śmiertelne

Powikłania zawału serca

.. ...obciążony jest znaczną śmiertelnością. Nawrót niedokrwienia lub ponowny zawał zdarza się u 30% chorych. U chorych po przezskórnej angioplastyce wieńcowej częstość ponownego zawału spada poniżej 10%. Następuje nawrót dolegliwości bólowych w klatce piersiowej i wzrost stężenia markerów..

Ubytek typu zatoki wieńcowej

.. ...pacjentów z istotnym hemodynamicznie przeciekiem lewo - prawym. Profilaktyka infekcyjnego zapalenia wsierdzia nie jest wymagana. Operacja kardiochirurgiczna jest bezpieczna a śmiertelność wynosi ok. 0,4%...

Rozrusznik serca (stymulator serca)

Rozrusznik serca (stymulator serca)

.. ...bradykardię. W tej sytuacji śmiertelność jest wysoka. Czasowa stymulacja i leczenie inotropowe ( zwiększające kurczliwość ) są konieczne w blokach AV drugiego i trzeciego stopnia, nawet przebiegających bezobjawowo. Częstoskurcz. Niektóre rodzaje częstoskurczów ( włączając częstoskurcz AV..

Balonowa angioplastyka koarktacji aorty

.. ...balonowej koarktacji aorty. śmiertelność zabiegu wynosi ok. 2%; 2,5 - 5% pacjentów może mieć po zabiegu niewielkich rozmiarów tętniak aorty. Skuteczność zabiegu jest dosyć wysoka. U 75 - 90% pacjentów leczonych tą techniką uzyskuje się spadek gradientu ciśnień. Po zabiegu należy wykonać..

Dieta po zawale serca

Dieta po zawale serca

.. ...morskich na redukcję śmiertelności wśród pacjentów z chorobą niedokrwienną serca ( dieta śródziemnomorska ). Ostatnio podnosi się również kwestię pozytywnego wpływu alkoholu na profil lipidowy. Oczywiście, zarówno spożywaniu alkoholu jak i zalecanych elementów diety, obowiązuje zasada..

Polska krajem o dużym ryzyku chorób sercowo-naczyniowych

.. Choć śmiertelność z powodu chorób sercowo - naczyniowych w Europie spada, wyraźnie zauważalny staje się podział na kraje o małym i dużym ryzyku sercowo - naczyniowym; Polska wciąż należy do tej drugiej grupy - poinformował Instytut Aterotrombozy w oparciu o najnowszy raport opublikowany w internetowym..

Skuteczne leczenie nadciśnienia możliwe też po 80-tce

.. ...zawału, to nie obniża śmiertelności w tej grupie, a nawet paradoksalnie może ją podnosić. Wiadomo bowiem, że gwałtowne spadki ciśnienia u osób w podeszłym wieku grożą częstszymi upadkami i złamaniami kości udowej, a z tym wiąże się większe ryzyko zgonu - tłumaczył prof. Krzysztof..

Trudniejsze leczenie kobiet na choroby krążenia

.. ...ST, wewnątrzszpitalna śmiertelność kobiet wynosi blisko 17 proc., podczas gdy mężczyzn jest o połowę mniejsza. Również przy pozostałych ostrych zespołach wieńcowych sytuacja kobiet jest podobna. Według prof. Polońskiego, u hospitalizowanych kobiet obserwuje się znacznie więcej..

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...zdrowszy - w Polsce spada śmiertelność z powodu chorób układu krążenia ( tymczasem w Bułgarii, Rosji i na Ukrainie jest coraz wyższa ). Jednak wciąż jeszcze wiele zostało do zrobienia. Przyczyną choroby wieńcowej jest miażdżyca, obecnie określana jako przewlekły proces zapalny,..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...siedmiokrotny wzrost śmiertelności krążeniowej. Rozróżnia się trzy rodzaje migotania ( klasyfikacja wg Gallaghera i Gamma ): napadowe, przetrwałe i utrwalone. Napadowe oznacza arytmię spontaniczną, samoistnie ustępującą, trwającą do 48 godzin. Migotanie przetrwałe trwa do 2 lat, zawsze..

Metoda OCT na zawał serca

.. Można zmniejszyć śmiertelność pacjentów z zawałem serca w Polsce dzięki zastosowaniu ultrasonografii wewnątrzwieńcowej i metody OCT - powiedział doc. dr hab med. Dariusz Dudka ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zespół pod jego kierownictwem przeprowadził trzy operacje transmitowane do USA w ramach..

