Słówka

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...sensu wypowiadanych słów - afazja czuciowa, lub wypowiadanie słów bez składu i bez sensu - afazja ruchowa ). Charakterystyczny jest fakt, że objawy wycofują się całkowicie i samoistnie w przeciągu 24 godzin. W badaniach obrazowych ( tomografia komputerowa mózgu ) nie znajduje się żadnych..

Tiki

.. ...wykrzykiwanie różnych słów, zgłosek, dzięków. Zdarza się, że wypowiadane treści są wulgarne, takie zaburzenie nazywamy koprolalią. Warunkiem rozpoznania tików jako osobnej choroby wymagającej leczenie psychoterapeutycznego i farmakologicznego jest wykluczenie neurologicznych zaburzeń,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora

.. ...Witam. Napiszę kilka słów o ww temacie, może to troszkę pomoże osobom mającym dolegliwości. Przyczyn kołatania serca jest bez liku. Z reguły do lekarza trafiają osoby, które mają trwające dłużej ( a mogą trwać od sekund do godzin, czasem dni ! ) szybkie bicia serca - czyli częstoskurcze...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 12

.. ...- dzięki za te kilka słów, czekam na szczegóły jak wypoczniesz po zabiegu : ) Monika - ten telefon jest do Centrum Kardiologii a nie do Instytutu, drobna różnica. Centrum to prywatna klinika, ale jeśli będą wskazania do ablacji, to wykonują ją tam w ramach NFZ. Ja właśnie mam termin..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 15

.. ...powiedzieć choćby parę słów na temat leków, o których pisałem stronę wcześniej ? Mikelek Ufff Dziękuję Panie Doktorze: ) ) ) Życzę przewspaniałego urlopu. Naładowania pozytywną energią. I oczywiście powrotu do swoich forumowiczów jest Pan tu bardzo potrzebny.: ) Panie Doktorze: ) ) )..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 21

.. ...OK. na podstawie paru słów postawił wam diagnozę ,zapisał leki a najlepiej uczynił cud. Jest to człowiek wysokiej kultury i wolał zniknąć bez słowa. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora , i tak Pan długo wytrzymał wymagania o których piszesz chyba tylko Ty właśnie tak odczytałeś , nikt..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 2

.. ...:/ Szkoda, że używasz słów typu: osóbka, główka na forum, na którym raczej goszczą ludzie z poważnymi problemami. Skąd ten cynizm i agresja( ? ), zwłaszcza tu. Miej szacunek dla innych i naucz się kierować swój żal we właściwym kierunku. I tyle w tym temacie. witam. a gdzie mialas robony..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 20

.. ...* i dla tych trzech słów warto było..... Myślę że ryzykowne może być nawet usunięcie zęba potwierdzają to nawet fachowe publikacje..... Trzeba sobie i lekarzom dać szansę. Jak się czuję? po przeczytaniu niektórych wypowiedzi fatalnie.... wszystko mnie boli nadsłuchuję...... sprawdzam..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 32

.. ...coś, bo odchodze od zmysłów i wcale mi to nie pomaga. Gonia takim najlepszym sprawdzianem jesr badanie holterem to wlasnie przez 24 godziny jest zapis rytmu serca i wtedy doskonale lekarz widzi po odczytaniu tego badania ile i jakie sa skurcze Ja nie bylam jeszcze na ablacji ale lekarz..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 48

.. ...sama odchodziłam od zmysłów i nie ważne, że poklepują Cię po ramieniu i twierdzą że nie jest aż tak żle - to * My * wiemy swoje. Strach o dzieci jest większy niż rozsądne myślenie a w dodatku kiedy następuje kolejny atak. Gosiu jeżeli mogę Ci pomóc a ja tego bardzo chcę to podaję Ci mój..

Echo serca - Str. 12

.. ...mógłby napisać mi parę słów na temat wyników badania USG serca ? Lewa komora: 48 mm. Lewy przedsionek: 40 mm. Aorta: 27 m. Mięsień IVS ( r ): 10 mm. Ściana tylna ( r ): 9 mm. Masa mięśnia lewej komory: 184 g. Lekarka, która oglądała wyniki mówiła coś o * rozstrzeni * . Natychmiast po..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 5

.. ...szpitalu i odchodzimy od zmysłów o córki zdrowie. Chciałabym z Panią nawiązać bliższy kontakt i zadać kilka pytań o to jakimi metodami pomaga sobie i,że nie trafia do szpitala. Bardzo proszę o kontakt mój adres to agnik3@op.pl Przepraszam do Wendy Witam Ablację miałam przeprowadzona 2..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 11

