Słowa pocieszenia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 121

.. ...POZDRAWIAM. Dziękuje wam za słowa pocieszenia,teraz kiedy sobie siedzę w domu wszystko mija,jestem w miarę spokojna,ale jutro znowu mnie to dopadnie,te rózne obawy,nie wiadomo przed czym,tak to już jest,ale jeszcze zobacze co lekarz powie,mam nadzieje,że cos poradzi na te lęki,bo sama..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 130

.. ...tak bardzo dzękuje za słowa pocieszenia tobie i wszystkim tym co do mnie napiszą bo ja naprawde czasami mam dość ale jak was czytam to jakoś cieplej robi się na sercu nie z tego powodu że jesteśmy dotknięci tym paskudztwem broń boże ale dlatego że jest tyle wspaniałych osób na tym forum..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 778

.. ...Dziękuję Ci za tam szybkie słowa pocieszenia, Aż łaza kręci mi się w oku. Mój mąz oczywiście uciekł aby na mnie nie patrzeć on nie rozumie matczynych uczuć . ja też się dziś niebardzo dobrze czuję , wzięłam Hydroxyzine. Pomyśl że jest ktoś kto ma w tej chwili tosamo co Ty. Może będzie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 780

.. ...słucha. Dzięki za dobre słowa pocieszenia. Ja właśnie wróciłam ze spaceru. Było super. No może nie od początku. Dziś jestem w ogóle bez leków uznałam że do wyjścia z rodziną z domu nie potrzeba mi xanaxu i dobrze pomyślałam. Rano trochę sie podłamałam tymi sensacjami nocnymi ale dzięki..

Po bajpasach

.. ...ktoś znajdzie dla mnie słowa pocieszenia, ma jakieś doświadczenia odnośnie tego typu następstw po operacji wszczepienia bypasów.Mnie się wydawało, że z dnia na dzień powinno być lepiej, a tu wcale tak nie jest.Wiem, że operacja była konieczna, bo kolejny zawał mógłby tatę zabić.Myślałam,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...wszystkich.Kasiu dziekuje za słowa pocieszenia,bo one są bardzo potrzebne,bo kto nas zrozumie jak nie osoby które same to przechodzą,osobom wokół wydaje sie że to jakies urojenia o chorobie,bo nie mają pojęcia co my czujemy i jak bardzo nas męczy te ciągłe przysłuchiwanie sie swojemu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 231

.. ...dobry przyjaciel. Twoje słowa skierowane do mnie dają mi tyle wytchnienia, pocieszenia i cieszę się z tego, że jesteś. We wszystkim masz racje, jest duzo lepiej niż było, wiec może powinnam mniej się użalać nad sobą a więcej pracować. Tylko ze jestem ciągle taka smutna i nerwowa...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 30

.. ...Hej, Dziękuję Wam za słowa pocieszenia bo szczerze mówiąc troche sie zmartwiłam,,,Stasia - ja również robię sobie raz na rok Echo serca+EKG,a INR badam oczywiscie co m - c. Ostatnio na skutek prawdopodobnie dłuższego stresu+niedoboru magnezu miałam trzepotanie przedsionków - pierwszy raz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 362

.. ...umiem tego wyrazić w słowach.macie tak wspaniałe serca że powinno się Wam pomniki ze złota stawiać: ) Mimo tego że nie znam Was osobiście i jesteście obcymi osobami to kocham Was i traktuję jak moją drugą rodzinę: ) Na prawdę nie wiem jak mam wam za wszystko dziękować, za to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 363

.. ...cioci i wiem że żadne słowa pocieszenia nie pomogą , ale nie możesz sobie pozwolić na załamanie .Trzymaj się i pisz z nami , postaramy ci się pomóc ! Matiaga z czasem będzie lepiej , musisz sobie tylko wypracować rytm dnia .Postaraj się jak najwięcej spać , ja córcię ( moje drugie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 603

.. ...dziękuję Ci za tak cudowne słowa skierowane pod moim adresem.To miłe, gdy ktoś poczuje się lepiej dzięki takim marnym pocieszeniom. Jestem szczęśliwa jak mogę się na coś przydać. Obyś tylko faktycznie poczuła się lepiej i w końcu zaczęła się uśmiechać a w twoich oczach można było..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 838

.. ...wrócisz. Ja też dziękuję za słowa wsparcia i pocieszenia. Kochani pozrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. ..I właśnie te serdeczne ,ciepłe słowa pomagają mi bardzo. Nie mam nikogo przy sobie, komu mogłabym sie wyżalić.Mąż daleko ,rodzicom nie chcę nic mówić ,ponieważ oni strasznie się..

Nerwica w ciąży - Str. 96

.. ...dajesz radę dzięki za słowa pocieszenia. Pozdrawiam gorąco pa. witam cię dzola wczoraj byłam u mojej lekarki dała mi 10 mg doxepin mam brać na noc dzisiaj trochę spałam ale i tak nerwy nie dawają mi spokoju w ciąży jestem tak jak ty termin mam na 7 sierpnia myślę że dam radę i w końcu..

Nerwica w ciąży - Str. 124

.. ...dzieje. Dziękuję za słowa pocieszenia. Niestety mój nastrój nie poprawia się. Jest naprawdę kiepsko, myślę, by wrócić do leków. Ostatnie dwa dni są do d... Dziewczyny nie wiem czy trafiłyście na taką stronę o lekach, to dzięki niej w ogóle zaczęłam odstawianie, jest dla mnie jak Biblia...

Nerwica w ciąży - Str. 151

.. ...cesarke.ZABKO,dzięki za słowa pocieszenia ale ja się codziennie co raz gorzej czuje i boje się ze jak wrócę do Polski to moja rodzina zobaczy we mnie kompletna wariatke.Ja nie wiem jak ja dam radę wyprawiac rano Martynke do szkoły bo u mnie ranki są tragiczne,wieczory są ok ale rano do 3..

Lexapro

.. ...,że usłyszałam takie słowa pocieszenia.Cały czas mam nadzieję ,że mi ten lek pomoże .Obiecałam dzieciom,że wyjadę w tym roku z nimi na jakieś wczasy i cały czas się zastanawiam czy zdąży ten lek zadziałać do wakacji na tyle ,że będę mogła się w końcu z domu ruszyć.Pozdrawiam cię bardzo..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu

.. ...witaj. Dziękuję za te słowa pocieszenia,ale różnica w wieku naszych babć jest dość znaczna co z pewnością wpływa na dalsze rokowania co do wyleczenia,no i inne choroby też się dołączają. Ale pocieszające jest to że jednak ludzie z tego wychodzą,pozostaje nadzieja. Pozdrawiam serdecznie i..

Zawał serca 3-go stopnia

.. ...Dziękuję wszystkim za słowa pocieszenia... Naewt nie sądziłam ze to tak ważne... hej maritylla jak się czuje twój tato jest poprawa na lepsze Niestety mój tato zmarł 1 pażdziernika, nie dało się go odratować... .do tego wszsytkiego doszedł jeszcze wylew :( Najgorsze jest to że lekarze..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 72

.. ...pracę.PA! Dziękuję za słowa pocieszenia, są mi teraz bardzo potrzebne. Pozdrawiam! beti skarbie pisz co tam u Ciebie ajak tez tak chcesz to dawaj do nas spać jest gdzie to się nie martw: ) jeść też no oczywiście o piciu nie wspomne zawsze się coś znajdzie: ) a ja na wysokich obrotach..