Każda minuta ważna przy ostrym zawale serca

.. ...m.in. dlatego największą śmiertelność wśród osób z zawałem notuje się przed dotarciem ich do szpitala. Specjalista podkreślił, że w Polsce w ostatnich latach dokonał się ogromny postęp w leczeniu ostrego zawału. Jest to zasługa aktywności środowiska kardiologów oraz Narodowego Programu..

Lecz nadciśnienie skutecznie

.. ...nadciśnienie zwiększa śmiertelność wśród mężczyzn ponad dziewięć razy, a wśród kobiet ponad 19 razy. Zdaniem specjalisty, wszystkie osoby dorosłe powinny mierzyć poziom ciśnienia tętniczego przynajmniej raz w roku, niezależnie od wcześniej uzyskiwanych wartości. Natomiast osoby zagrożone..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 10

.. ...miało zdiagnozowaną śmiertelna chorobę, ( czytałam wszystko co znalazłamw necie ,rozmawiałam ze wszystkimi , kojarzyłam i wyciągałam wnioski, poznałam wspaniałych ludzi nie tylko lekarzy, którzy mi pomogli ) trafiłam na lekarza - 300 km od domu - który ją obalił i podał przyczynę..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 13

.. ...pacjenci nie chorują śmiertelnie - chociaż ich choroby wiażą się z ogromnym kalectwem. od tego jesteśmy aby leczyć ale i przyjaźnić się z naszymi pacjentami. ja tam uwielbiam wszystkie rozmowy z ludźmi - kiedy udaje mi się ich rozluźnić, pocieszyć, zgadzam się - ze duzo lepiej kiedy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 23

.. ...sie zaraz nie zejdzie śmiertelnie ; ) Dlatego będę wdzięczna za odpowiedź. I wyrazy głębokiego uznania dla Pana za niesamowity kawał dobrej roboty, jaki Pan tu wykonuje. Jest Pan wielki. A jeszcze chciałm dodać, że kiedyś, chyba w 1993 ( miałam 16 lat ) przy EKG miałam opis, niedokładnie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 59

.. ...być.Wiem.że częstoskurcz to śmiertelne zagrożenie dla życia i wiem,że gdyby nie ablacje to nie cieszyłbym się doskonałym zdrowiem.Przeszedłem wszystko.Do ablacji brałem leki,które nie zabezpieczają.Ja leczony byłem w Świętokrzyskim Centrum Kardiologii.Leżałem na I oddziale.Doskonale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 43

.. ...wszystko. Taki zwykły zdrowy śmiertelnik już dawno by * sfiksował * gdyby przeżywał to, co my... Mozna nam tylko pozazdrościć silnej psychiki. No właśnie, bo my nie mamy słabej psychiki, to niemożliwe! Skoro borykamy się codziennie z takimi przypadłościami i nadal funkcjonujemy! Ja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 47

.. ...zdrowy jak czuje się śmiertelnie chory? Staram się raczej zdrowo zyć, nie przemęczać, mąz mnie traktuje jak jajko ( naprawdę odnalazł się w tej chorobie - bo to chyba choroba, prawda? ) Najgorzej jest w pracy , chociaż pracuję ze świetnymi ludźmi. Dzisiaj znowu zrobiło mi się gorąco i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 63

.. ...się nie traktować go śmiertelnie poważnie, sprawia, że unikam paniki, która często po nim następowała. Pewnie sama wiesz,że wychodzenie z choroby, to metoda małych kroczków, trochę jak w tańcu, trzy do przodu, a potem znowu w tył, ale trzeba się czegoś trzymać i wierzyć, że się uda, a ta..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...ciężkich, nieuleczlnych, śmiertelnych chorób i świat się wali. oj wali!!! Emilka bardzo trafnie określiła to uczucie * świat się wali, wali * - no właśnie, nerwica to taka podstępna gadzina, że jak dopada to wmawiamy sobie najgorsze przypadłości. Ja oczywiście - nie odstając od reguły -..

