mnie to. Jestem też..

Cześć,jak nauczyć się z tym żyć?

.. ...się że jak robi mi się słabo to mam wysokie ciśnienie nawet 160/110.Kardiolog przepisał leki prestarium nie pomagało a osłabienia zdarzały się nadal i trzęsło mi się całe ciało,czułam jak mięśnie mi drżą w nogach to było straszne.Leżałam na kardiologi i okazało się że mam dodatkowe..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...tego ta obezwładniająca słabośc rąk i nóg .musze jeszcze sobie poziom mg i potasu zrobić ,bo pije kawe i palę papierochy .ja tez brałam pramolan ale mi nie pomógł .i bellergot i hydroksyzynę .a gdzie robiłaś testy ?i które miano ci określali igg czy igm?ja mieszkam w zduńskiej woli i nie..