.. ...nawet używać wulgarnych słów w stosunku do niego i wieżcie że to pomaga. On odchodzi.Jest jeszcze to fatalne uczucie despersonizacji, które też nazwałam * złośnicą * . Tą złośnicę mam zaakceptować i pozwolić jej ze mną żyć.Jest to ciężkie stwierdzenie, ale tak ma być. W momencie kiedy to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...stoi. Nie szczędziłam mu słów, a kiedy się nie pojawiał, wyśmiałam go, że taki on * odważny * .Wszystko jest ok, nie dałam się sprowokować, zamierzam zrealizować to, co zaplanowałam na dzisiejszy dzień! I kupię tę książkę, nawet dla polecanego przez Ciebie 12 rozdziału: ) Wiecie, o czym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 13

.. ...imię i nieszczędziła słów, kiedy on nadchodzi. Wiesz, że to pomaga! Proponuję również, abyś zastanowiła się, co u Ciebie wywołuje silny lęk i ataki nerwicy. Każdy przypadek jest inny. U mnie, jak już pisałam, jest to w znaczeniu szerszym lęk przed śmiercią, w mniejszym - obawa o siebie (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...* . Nie zapomnę tych słów do końca życia, były jakoś tak trafnie dopasowane do sytuacji i sugestywne, że przeraziłam się chyba jeszcze bardziej. A dodam, że sama byłam przy porodzie. Będąc jeszcze w liceum, marzyłam by pójść na medycynę. Bardzo chciałam być ginekologiem - położnikiem...

Chelatacja - Str. 6

.. ...tajemnica archiwum X, o parę słów o dalszych losach Pańskiego zdrowia, bo upłynęło już sporo czasu. Szacunek Jan P Jan P do Pani Barbary. Proszę się nie obrażać, ale w Pani powyższym tekście dla mnie jest zbyt dużo słów a zbyt mało konkretów. Moim zdaniem jest w nim dodatkowo mieszanie..

Chelatacja - Str. 11

.. ...sposób odtrutego. Tu słówko do Pana Jerzego Szczepańskiego. Pan pisze bardzo konkretnie i chce Pan uczciwie zbadać sprawę. Cytuję Pańskiego e maila: * Badanie powinno objąć naczynia krwionośne, które stwierdza prześwit czyli drożność. Wynik badań powinien jasno odpowiedzieć na stawiane..

Chelatacja - Str. 13

.. ...nadzieję że nie rzuca Pan słów na wiatr. A właściwie to jakie to są organy ścigania? I dlaczego dopiero teraz się okazuje że ten lek jest niedopuszczony do obrotu? Coś tu nie gra Panie Jurku i czekam na wyjaśnienia. A Pan się chelatował ile razy? I gdzie? Pozdrawiam Rany... słyszę, że to..

Prof. Walczak - Anin

.. ...pacjenta na świecie. Brak słów na opisanie tego człowieka. Po prostu jest boski : )Siła spokoju, kompetencji i cudownego podejścia do pacjenta : )Byłam, więc wiem o czym piszę. Pozdrawiam. serdecznie dziekuje za odpowiedz.mam nadzieja ze jego wiedza i doswiadczenie pomoze we wlasciwej..

Śpiączka po zawale serca

.. ...piszące wcześniej. brak słów - gdzie twoja empatia - jesli wiesz co to znaczy - choć watpię po tym * kopaniu rowów * mam pytanie ,w niedziele moja mama miala drugi zawal , pierwszy byl dwa miesiace temu ,teraz przy lekarzach mama stracila przytomnosc,robili jej masaz serca i podali leki..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...człowiek. Może kilka słów o tym jak wyglądał sam zabieg. Zostałem zaproszony do sali zabiegowej, gdzie podłączano mnie do aparatury około 15 minut. Potem zeszli się lekarze i rozpoczął się zabieg właściwy. Miałem trzy wkłucia, dwa w żyłe ( elektrody diagnostyczne ) i jedno w tętnice (..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 25

.. ...tam. proszę o kilka słów. Witajcie * serduszka * : ) Mam 23 lata i od dziecka cierpię na częstoskurcz nadkomorowy i hipotensję ortostatyczną ( częstoskurcz został zdiagnozowany dopiero dwa lata temu ) i duperelki takie jak niedomykalność zastawek i wypadanie płatka mitralnego z zastawki...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 27