Migotanie przedsionków - Str. 2

.. ...zmniejszają całkowitą śmiertelność.Nic dodać nic ująć do nas należy decyzja czy chcemy żyć i jemy dietę śródziemnomorską bogatą w omega3, czy zostajemy przy * smalcu * i tabletkach i wegetujemy. Podstawą życia jest właściwe odżywianie przeczytajcie tą publikacje. Kwasy tłuszczowe omega -..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...przypadku może być nawet śmiertelna. Witam wszystkich, Chciałbym uzyskać informacje odnośnie zdolności do pracy po ostrym, infekcyjnym zapaleniu wsierdzia i implantacji zastawki mitralnej - mam 24 lata( jakie są przeciwwskazania ), czy faktycznie należy zachować szczególną ostrożność..

Chelatacja - Str. 7

.. ...koronarografię jest śmiertelne, ludzie giną wtedy pod kołami autobusu, a w dodatku, w związku z tym należy dać wycisk żonie konduktora tego autobusu, którego, w dodatku nie było w pracy, gdyż ministerstwo transportu zlikwidowało ten etat, lat temu 10. To, iż stan zdrowia osób zarażonych,..

Chelatacja - Str. 18

.. ...przekraczającą dawkę śmiertelną.To oczywiście też zależy od rodzaju trucizny.I to nawet przy zastosowaniu profesjonalnych odtrutek i metod.W internecie gdzieś widziałem opis zatruć tzw. arszenikiem. .Natomiast aby stwierdzić czy chelatacja pomaga trzeba by zrobić taki eksperyment bez..

Trójglicerydy i lipemia

.. ...zmniejszają całkowitą śmiertelność. To są dane których nie można ignorować Na polecenie moim zdaniem zasługują dwa preparaty BioCardine i Omacor mają one odpowiednią jakość i ilość substancji czynnych. Proszę to przemyśleć. Drogi Panie Pawle. Jest pan typowym przykładem osoby, która coś..

Ablacja - Str. 2

.. ...zastanawiaj się nad śmiertelnością tego zabiegu, bo nikt z nas nie zna takich statystyk, lecz zacznij myśleć pozytywnie jakie korzyści będą po a będą napewno wiem coś o tym bo dziś minął tydzień od mojej ablacji i jestem szczęśliwa i zdrowa. Pozdrawiam i życzę więcej wiary w medycynę...

Ablacja - Str. 3

.. ...ok.90%.Około 0,5% wynosi śmiertelność przy zabiegu. Powiedz mi,czy wychodząc z domu masz 100% pewności,że na pewno do niego wrócisz?A na pewno wychodzisz codziennie,więc ryzyko wydaje mi się nieporównywalne. Pozdrawiam i jak najmniej ataków arytmii życzę. Ja miałam ablację niecały..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...niedostępnym dla zwykłych śmiertelników. W zasadzie jedyne co mi pod to pasuje to bielactwo. Niestety nie da się tego skutecznie leczyć więc nie bardzo się tym przejmuję. Gorzej, że plamy mogą w jedną noc rozlać się na twarz, szyję itp... kurcze jak nie urok to sraczka. Przyczyny..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...takie objawy ( a to śmiertelna choroba ), że wiesz masz skurcze mięśni oddechowych, więc pomimo szczepienia, ja mam wszystkie objawy ( a pies po 50 dniach nadal żyje ), moja rana swędzi, mam gule, ciężko mi przełykac, mam bóle głowy, nudności, niby wszystko ok. bo pies żyje, ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...gdy nie jest on jakoś śmiertelny. podstawa to dieta i magnez potas , musi to kontrolować w całości lekarz bo błąkanie po omacku jest straszne . gdyby ktoś miał lepszy pomysł mojej choroby lub sugestie lub pytanie to podaje gg 565051 : ) Czesc Marcin. Nie wiem, czy dobrze zrozumialam, ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 240

.. ...samotny. Samotność byłaby śmiertelną raną w twym sercu. Musisz temu zaradzić. Musisz swoją miłością nawiązywać nowe kontakty, nowe znajomości. Sam musisz budować mosty, które wiodą do innych ludzi. Mosty miłości wymagają cierpliwości i wiele poświęcenia. Nie ustępuj. Nie pogódź się ze..

Arytmia komorowa u czterolatka

.. ...dokuczliwa nie jest śmiertelna.Choć z tego co wiem podobno siadają zastawki w sercu przy tej chorobie.Nie rozumiem dlaczego jest tak mało informacji na temat naszej choroby jednocześnie cieszę się że znalazłem to forum gdyż mogę podzielić się z Państwem moimi przeżyciami związanymi z..

