śledzie cholesterol

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...jajko.Raz w tyg. zrobić śledzie matjasy z cebulą w oleju,z liściem laurowym i zielem ang.Na śniadanie codziennie płatki owsiane górskie gotowane na wodzie na gęsto,a potem dodać trochę mleka.Dodać rodzynek,orzechów,trochę otrąb owsianych.W tej potrawie jest dużo błonnika,który odgrywa..

Hipercholesterolemia u dziecka

.. ...ości.To pyszne danie.A śledzik w oliwie z oliwek?Jak nie lubi cebuli,to zrób na duszonej cebulce.I wy jedzcie razem z nim.Przepis na pastę z makreli do chleba: 2 makrele wędzone,2 białka z jaek na twardo posiekane ,2 ząbki czosnku zmiażdżone, 2 starte ogóki kiszone,do tego dodać ok.3 - 4..

Ryby morskie a cholesterol

.. ...tuńczyki...posiadają w sobie bardzo dużo cholesterolu. Tyle samo co wieprzowina, wołowina lub ich przetwory. Czy cholesterol zawarty w tych rybach jest dobry, czy zły ? Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Dziękuję...

Jak to jest z tymi lekami?

.. ...to pyszne danie,albo śledzie matiasy z cebulką,zielem ang. i liścmi laurowymi zalane oliwą z oliwek.Albo leczo .Trzy razy w tyg.jedz też cebulę duszoną - która też przyczyynia się do obniżki cholesterolu - przypraw ją solą i ziołami prowansalskimi,a gotowa potrawę posyp dwoma ząbkami..