.. ...Pozdrawiam Mina - brak mi słów, żeby skomentować Twoj post. Oczywiście każdy ma swoje zadanie i ja to szanuję, ale zastanów się nad tym co napisałaś. Miałas wykonywaną ablację??? Bo skoro nie, to skąd Twoja wiedza na temat tego zabiegu??? Z drugiej ręki??? Ja będę zawsze powtarzała, że w..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...się do wspaniałaych słów pod adresem lekarzy z CK Anin. Najważniejsze jest to co napisał o nich Mirek - ich niespotykane w dziesiejszych czasach podejście do pacjenta. Witam serdecznie a ja zawiodlam sie na Centrum Kardiologi Aninie warszawie czekalam na wizyte długo u pana profesora..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 3

.. ...napisałes tyle ciepłych słów ze normalnie lód by sie stopil: ).Ale najbardziej sie ciesze ze nasi bliscy wracaja do zdrowia moja mama juz zaczeła jesc wszystko juz nie jest na djecie kleikowej kazuja jej chodzic jak najwiecej troszke z nerkami cos sie dzieje za mało troche moczu i musi..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 2

.. ...serdecznie.Dziękuję za tych parę słów które dodały mi otuchy.Nie wiesz ile znaczą dla mnie i mojej rodziny. Słyszałam o dzieciach nastolatkach żyjących z tą chorobą, ale byłam - jestem bardzo ciekawa czy są to jednostki czy wększe grono osób. Ciekawi mnie jeszcze jedno. Dokładnie chodzi..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 10

.. ...- ej wysłałam kilka słów - pokazał się mój stary /drugi/ post - gdzie podawałam adres e - mailowy - przepraszam strzeliłam * byka * - powinno być: maria3800@gmail.com.Myniu - trzymaj się - myslę,że to jednak zmiany pogody - dziś byłam słaba jak kot - posypiałam prawie cały dzień - nawet..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 13

.. ...powiedziec... gdy brakuje słów, gdy wiesz że nie mozesz sklecic paru słow... i pózniej gdy nastepuje odrzucenie leku ostatniej szansy... i mówią Ci, że masz podpisac zgodę, na wyłączenie pracy serca... i gdy stawiasz tylko krzyżyk... bo nie umiesz pisac... i zapadanie się ... i moje..

Po ablacji - Str. 11

.. ...mam na potwierdzenie słów lekarza ( zaraz po zabiegu ) : ,,na 96% może pani uważać się za osobę zdrową, która miała ( z akcentem na ,,miała * )częstoskurcze * . Na 2 dni po, przy wypisie do dmu: ,,w 99% pewne jest powodzenie ablacji * . Dostałam dużo nadzieji, a ten 1% to zapewne po to..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...środki p/bólowe, parę słów lekarza ( przywołujących do pionu ale w tym przypadku do poziomu ) i pozytywne myślenie, a potem spokój. Do Dany. Na wikipedi jest dokładny opis i różnica między wypalaniem a zamrażaniem, krioblacje robi też Dok.Kazimierczak z pomorskiej akademi medycznej w..

Częstoskurch, kołatanie, WPW czy tylko nerwica?

.. ...praktycznie caly czas lezalam wiec wysiłku nie mialam w ogole. Jesli ktos moze mi napisac kilka słów to bylabym naprawde wdzieczna. Nie wiem czy mam sie martwić czy nie. pozdrawiam i duuuzo zdrówka życze :]..

Niedoczynność tarczycy

.. ...przypomnieć sobie niektórych słów czy faktów, a koło 17tej dopada mnie takie spowolnienie psychoruchowe, że czuje się jak naćpan. Słabiej tez słyszę.Mam tego dość! siemka.choruje na niedoczynność tarczycy już 3 lata( mam 19 ) zażywam Euthyrox 75 codziennie rano. Ostatnio schudłam 15 kg..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...lekarz od urojeń,wymysłów.Przepraszam za to.Pozdrawiam Cię. własnie Danka : ) czy mogłabyś opisać na czy m dokładnie taka wizyta u psyciatry polega i o co dokładnie pyta?? Do Bloodrayne1.Droga Blodraynne ja byłam parę lat temu u psychiatry.W moim przypadku lekarka wypytała mnie o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...kroplówa z potasem i do domu. Jak by było tego mało to właśnie 10 min też mnie złapało na parę minut. wwrrrr. A co za ironia losu właśnie diś miałem umówioną wizytę u neurologa. Brak mi słów do siebie...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 16