Koronarografia, gdzie? jakie skutki? lek prestarium

.. ...tetniczym który redukuje śmiertelnosc co 4 pacjet uratowany jest przed zawąłem czy udarem. powinienes sie cieszyc ze lekarz przepisał własnei Prestarium Co do Krakowa to sie zgodze, z całego rejonu podkrakowskiego pacjenci sa wozeni do szpitala uniwersyteckiego UJ im Jana PawłaII w..

Co się do mnie przypałętało? - Str. 2

.. ...nie leczyliście, to śmiertelność wynosi 30%, a przy jakimś naprawdę poważniejszym powikłaniu do 100%. Może te dane pobudzą trochę wyobraźnię i zniechęcą niektórych do leczenia się na własną rękę. A może ktoś dzięki temu zrobi W KOŃCU badania. czesc ja juz tydzien chodze z takim bolem..

Częstoskurcz komorowy

.. ...z tego co wiem, jest śmiertelne ). Musiałaś chyba wtedy być w szpitalu, bo ( moim skoromnym ) zdaniem, w przeciwnym wypadku nie byłoby Cię wśród nas – pozdrawiam Drogi TE_U,po części masz racje,ale przecież migotanie komór nie zawsze ( na szczęście! ) jest smiertelne - o ile..

By-passy operacja Zabrze

.. ...nie ma - a przypadki śmiertelne nie zdażaja się nigdy - bo chorzy po nieudanych operacjach umierają gdzie indziej. O przepraszam operacje wszystkie się udają tylko jak to nazywają lekarze pacjent nie miał napędu do dalszego życia - a to żeby przekanać go walki to juz zadanie rodziny a..

Niedobór potasu - Str. 3

.. ...granicach 2 jest poziomem śmiertelnym. Dostałam kroplówki i po 24 godzinach doszłam do normy. Obecnie poziom potasu mam na poziomie 3.5. Ja spadek potasu odczuwam dopiero poniżej 3. Lekarze po weielu badaniach nie umieli u mnie znaleźć przyczyny spadku potasu. Jest to prawdopodobnie od..

Dodatkowe skurcze - Str. 39

.. ...powiklaniami a te już są śmiertelne. Ale nie idźmy tak daleko - póki co zabija mnie powoli zabierając mi szczęście pracę możliwość bycia matką zdrową i wsołą, wprowadza mnie w nerwicę i lęki - robi mnie życiową kaleką! Może to mnie jescze za świeże łącznie z zabiegiem stąd moja..

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...forumowiczów!! Krycha, śmiertelność jest raczej bliska zeru przy ablacji ( to moja subiektywna opinia ; ) ) - w najgorszym wypadku wszczepiają defibrylator albo rozrusznik. Mam koleżankę w pracy z takim urządzeniem - dzielna babka - żyje normalnie. Wiesz już co na skrzynka zapisała?..

Dodatkowe skurcze - Str. 153

.. ...nadcisnienie płucne - ciężką, śmiertelną, postępującą chorobę. oczywiscie sam wynik z echo nie wystarczy do rozpoznania, ale daje do myslenia i dalszej skomplikowanej niestety diagnostyki... a najgorsze, że ja nic o tym nie wiem, że nie ma tego wopisie, nikt mi tego nie powiedział. i..

Dodatkowe skurcze - Str. 240

.. ...zaczał u mnei podejrzewać śmiertelną chorobe wysąłął mnie na echo, za które oczywiście musiałam dodoatkow zapłącić, poprzednie miałam 12 dni wczesniej, ale on stwierdizł, zę chce zeby jego specjalista je wykonał...mnie si enie podobał wcale, ale napsiał, zę wiele osób go bardzo..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne?

.. ...Twój lekarz, bo jestem śmiertelnie tym wystraszona. Nie wiem, jak dalej zyć z uczuciem, że w każdej chwili może mnie to złapać. Pozdrawiam jej..dawniej miałam ( od 6 roku życia )napadowe częstoskurcze nadkomorowe..Zrobili mi ablację.Wmawiali,że jestem zdrowa. W badaniu mi wykazało,że..

Szybkie tetno II - Str. 3

.. ...się boję. Czytałam, że śmiertelność w wyniku powikłań wynosi 0,5% i już drugi raz przesunęłam termin zabiegu. : - / Czy może wiecie cośkolwiek na temat Kliniki Elektrokardiologii w Krakowie ( ul. Prądnicka )? Czy można samemu wybrać szpital, który przeprowadzi zabieg ( oczywiście w..

