Słaby puls

Dodatkowe skurcze - Str. 196

.. ...Pozdrawiam. Propranolol to słaby lek w tej dawce on raczej działa tez w pewnym stopniu na lęk.A skurcze dodatkowe to wszyscy maja chyba ze sa w bardzo duzych ilosciach.Tomasz a jaki masz puls w spoczynku.Zrób echo jak wyjdzie dobrze to sie tym wogóle nie przejmuj.A ten polocard ( acard..

Niski puls granicach 40-50 uderzeń na minutę

.. ...bardzo niskie ciśnienie i słaby puls - nawet ok 39 na minutę/ciemno w oczach, mdleję/. Najgorzej jest podczas stresu, kiedy gwałtownie skacze mi ciśnienie. Odwiedziłam mnóstwo lekarzy - co do jednego są zgodni - takim ludziom jest ciężko żyć, ale teoretycznie żyją długo. Tylko co to za..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 19

.. ...ale dla mnie był za słaby - to jeden ze słabszych leków z tej * serii * - nieuzaleznia, ale im krócej sie bierze tym lepiej - jak kazdy lek; - ), na jakiekolwiek jego działanie musisz poczekac z 3 tygodnie . Concor to pewnie cos na nadcisnienie i przyspieszony puls. Dominiku, W..

Bardzo niskie tętno przy nawet dobrym ciśnieniu

.. ...zaś czułem się bardzo słaby, głowa mi pulsowała oraz miałem takie hm... fale zimna przechodzące przez czoło. Dodam, że np. przedwczoraj nie zauważyłem u siebie takich objawów, pojawiły się dopiero wczoraj po * dziwnej * nocy ( wstałem o dziwo o równych godzinach 2:00 i 6:00 w nocy ) Czy..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...i tak jestem często słaby, śpiący, szybko się męczę i takie tam. Kardiolodzy robią ze mnie wariata i pewnie coś w tym jest, bo ogromną w tym wszystkim rolę odgrywają nerwy.Pozdrawiam. Boze...ludzie...mialam takie same jazdy jak wy...walenie serca...to bylo okropne...podaje swoj nr..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...ze taka moja natura i słaby organizm ogólna wrażliwosc. pozniej wykonano mi EKG oraz echo serca wszystko było ok. Jakies 2lata temu przy ktoryms z kolei omdleniu włacznie z utrata przytymnosci na ok 1min , trafiłam na obserwacje do szpitala gdzie stwierdzono szum nad sercem, arytmie,..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...niskie bardzo cisnienie i słaby puls. Kiepskie krązenie, wiecznie zimne dłonie, stopy wogole zawsze wiecznie zimno jedynie co jest niepokojace ,a tez nikt nie zna odpowiedzi to jest to ze najczesciej poznymi wieczorami czy nocami , trace przytomnosc ( nie jest to codziennie ) bylam na..

Niski puls po zawale serca

.. ...normie, ale ma bardzo słaby puls ( ok 50 ); żaden lekarz nie chce powiedzieć czy taki objaw kwalifikuje się na operację ( w szpitalu jak leżał doktor mówił że prawdopodobnie czekają go bajpasy ); może ktoś się zna na tyle żeby mi odpowiedzieć na to pytanie dlaczego tata ma tak niski puls..

Przeskakiwanie serca

.. ...ciśnienie bardzi niskie i słaby puls - jak u 90 letniej babci. A są dni choć bardzo żadko, że czuję się wspaniale i moge przenosić góry. w chwili obecnej czeka mnie badanie elektrofizjologiczne i jeśli zajdzie taka potrzeba to ablacja. bardzo sie boje bo dowiedziałam sie że moga być..

Duszności, słaby puls, niewyczuwalne bicie serca

.. Witam. Mam pytanie. W wieku 17 lat moja przyjaciółka cierpi na dolegliwości związane z dusznością. Nie może zaczerpnąć powietrza przy czym ma prawie niewyczuwalny puls i słabe bicie serca. Występuje to atakami, zarówno wtedy kiedy się zdenerwuje jak i na spokojnie. Poleciłam jej, by poszła z tym do lekarza...

Problem z pulsem

.. ...podwyższony puls - o słabych nogach nic nie czytałam. Tą słabość konsultowałam raczej z neurologiem ale nic konkretnego nie stwierdził. Co do serca chyba jednak wybiorę się do kardiologa. Według mnie Twoje objawy to jednak może być nerwica. Jeśli tak to współczuję bo niby się na to nie..

Kłucie w okolicy serca a odstawienie betablokera

.. ...Ciśnienie idealne ( trochę słaby i oszołomiony byłem - ale ok ). Po 3 tygodniach zaczęło się piekło. Ciśnienie spadało poniżej 115/60 a puls poniżej 50. Miałem wrażenie, że zamiast serca mam kamień i w ogóle, że umrę lub zemdleję po każdym zażyciu Bisocardu. Lekarz rodzinny zrobił EKG i..

Dziwne ciśnienie i słaby puls...

.. Witam , od dwóch tygodni mam problem z ciśnieniem i pulsem...otóż wynosi u mnie średnio 135/50 i puls 50 - 65 , w czym może być problem ? dodam także że towarzyszy mi przy tym nie tyle że ciężki ale częsty oddech tak jakbym bezustannie był zmęczony , czy przytrafiło się komuś z was coś podobonego ? Co może..