.. ...chętnie wysłucham jakiś słów otuchy.Mam 34lata właśnie w lipcu obroniłam pracę magisterską,ale od 2 lat kiedy zmarł mój tata stałam się inną osobą.Nic mnie nie cieszy ( nawet ta obrona ) ciągle dopatruję się jakiś chorób, boję się iść sama do sklepu czy kościoła w zasadzie to tam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 26

.. ...po przeczytaniu kilku słów od Ciebie nawet się uśmiechnęłam.Aguniun czy brałaś hydroxyzynę kiedyś?.Katarzyna, może by Pogódka Aguniu jak mówisz, że Ci się podobało to pisz tak i wiesz co Aguniu, może to trochę pogodniej mnie nastrajało, a Ty musisz się naprawdę lepiej czuc, bo nawet jak..

Techniki relaksacyjne - spróbujcie w napadzie paniki, lęku

.. ...teraźniejszego, zaczynać od słów Ja + Własne Imię np.Ja, Sylwia...,jasno precyzować cel, afirmować tylko pozytywne myśli ) np. Ja, Sylwia, jestem spokojna, radosna, zdrowa. Powtarzać afirmacje, mimo natłoku negatywnych myśli, najlepiej na głos. Na mnie to nie działa napad lęku muszę..

Opis kardiogramu (EKG)

.. ...odczytać niektórych słów i się domyślałem ) Czuje w klatce piersiowej czasem jakieś uciski, ukłucia, jakieś miejscowe bóle itp. Wszystko to czuć jakby tuż pod skórą nie w głębi. Głównie wtedy gdy długo siedzę albo jestem zestresowany. Kilka tygodni temu jeździłem na rowerze i może nie..

Leki i nadciśnienie tętnicze IV stopnia

.. ...kompletny tytuł. Unikaj słów: witam! pomocy! przeczytajcie! ratunku! itp. ( chyba nie zauwazyles ) Skoro masz takie skoki cisnienia koniecznie idz do swojego lekarza i powiedz mu o tym. Widocznie leki ktore masz sa nieodpowiednie. Lekarz w tym przypadku jest jedyna dobra rada. Pozdrawiam..

Pieczenie w sercu i jego okolicy

.. ...poważnych spraw dołączając powyższe strony ? o reklamy mi chodziło... na temat pieczeni.... Reklamy dodają się automatycznie : ) na podstawie słów kluczowych. Tutaj akurat automat zgłupiał. Pozdrawiam...

Dodatkowe skurcze - Str. 7

.. ...Pozdrawiam i czekam na parę słów od Was. Witaj Sylwka ! Jak zauważyłas nie jesteś sama ze swoją przypadłością a wciąz przybywa tu ktoś nowy!Męczę się już dłużej niż Ty ale niemiałam nigdy aż tylu dodatkowych skurczy!Brałam leki wymienione przez Ciebie ( oprócz tego pierwszego! )Teraz mam..

Dodatkowe skurcze - Str. 31

.. ...kilka denerwujących słów i cieszę się ,że możemy sobie wreszcie spokojnie i mam nadzieję,że w miłej atmosferze porozmawiać. Niestety nerwy to pierwszy krok do dodatkowych . Współczuję Tobie ,że tak się męczysz bo ja się też okropnie męczę ,że czasami żyć mi się nie chce a przy tym te..

Dodatkowe skurcze - Str. 56

.. ...powróciły to szkoda słów. Nie wiem jak to sie stało, ze wtedy przeszły? Wiem tylko, ze tak sie wtedy nie przejmowałam, miałam 23 lata, może tak nie brałam do głowy. oczywiscie sie z Toba zgodze Alicjo,byl to rok 2005,godzina 23,przyjal mnie prof Walczak i trzymal godzine,nigdy wczesniej..

Dodatkowe skurcze - Str. 94

.. ...przewidzieć co będzie, że nie wiadomo, że jak już są skurcze to wszystko się może zdarzyć, taki był ostateczny wydzwiek słów ordynatora. uściski., Gabi opisz mi dokladnie jak przebiega u Ciebie ta salwa?..

Moja arytmia serca, lekarz nie podejmie się leczenia

.. ...wstępie napiszę parę słów o sobie. 27 lutego skończę 21 lat. Jednak moja choroba rozpoczęła się już bardzo dawno temu. W styczniu 1994 roku, gdy byłam w II klasie Szkoły Podstawowej zachorowałam na grypę. Powikłaniem po niewinnie wyglądającym przeziębieniu była wykryta w kwietniu..