Co się dzieje z Kiką?

.. ...ostatnio zadał pytanie o śmiertelność tego zabiegu. Tak nie wolno myśleć i nie można podchodzić do tego tak dramatycznie, to nikomu nie pomoże, a na pewno zaszkodzi, jeden cierpi na to, drugi na coś innego. Ja jestem dopiero 11 dni po zabiegu, więc nie jestem do końca pewna, że wszystko..

Wszystko o operacji by-pass

.. ...istnieje jakakolwiek śmiertelność w trakcie i po operacji? Jednym słowem, czy da się z tym normalnie żyć? Prosiłbym o wszystkie możliwe informacje na temat tegoż pomostowania. pozdrawiam Robert co zrobic kiedy ma sie wszczepiony stymulator na stałe, ja ich norm przestrzegać jak o siebie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...domniewa itd. a nie zwykły śmiertelnik nie po medycynie. Ciąg dalszy ... Atak numer 3 miałam rok temu i znów po odstawieniu tabletek.. Tego ataku nie zapomnę nigdy - zaczęło się uczuciem gorąca które opanowało moje całe ciało, ból pod lewą łopatką i to okrupne uczucie strachu, że coś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...wykonania oddechu,lęk śmiertelny.Wizyta u lekarza * wszystko w porządku * .Rozmawiając w poczekalni z pacjentem pocieszył mnie,że nerwice leczy już 15 lat.Takie objawy miałem 4 - 5razy do roku.Psychiatra przepisał mi różne specyfiki bez specjalnego efektu.Przez ostatnie kilka lat..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...zmniejszają całkowitą śmiertelność. Do ryb wymienionych w poprzedzającym wpisie dodam śledzie i sardynki, małe ryby morskie mają w swoim mięsie znacznie więcej omega3 niż duże ryby, 10dkg dorsza zawiera 400mg omega3 a 10dkg sardynki 3600mg różnica jest miażdżąca. Co do suplementów..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...przyjołem dawke ponad śmiertelną gdyż twierdziłem że mam dużą tolerancje, ale nie aż tak jak sie okazało. W szpitalu powiedzieli mi że to zapaść krążeniowa, Natomiast kiedy odstawiłem speeda czyli nie cały rok temu pojawiły sie nie przyjemne bóle w serduchu. Kłuciue, palenie i lekkie..

Lokren i tritace w leczeniu nadciśnienia?

.. ...w celu zmniejszenia śmiertelności pozawałowej. Zmniejszanie ryzyka wystąpienia zawału serca, udaru mózgu, śmierci z przyczyn sercowo - naczyniowych; u chorych na cukrzycę, u których istnieje przynajmniej jeden czynnik ryzyka, taki jak nadciśnienie tętnicze, duże stężenie cholesterolu..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...więcej, znane są przypadki śmiertelnego przedawkowania wody! Tymczasem marihuana nie zabiła jeszcze nikogo. Przyjemnie łaskocze w móżdżek? Do niedawna większość obaw dotyczących palenia trawki wynikała z braku wiedzy na temat sposobu jej działania. Dopiero w 1989r. naukowcy z Akademii..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 27

.. ...nie jest to choroba śmiertelna ale nasilająca sie nerwica może doprowadzić do depresji a ta z kolei może wywołać myśli samobójcze i wtedy człowiek nie umiera od tego tylko sam może się zabić. Wiem o tym miałem okres w swoim życiu że miałem myśli samobójcze tylko dzięki silnym lekom i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...choroba psychiczna. Nic śmiertelnego niestety po wiadomosciach z netu zawsze kłania sie psychiatra.Skąd podejrzenie boleriozy? znam takich co nie byli w lesie i ich kleszcz nie ugryzł a boja sie boleriozy :P to ta jakby nie dymać i bać sie AIDS :P ja mialem hiperoresterolemię a tez..

Śmieszne problemy

.. ...zespól Barlowa. Niby nie śmiertelne schorzenie ale jakze dokuczliwe. I najmoicniej zrozumiałam to tu , na forum, czytając wypowiedzi innych, którzy borykają sie z tym problemem. Pozdarwiam. Alrada - zawsze dopatrzysz się w kimś dobrych intencji - taki dobry duszek z Ciebie. masz w..

