ślinotok

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 591

.. ...powietrza i straszny ślinotok :( okropienstwo. Dzisiaj miałąm jechac z dzieciakami gdzieś na dzień dziecka ale zaczęłąm sie bać :( wkurwaia mnie to już na maksa ... pozdarwiam * Witam Wszystkich. Ktoś tu kiedyś napisał. że nerwicę można wyleczyć...ja w to nie wierzę.Od kilku lat walczę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 907

.. ...może na te suchości i ślinotoki w buzi spróbuj pożuć gumę. Ja ostatnio żuję, bo mam wrażenie, że z gumą czuję się pewniej. Kurcze , całe życie nie lubiłam żuć gumy, a tu masz. Madziowa: widzisz? przyszła koza do woza ( koza - czytaj mąż ). On nie myślał, że Ty z tym rozstaniem na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1056

.. ...powiedzieć pojawia się często ślinotok, mogę milczeć cały dzień, nie to że bym nie chciał, ale mam poczucie, że nie mogę się wypowiedzieć na żaden temat, wykonanie telefonu czy załatwienie prostej sprawy to bariera nie do przejścia, nigdy nie byłem specjalnie otwartą osobą i cechowała..

padaczka, problemy kardio, a może jeszcze coś innego?

.. ...sekund ( nie ma drgawek, ślinotoku tylko każdorazowo temu towarzyszy takie swoiste uczucie, odruch wymiotny w żółądku i potem już reszta toczy się lawinowo, albo zupełnie traci przytomność albo zasłabnie ). Została gruntowniw przebadana kardiologicznie i wykluczono, że te omdlenia mogą..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 562

.. ...farby i pedzla dostaje ślinotoku,a ostatnia od meż a dostałam pedzelki w prezencie.Dzisiaj w miare fajny dzien,ale cały czas myśle o tej psychoterapi,kurcze próbuje odszukać coś co mogło wpłynąć na moje leki,niewiem licze ,ze ta dziewczyna jest fachowcem i coś ze mnie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 610

.. ...grzybkach to dostałam ślinotoku ,za jednym razem zjadam słoiczek ,tak jak iwonka nutelle. Hej dziewczynki A ja nie przepadam za maarynowanymi grzybkami, są za mało słodkie hahah , ja to jestem koneserką słodyczy, coś jak Iwonka, a wogóle to pisałam do Ciebie IWONKO w sprawie Twoich..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 640

.. ...,próbowac moją nalewke ,a ja ślinotok ...na następny rok zrobię z czerwonej porzeczki .Dorotko wiesz ze teraz nie moge sie doczekac terapi ,to chyba znak ze trafiłam na odpowiednią osobe wreszcie!!!!!MAGDA SUPER ZE LUBISZ MATME JA ZAWSZE TYLKO POLSKI ,JESZCZE teraz pisze znajomym z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 730

.. ...uwielbiam takie własnej roboty i to jeszcze takie trochę ciepłe, mmmmmmm pycha. Oj muszę spadać, właśnie przyszli niezapowiedziani goście, o rany a ja wyglądam strasznie nie wyjściowo, w szlafroczku : )..