Wysokie tętno w ciąży

.. ...Barbaro chyba takich słów trzeba mi było, a może nawet ostrzejszych: )Kiedyś to tato trzymał mnie w ryzach i jak trzeba było ta tak solidnie nakrzyczał,że od razu głupie myśli same mi przechodziły.Pozdrawiam.Joanna witam, jaki puls może być niepokojący w ciąży? ostatnio miałam 92, co w..

Dziękuję Izo za pomoc która mi oferowałaś

.. ...później. Dobrze ,że jesteś.A tak wogóle Tata jest w Ochojcu i nie mam słów uznania dla pielęgniarek i lekarzy. WIADOMOŚC DLA WSZYSTKICH . NIK NIE WZIĄŁ ANI NIE ZASUGEROWAŁ FINANSOWEJ GRATYFIKACJI Dzięki..

Ablacja - gdzie robić?

.. ...porozmawiać choć bez słów z kimś kto ma lub miał podobny problem i kto cię rozumie. Mam wielu znajomych lepszych - gorszych ale wszystko zdrowe - i całe szczęście! Niestety nigdy osoba zdrowa nie zrozumie do końca chorej, wiem bo sama do niedawna się do takich zaliczałam - i jestem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 33

.. ...Napiszcie do mnie parę słów otuchy. Pozdraiwam serdecznie. Droga Tino! Najwaąniejsze to nie dac i nie myśleć ciągle o objawach i atakach i złym samopoczuciu bo po prostu można zwariować. Mnie bardzo często nerwica dopada jak mam gdzies jechać w podróż. Nawet jeśli wiem że jade do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 87

.. ...Ja pamiętam kilka pomysłów: - oglądaj komedie, kabarety lub bajki Disney * a i śmiej się na siłę, - codziennie chwal się sukcesami walki z nerwicą ( nawet małymi ), - sprawiaj sobie drobne przyjemności, - unikaj toksycznych osób, - nie mierz tętna ani ciśnienia w czasie ataku, -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 100

.. ...mogła dodać jeszcze słówko na czym polegają terapie psychologiczne. Chodzi mi o to jak przebiega spotkanie i jak się czujesz po sesji. Ja ciągle mam wątpliwości czy wybrać się do psychologa. Jednak jak pomyśle, że dolegliwości mogłyby wrócić jestem gotowa zrobić wszystko co może..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 127

.. ...Usłyszy trochę ciepłych słów i nadal będzie pił. Ale tak inteligentna osoba jak ty , zapewne zdaje sobie z tego sprawę, prawda? I jeszcze jedno. Zanim posypią się miażdżące mnie wypowiedzi , chciałabym poinformować ,że moje wypowiedzi dotyczące Wiki miały na celu tylko i wyłącznie..

Dorota i Artur - czekamy na Was - wczoraj był dzień trzymania kciuków

.. ...Walczaka : )Brak mi słów na określenie - może po prostu - DUSZA CZŁOWIEK : ) Asiula dzięki za pozdrowienia te telefoniczne : ) Artur - super facet ! śmiem twierdzic, że świetnie nam się gadało: )( przynajmniej ja to tak odbierałam )no i pozdrawiam też mamę Artura !!!!! Obiecuję, że..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 8

.. ...Chciałem dołożyć parę słów od siebie. Przeżyłem to wszystko, mój tata dostał nagłego ataku, okropny ból w plecach itd. jest po operacji tętniaka aorty piersiowej wstępującej i części łuku, wstawiono mu sztuczną. Jak narazie, ( odpukać w niemalowane ) wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam..

Wyniki próby wysiłkowej i interpretacja

.. ...proszę o choćby kilka słów, bo wiem, że ten blok to coś poważnego, a czekanie do jesieni z nerwami i wynikami, o których nic nie wiem wcale mi się nie uśmiecha... Z góry dziękuję. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35361 tam Connie napewno Ci odpowie Mikelek, mozesz mi powiedzic z..

Zapalenie mięśnie sercowego i odma u noworodka - Str. 2

.. ...( * )( * )( * ) Brak słów ( * ) Nie mogę się z tym pogodzić,ta cała choroba wyszła tak nagle,nikt się tego nie spodziewał,żaden lekarz nie zauważył,że dzieje się coś złego...Nie rozumiem :( Bardzo mi przykro ( * )( * )( * ) Mi też jest przykro, że tak wyszło, ale mam nadzieję, że mama..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...mojej wiedzy nie mam pomysłów. I tak na zakończenie powiem,że wczoraj oglądalam program Abenteuer wissen w niemieckiej ZDF o uwaga : filtrowaniu płynu mózgowo - lędźwiowego u pacjentek z depresją i objawami psychosomatycznymi,objawy ustąpiły filtrowano antyciała które mogą być..