Ucisk, gula w gardle - Str. 12

.. ...groźna choroba choć nie śmiertelna ani zagrażająca poważnie życiu, wizyta u neurologa powinna ci wyjaśnić, że układ nerwowy to po prostu system co prawda bezpośrednio złączony z mózgiem a więc psychiczne wpływy są możliwe i bardzo często powodują wywołanie choroby to jednak przekonanie w..

Udar mózgu - Str. 2

.. ...to ciężka choroba i śmiertelność jest też tu znaczna.Bądz dobrej myśli. niestety doszło do obrzęku mózgu, tata zaczyna gadać od rzeczy, prawdopodobnie nie odróżnia snów od rzeczywistości,nie poznaje osób. nadodatek cukier mu spada do 40. operacje na udrożnienie żył ma miec dopiero za 3..

Nerwica i hipochondria

.. ...urasta do rangi ciężkiej śmiertelnej choroby. obserwuję na ciele każdy pieprzyk, każdy ból głowy to dla mnie tętniak. każde zakłucie odczytuje jako jakąś chorobę. już mam po prostu tego dosyć. po lekarzach boję się chodzić, gdż obawiam się jakichkolwiek wynków, że faktycznie okże się ,że..

Ramipril

.. ...BOGDANKI iż normalny zwykły śmiertelnik nie jest w stanie posiadać takich szczegółowych informacji - nie ma ich na ulotce. Widać odrazu, iż osoba podpisujaca się jako BOGDAN_49 jest pracownikiem firmy farmaceutycznej i nagania nastepnych klientów firmie w której ptacuje. Leki z grupy..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...że pewnie mam jakąś śmiertelną chorobę, o czym tylko poczytałem to zaraz miałem tego objawy. Ostatecznie poszedłem do lekarza rodzinnego, a ten zlecił podstawowe badania krwi, moczu, ekg. Pewnie, jak się domyślacie wszystko było w normie. Ciśnienie mierzone u lekarza było wysokie jak..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 2

.. ...operacją beta blokery śmiertelność w ciągu miesiąca po operacji była 3 razy większa. Czy ktoś zażywał te leki przed operacją! Józefie z Wałbrzycha.Jestem również po operacji serca,tj.wymianie zastawki aortalnej i wstawieniu protezy aorty wstępującej.Przeczytałem Twoje wypowiedzi,widzę,że..

Basen a sercowcy

.. ...ogólnie nie jest to jakaś śmiertelna,czy powazna choroba jak sie leczy ; ) [są gorsze tachykardie] dziekuje za odpowiedz,pytalem poniewaz sam miewam przyspieszenia pulsu,bez powodu lub z nerwow,roznie,mimo ze biore juz 3 lata metocard...moze za dlugo moze trzeba go zmienic.W kazdym razie..

Narkoza a śmiertelność po niej

.. ...pytanie. Czy badania serca przed podaniem narkozy gwarantują, ze pacjent wybudzi się z narkozy? jaka jest średnia roczna śmiertelność ludzi na swiecie po podaniu narkozy? bardzo proszę o fachowe odpowiedzi...

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...sercem. Smolny anemia bywa śmiertelna u kobiet chyba nie muszę tego tłumaczyć ale Beti ty jej nie masz,co do płynów w organizmie to racja powinnaś ich więcej przyjmować i polecam ci po prostu rano wypijać słaba kawe : ) podnosi ciśnienie i pomaga. Artur134, - to zależy jakie objawy temu..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...pomóc... * Wpadłem w sidła śmiertelnego nałogu - komputera * Uciekłem do świata gier komputerowych( Unreal,Blair - Witch,Silent Hill ), programu RPG Maker( do tworzenia gier fabularnych ),tworzenia muzyki( w jednym z wielu programów do tworzenia muzyki elektronicznej ), oraz świata..

