Słaby wzrok

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 196

.. ...dziewczyno skoro masz słaby wzrok i konieczne są okulary aby go skorygować to powinnaś je nosić ,tym bardziej ,że siedzisz tyle godzin przed kompem. Wcale mnie nie dziwi ,że boli Cię głowa i oczy bo to normalne jeśli nie zakłada się okularów przy uszkodzonym wzroku. Toleczka jesteśmy z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 209

.. ...Oddech i puls był tak słaby, że zrobionu krótki masaż serca. Po kilku godzinach wypisano ze szpitala. Rodzice dziecku nie mówią nic, chowają badania. Dziecko jest smutne. Nawet jak przez jakiś czas sie śmieje, to co chwilę wzrokiem odpływa. Ciągle je coś boli. Czy brak na codzień..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...twarzy - zawroty głowy - słaby wzrok jakby za mgłom potem przechodzi :( - a co dziwne serce bije mi normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się goraco nagle jakby mi krew do głowy uderzała słabo a..

Szumy uszne - pisk 24/7 - Str. 3

.. ...stwierdziła, że mam słaby słuch - pogorszył mi się. Mam coś nie tak z zatokami i krzywą przegrodę - zaczynam leczenie od operacji naprostowania krzywej przegrody nosowej, później wezmę się za zatoki - mam nadzieję, że skończą się te piski. Do tego zauważyłem, że wzrok mi się NAGLE..

Wieczny ból głowy, drgające szczęki

.. ...wiecznie drgające szczęki - słaby wzrok, jakby przemęczony( prawie zawsze ) - złe samopoczucie Te 3 pierwsze objawy( cholera wie czego ) pojawiły się po silnych stresach są strasznie uciążlwe, nie przestaje mnie bolec glowa i nie przestają mi drgac szczeki, wzrok się polepsza ale rzadko...