Ablacja na Spartańskiej - ktoś miał?

.. ...Jankowska, tu brak mi słów, to fantastyczna lekarka i super babka! ciepła, wyrozumiała, oby więcej takich. podobne zdanie mam o pielęgniarkach zarówno z oddziału jak i z bloku operacyjnego, anioły! cierpliwie znoszą nawet upierdliwych pacjentów ; - ) zawsze pomocne, zawsze na czas,..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...rady...ech. Brakuje mi pomysłów już co z tym robić...jakieś badania może usg tarczycy, może uczulony na coś jestem ( pomimo, ze nigdy nie bylem )...Pozdrawiam Was Witam i dołączam do zacnego grona * kulkowców * . Podobnie jak Wy mam * kluchę * ( od dwóch miesięcy ) i u mnie także badania..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...wypowiadania.Zatrzymywanie w sobie słów, które chciałoby sie komus powiedziec ( ze strachu ).Ja zanalizowałam niektóre moje choroby pod katem interpretacji ich w )g tego autora i zaskoczyła mnie ogromna zgodność pomiedzy powodami psychologicznymi chorób, które miałam a tymi chorobami.Ale..

Udar mózgu

.. ...zaburzeń z rozumieniem słów - rozumiem Twój lęk i niepewność - znam to bardzo dobrze. Trzymam kciuki za Twoją mamę. Pozdrawiam Kasiu, jesli Cie to pocieszy - identycznie bylo z moja mama.Przez 2 doby byla nieprzytomna, potem baaaardzo dziwna przez jakis tydzien - ledwo mowila, nie mogla..

Udar mózgu - Str. 5

.. ...zapomnieć, a potem... szkoda słów... ; ) Moja mama nigdy nie dbała o zdrowie, bo uważała, że dokąd chodzi o własnych siłach, to nic Jej nie jest !!! Przykre to jest, ale niestety żadne argumenty do Niej nie trafiają ! Moj tata tydzien temu mial zawal, byl kilka dni w szpitalu..

Bajpasy w WAM w Łodzi - Str. 2

.. ...traktować tak samo. Brak mi słów na to wszystko.. Mogłabym książkę napisać i byłoby zbyt mało.. p.s Jeśli chcecie napisać swoją tragedie to wejdźcie na stronę http://uwaga.onet.pl/kontakt.html Na pewno powiadomię Was jeśli się odezwą. Zresztą podałam im adres naszego forum więc sami mogą..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 6

.. ...widze jak cierpi,to brak słów.Ale trzeba żyć, bo mamy dla kogo.Wspieram męża , ile mogę,nie można się załamywać,ani poddawać,trzeba walczyć. Mam pytanie co to oznacza ciśnienie idiopatyczne,z tym się nie spotkałam.?Pozdrawiam.NARA. co to jest septostomia przedsionkowa? ja też często..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 16

.. ...mogłabyś napisac parę słów o sobie, skąd pochodzisz, ile masz lat i do jakiego szpitala czekasz od kilku miesięcy. Mam nadzieję, że Ci teraz w sierpniu wyjdzie ten pobyt, a którego idziesz? Jak nie, to ja po powrocie z wakacji postaram się popytac o Ciebie moich lekarzy, uważam, że tak..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 3

.. ...Panie Adamie Jeszcze słówko. Wartości badania SATRO, które Pan uzyskał mieszczą się jeszcze w takim przedziale, w którym wpływ na nie mgą mieć inne choroby nie związane bezpośrednio z sercem czy układem naczyniowym, w szczególności choroby żołądka, refluks, choroby tarczycy i wiele..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 4

.. ...potwierdzenie moich słów w odpowiedzi na pytania Pana Adam37. Aktywny tryb życia nie gwarantuje zdrowego serca aczkolwiek pomaga w utrzymaniu jego dobrej kondycji. Bez względu na to jak się czujesz, jak bardzo zdrowy i aktywny tryb życia prowadzisz, wykonaj raz w roku badanie Satro -..