By-pasy w Lublinie

.. ...słyszę nie często o śmiertelnych powikłaniach ale na pewno się zdarzają i tak za często...a skoro operacje takie robione są po dwie, trzy dziennie to chyba można je nazwać chlebem powszednim mimo iż nie są łatwe i każdy przypadek jest inny...pozdrawiam. ...i Boga w to nie mieszajcie bo..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach - Str. 2

.. ...ostatnio tez mam takie problemy i ból płuc.I bańki jak postawiłem to był okropnie siny kolor.A co do petów - trucie innych to zwykłe przestępstwo.Aczkolwiek nie wprost ale zdefiniowane w kodeksie karnym...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 72

.. ...Zelandii, która jest światowym ośrodkiem sportów ekstremalnych i bungee nie było chyba żadnego wypadku śmiertelnego. ja tam sie nie boje. i zycze wszystkim tego samego. i ze spadochronu tez nie ma sie co bac...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 84

.. ...ratunku,nie pije już bo jest śmiertelnie chory i choć wiem że mi wyrządził wiele krzywdy to i tak będę go szanował bo jest moim ojcem Jesli piszemy juz o alkoholu to znam to rowniez.Moj tata pil lata temu,naszczescie mamie udalo sie go sprowadzic na ziemie.Ale od tamtej pory i tak mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 118

.. ...choroba ,czasem zbiera śmiertelne zniwo Takie jest moje zdanie .Pomoc możemy tylko w ten sposób. Wyłączyłam komórke, nie chce rozmawiać, nie martwcie sie Ja Iwonce również mówiłam ,że potrzebuje fachowej pomocy. Szpital byłby dobrym rozwiązaniem!! Niestety zmusić nikogo nie można.! Nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 864

.. ...wypadków a jeden nawet śmiertelny dziewczynki która właśnie szła przez pasy....Małgosiu dziś cały dzień sie zmagam z tym żeby myśleć o czymś innym czasem sie to udaje i jest ok a czasem to mnie pokonuje.Atak wogóle to byłam w tej szkole i nic mi sie nie stało....ha ha teraz to czuję..

Wstrząs kardiogenny

.. ...normalnie, chodzi codziennie do szkoły, w maju zdaje maturę ). Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tej sprawie, bo już nie wiem co o tym wszystkim i tej Jej domniemanej śmiertelnej chorobie myśleć :(..

Boję się o swoje życie - Str. 2

.. ...większości przypadków śmiertelny ( no to jeszcze bardziej Cię nastraszyłam zamiast uspokoić ). Jak idziesz do lekarza to nie mądrzyj się że wiesz co Ci dolega, masz takie czy takie podejrzenia... oni strasznie nie lubia jak ktoś jest mądrzejszy od nich. W pierwszej kolejności do DOBREGO..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 4

.. ...przejmujcie się tak śmiertelnie przyziemnymi sprawami, bo jeśli was tu zabraknie to ktoś inny * odziedziczy * ten problem po was. Znam kilka rozwiązań tego problemu jeśli przyczyną nie są wady organizmu. Porozmawiajcie z kimś na jakiś przyjemny temat. Z kimkolwiek i o czymkolwiek...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...ubocznych z zejściem śmiertelnym włącznie. Zajrzyj też do ortopedy, u mnie stwierdził wadę postawy i nawracające neuralgie i bloki pleców. Jeśli masz bóle pleców, to może być przyczyna. W tym wypadku pomagają masaże min. 2 x tygodniowo i leżenie na brzuchu oraz spanie całkiem płasko na..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną?

.. ...są one nieuleczalne i śmiertelne. wszyscy męczymy sie z ta nerwicą mąz i moje dzieci też.czy znacie kogoś kto sie z tego wyleczył? Małgosiu,jak miło Cię widzieć : ) Magdaleno! Owszem znam osobę która wyszła z nerwicy, to moja siostra,nie ma objawów od wielu lat.Kilka miesięcy zażywała..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 2

.. ...konsekwencji może być śmiertelna. Choruje na nią dziesięć razy więcej ludzi niż to rozpoznają lekarze. SZUKAJCIE A znajdziecie i uratujecie tym może kilkoro innych osób z podobnym problemem. JG Niestety nie pocieszę was. Mam podobne objawy i szukałem odpowiedzi gdzie się dało. Poty..

Nerwica w ciąży - Str. 215

.. ...liczne wady i cierpi na śmiertelny zespół genetyczny. W dwa tygodnie później urodziłam martwą Córeczkę. Ponad trzy lata dochodziłam do siebie... Teraz jestem w 27 tyg. Od samego początku żyję w ogromnym napięciu. Najpierw była wielka radość, że się udało a później już cały czas niepokój..

Nerwica w ciąży - Str. 228

.. ...już pewna, że jestem śmiertelnie chora, biegałam po lekarzach i tak do czasu, aż objawy nie zamieniły się na inne wskazujące znów ,, jakąś przerażającą przypadłość,, I ZAWSZE OKAZYWAŁO SIĘ, ŻE NIC MI NIE JEST. Tym razem moje lęki skupiły się na oczach i tak jak za każdym innym razem..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej?

