śledziona ból

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...lub opłucnej, zawał śledziony, zespół zagięcia lędzionowego, ropień podprzeponowy, urazy; Ramiona: ból niedokrwienia mięśnia sercowego, ból z kręgosłupa szyjnego/piersiowego, zespół mięśni pochyłych; Okolica międzyłopatkowa: ból niedokrwienia mięśnia sercowego, ból mięśniowo -..

Ból trzustki

.. ...do żołądka i pomiędzy śledzioną a dwunastnicą ( dwunastnica obejmuje głowę trzustki ). Bóle wywołane patologią tego narządu, najczęściej ostrym lub przewlekłym zapaleniem trzustki, są odczuwalne głównie w lewym nadbrzuszu. Ostre zapalenie trzustki. Ostre zapalenie trzustki jest przyczyną..

Bóle w lewym boku

.. ...stronie : ) po lewej masz śledzionę i trzustkę to moze byc bakterja helikobakter nie czekaj idz zrobic gastroskopie a na to jest dobre żurawina i srebro koloidalne które można kupic w aptece.Naprawde pomaga Hej: ) Owszem wątroba jest podobno po prawej stronie : ) Po lewej może Ci dawać..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro - Str. 2

.. ...wolniej przepływa przez śledzionę i dlatego pojawia się ból po stronie pleców. Wrzody raczej wykluczam, pasożyty również, lambrie niekoniecznie... Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia mnie czasem też boli po prawej stronie pod żebrem nawet nie moge sie dotknąć, czasem nawet przy..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 3

.. ...się, że to powiększona śledziona. Radzę isc z tym koniecznie do lekarza i prosić o skierowanie na USG. To, że jest to sledziona się zgadza. Porusza się ona razem z oddechem. Kilka razy jak mnie bolało własnie po lewj stronie to również przy oddychaniu wiec się zgadza. Witam Pani objawia..

Dziwne bóle pod lewym żebrem

.. ...od tych leków? nerki? śledziona? od leków? czemu intensywnie po bieganiu? przed bieganiem nie bolało.. dziś dobrze się czułem poza bólami w krzyżu od dawien dawna.. może ktoś nakieruję mądrą opinią.. Nie dotlenienie watroby ...Trenowac czesciej i sie wytrenujesz. Treninig czyni cuda..

Dziwne dolegliwości - bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...zróbcie usg bo moze to byc śledziona witam, mam takie samy objawy jak Kosi i to jest naprawde nie do wytrzymania. Mam zespol barlowa i od czasu kiedy go wykryli zycie ztalo sie koszmarem. Najgorsze sa noce kiedy to bicie serca staje sie BARDZO slyszalne i odczuwalne ( kiedy leze na..

Nerwica? 19 lat

.. ...wykazało lekko powiększoną śledzione i pojedyncze węzły chłonne 8mm właśnie w prawej stronie brzucha. Ból tego miejsca wzmagał się jak piłem alkohol i myślałem że to wątroba, ale ją mam wporządku ( z USG ). Od czasu do czasu pobolewa mnie ta strona ale nie jest to aż tak uciążliwe. I..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...pojawiło się w okolicach śledziony/trzustki poszłam na usg brzucha, które wyszło poprawnie, żadnych patologii ( morfologia i ob w normie ) Pobolało i minęło i nie mam tego do dziś Ale od tego czasu kłuje mnie serce po jego prawej stronie, w koniuszku serca i jakby nad piersią A od..

Ostry ból w okolicy serca

.. ...proponujęCi,zebyś zbadał trzustkę i śledzionę,gdyż te organy dają * znać * o sobie właśnie w ten sposób... Ja tez mam takie silne kłucia pod lewym podżebrzem,od kilku lat co jakis czas tam kłuje...do tego kłucia,bóle,ściskanie w mostku...bol przełyku,w nadbrzuszu, ...sama nie wiem co mi..

Tętniak aorty brzusznej???

.. ...w okolicy trzustki i śledziony Dwa razy ból promieniował do góry ( ramię, szczęka ) Byłam na usg brzucha, które nic nie wykazało Dodatkowo jak położę rękę na brzuchu to czuc jak okolice gdzie jest trzustka, aż podskakują Również widac to gołym okiem Jednak usg niczego nie wykazało A..