Badanie stylu życia ludzi

.. ...góry dziękuję. Parę słów o badaniu: Badanie dotyczy stylów życia ludzi, a więc przeżywanych uczuć oraz zachowań i postaw. Po wypełnieniu ankiety otrzymacie jej wyniki - analizę tego co dzięki badaniu możemy powiedzieć o Twoim stylu życia. Mogę jeszcze dodać, że katedra ufundowała..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...byłam w stanie złożyć słów w zdanie. Lekarz powiedział mi że miałam atak migreny z aurą - nie dodałam, że cały dzień towarzyszył mi potworny ból głowy. Wiem że na początku trudno pogodzić się z diagnozami lekarzy. Czasami wydaje się, że tłumaczą wszystkie dolegliwości z jakimi się do..

Narkoza a niedomykalność zastawki

.. ...napisz mi jeszcze parę słów jak Tobie udało się wyciszyć. Jak to przebiegało? Jak zniosłaś narkozę i czy lekarz uświadamiał Cię przed operacją, że narkoza nie jest groźna przy tej naszej wadzie serca. Proszę napisz parę słów. Może na mojego prywatnego emaila emcia500@wp.pl Pozdrawiam..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...wrócić i napisać kilka słów dla osób które tak jak ja będą tu szukały otuchy. Cuda się zdarzają. Trzeba w nie tylko wierzyć. Mój tato przeszedł operacje w Lublinie w szpitalu na Jaczewskiego. Po zawale się tam znalazł. Kierowano go już trzy lata temu na operację w trybie przyśpieszonym...

Poziom jaki reprezentują niektórzy lekarze w Polsce

.. ...wypadający płatek. Brak słów. Przypadkiem znalazłam artykuły dot. syndromu Barlowa oczywiscie na zagranicznych stronach i ucieszyłam się, że znam powód mojego zmęczenia, nerwowości i trudności w oddychaniu i zaczęłam odwiedzać kardiologów i przedstawiac im teorię moich problemów...

Ablacja i przygotowanie do niej

.. ...zespół ludzi, począwszy od pań w rejestracji, przez pielęgniarki po lekarzy : ) Brak mi słów uznania dla nich : ) Za całokształt wystawiam im - 6 : ) Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania - śmiało pytaj : )..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...szczególnie zapominanie słów mianowicie kiedy chce sie cos powiedzieć a nie mozna sie wysłowić. Bóle głowy wcale nie muszą być objawem raka a zwykłego przemęczenia Ale bzdury.Od pewnej choroby zdecydowanie nienowotworowej ma się fatalną pamięć.A generalnie to mogą być zakrzepy w rzyłach..

Nerwica żołądka - Str. 7

.. ...takich stanów, że brak słów, pamięć i koncentracja mi już siada;( Jest mi smutno;( Pozdrawiam Was serdecznie Nie sądziłam, że ten problem dotyczy aż tak wielu osób ( u mnie to są gazy i straszny wstyd, że ktoś się może dowiedzieć ). No cóż w takich chwilach koncentruję się na oddechu i..

Nerwica - jak leczyć?

.. ...Tobie.Napisz choć kilka słów... Iwona fajnie,ze jestes z nami: ).Tylko tak dalej a bedzie dobrze.pa Witam. Niedawno dowiedziałam się, że mam nerwicę. Mam takie same objawy jakTy. Lekarz zalecił mi wizytę u psychologa bo ponoć wszystko siedzi w głowie. Nie karze mi brać leków bo wiele z..

Duszenie się - Str. 7

.. ...możemy bawić..Szkoda słów juz do niej nie piszę ,jej nie jest potrzebne forum tylko dobry psycholog. Miłej nocy dziewczyny : ) ) ) hejka dziewczyny , ja dzisiaj ranny ptaszek od 4 już nie śpię, nie miałam co robić to przyszłam tutaj, za szybko poszłam spać i się wyspałam, Iwona fajnie ze..

Duszenie się - Str. 15

.. ...bieżąco więc choc parę słów do Sabuni.Dziś pierwszy raz jest trochę lepiej,dalej jestem słaba,gorączka się utrzymuje,ale smutek nie jest taki przerażający i nie płakałam wreszcie.Był moment kiedy się zupełnie poddałam,ale dziewczyny mi na to nie pozwoliły,potem zastanawiałam się nawet..

Duszenie się - Str. 22

.. ...się ! napisz choć parę słów,wcześniej Ci pomogło pisanie do nas , może teraz też pomoże,nie siedz sama z problemami.. Aga, chyba biegasz po sklepach bo coś Cię nie widać : ) Iwonko juz jestem,mam jezyk do pasa ale juz koniec,nawet obiad juz zrobiony,teraz jestem wasza: )Pewnie ze Ci nie..

Duszenie się - Str. 40

.. ...wyksztalcenie... Brak słów Witajcie. U mnie ostatnio znowu przyszło pogorszenie. Mam ogromne ściski żołądka połączone z dusznościami i problemami z połykaniem. Sam nie wiem co powoduje takie pogorszenia. Mimo to pracuje i staram się w pracy o tym zapominać, chociaż czasami jest to nie do..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...specjalistów * ! Po prostu brak słów... Barbarella, mnie też brak słów na temat kompetencji lekarzy. Obecnie się ich po prostu boję.... chociaż jeszcze ze 2 lata temu dziwiłam się, gdy ktoś na nich narzekał i myślałam, że przesadza, albo miał wyjątkowego pecha. Nawet teraz, gdy leczymy..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...postanowiłem napisać tutaj parę słów. Wcześniej nie miałem żadnych problemów ze zdrowiem oprócz leczonego od dzieciństwa nadciśnienia tętniczego. Proszę o jakieś rady, ewentualnie wskazówki dotyczące moich dziwnych przypadłości. Wszystko zaczęło się jakoś na końcu października, tuż przed..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...no..sala no...szkoda słów.Przefatalne noce,w dzień jakoś tam korytarz 120 m jest gdzie chodzić.W sumie po tych lekach przejściach..często nie wiedziałem co mówię,drobne zaniki pamięci. Ból przy większych ruchach,nie daj Boże kaszel lub kichanie..ODRADZAM !!! Co ważne ,z osób które..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...zapominam sie szukam słów do wypowiedzi dstaje takich wymózdzeń że hej ale TO NERWICA kazda wizyta tak sie kończy .Jutro ide na kolejne badania tarczycowe i jak znam życie to tez będą okej. Kika, to super że znalazłaś lekarza, który naprawdę chce Ci pomóc. Ciekawe, jak wyjdą badania..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...czas skrobnąć kilka słówek , chociaż coi kilka dni . : ) Spokojnego miarowego bicia : ) Witam serdecznie !! Wczoraj było nie za specjalnie . Siedziałam sobie i nagle zalała mnie taka fala gorąca jakby , dziwne uczucie od stóp do głów i w buzi zrobiło mi się strasznie słodko , taki dziwny..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 3

.. ...nie mogłam poskładać słów w zdanie, po jakiś 20 minutach dochodziło do wymiotu, potem wszystko wracało do normy ale zostawał potworny ból głowy no i parę tygodni temu ten ból głowy utrzymywał sie przez 8 godzin, potem było mi potwornie zimno i stopniowo coraz cieplej. No i ten ostatni..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób?

.. ...sprzedawanie sobie pomysłów na nowe objawy pogarsza nasze samopoczucie.Na pewno bardziej napawają nas optymizmem komentarze zaczynające się od słów ,,a mnie się udało * * .Nie ma złotego środka na nerwice.Najtrudniejsze jest przeprowadzenie ze samym sobą dialogu..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 16

.. ...bardziej kameralnie i pomysłów nie brak: ) Weroniko gratuluję Ci pomysłu. Ja bardzo chętnie przyłączam się do akcji pisania książki: ) Z chęcią opiszę swoje przeżycia, bo siedzą one we mnie, jak w wielu z nas, którzy piszą do szuflad, pamiętników... Gumbajko_24, kiedy czytałam Twoją..

Skurcze rąk rankiem

.. ...prosiłbym o wyjaśnienie słów ABLACJA i skurcze dodatkowe Powinieneś iść do neurologa - takie objawy mogą świadczyć o epilepsji. pozdrawiam A moze spisz podkladajac rece pod głowe i stad te skurcze czesto tak sie budze ale sie tym nie przejmuje. hmm też racja bo często tak robie : )..

Będę miała ablację Warszawa Płowiecka

.. ...poprostu ........ brak mi słów . Ogromnej klasy specjalista , wspaniały rzeczowy człowiek i przesympatyczna kobieta . Na tej godzinnej konsultacji w 5 min dowiedziałam się więcej niż kiedykolwiek : ) Także czapki z głów : ) http://forum.kardiolo.pl/temat1358.htm czesc, poczytaj sobie..

Nerwoból, nonspecific twave abnormalities

.. ...ale * abnormalities * słówko kojarzę ; ). Lekarz stwierdził, że trzeba wykonać dodatkowe badanie krwi ( plus jakiś marker ) i jeśli wyjdzie ok - to widać taka moja uroda i nic specjalnie mi nie grozi. Poszedłem jeszcze do innego lekarza, który zobaczył to samo ekg i stwierdził, że * ja..