.. ...myśli że może jestem śmiertelnie chory i że już umieram :( miałem ostatnio sporo stresu ale teraz w sumie chyba go nie ma a nadal się tak czuje... Głowa mnie nie bioli, ale czuje się jakbym wogóle jej nie miał, jakbym był kimś innym :/ nie mam już tyle energii ile miałem... byłem..

Jaka jest przyczyna mojej arytmii?

.. ...wciąż myślę że jestem śmiertelnie chora ). Mam tylko 20 lat i nie chciałabym usłyszeć strasznej diagnozy. Byłam u lekarza, miałam robione EKG, które akurat arytmii nie zarejestrowało, poza tym Echo serca. Lekarz powiedział, że nie widzi nic niepokojącego i nie ma potrzebny przepisywania..

Nagłe zatrzymanie akcji serca po zawale i bypassach

.. ...podobno chroni przed śmiertelnymi zaburzeniami rytmu. Podobno po zawale 70% chorych umiera na tzw. nagły zgon sercowy z powodu tych zaburzeń. Biorę już 3 tydzień. Piszecie że dostaliście leki na unormowanie pracy serca. Mój ojciec po wyjściu ze szpitala nic takiego nie dostał!!!!..

Amfetamina i wpływ na serce - Str. 2

.. ...do powstania szeregu śmiertelnych schorzeń , np. tętniaka rozwarstwiającego aorty . Bóg jeden wie , jakie g * * * * wyhodowaliście sobie , przez własną głupotę :( Zgadzam się z powyższa opinią. Wpływ każdego narkotyku jest bardzo szkodliwy oraz zakłóca prace serca. To samo w przypadku..

Dieta śródziemnomorska po ablacji

.. ...zmniejszają całkowitą śmiertelność. To są dane których nie można ignorować chwała lekarzom że informują pacjentów o wspaniałości tej diety. Pamiętać należy o odpowiedniej ilości kwasów omega3 a właściwie EPA i DHA łącznie potrzebujemy ich 1000 - 1500mg a niezwykle ciężko jest to obliczyć..

Zażywanie beta blokerów przed operacjami

.. ...dostępny w tym portalu z którego wynika, że wśród pacjentów stosujących przed operacją beta blokery śmiertelność w ciągu miesiąca po operacji była 3 razy większa. Czy ktoś zażywał te leki przed operacją!..

Acenocumarol a Warfin przy sztucznej zastawce - Str. 2

.. ...rocznie ) oraz krwawień śmiertelnych ( 0,25% rocznie ). Najczęstszym czynnikiem ryzyka krwawienia wewnątrzczaszkowego jest nieleczone lub niekontrolowane nadciśnienie tętnicze. Prawdopodobieństwo krwawienia rośnie wraz ze znaczącym wzrostem wskaźnika INR ponad docelowy zakres..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...obawy przed śmiercią, śmiertelnymi chorobami, i tp . Jeżeli chodzi o mdlenie też setki razy wydawało mi się że zemdleję ale jak to tej pory ani razu nie zemdlałem, Pewnie dla spokojności rób sobie różne badania, to na pewno uspokoi , ale pracuj nad sobą, dokonuj zmian w życiu, a na pewno..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...się zaczął. Tym razem śmiertelnie się wystraszyłem. Spojrzałem na wyświetlacz budzik elektronicznego, który wirował w niesamowicie szybkim tempie. Ledwo byłem w stanie poruszać głową, nie mówiąc już o wołaniu jakiejkolwiek pomocy. Po dziesięciu sekundach przeszło, odzyskałem zdolność..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...ataki są w konsekwencji śmiertelne i do jakiego lekarza się zgłosić oraz jak udowodnić,że miewam takie ataki? Witam,snie na jawie i wybudzam sie gwaltownie,haha wali serducho co? kofeina i nieprawidlowa pozycja ciala to te cale wasze out of body i zmory - mowilem nawet przed snem przyjdz..

Interpretacja wyniku ECHO serca

.. ...serca i nadcisnienie płucne. Dużo zdrowia dla mamy. Dziękuję za odpowiedź. Mama ma wizytę w Aninie w marcu. Czytałem, że śmiertelność przy operacjach tego typu wynosi poniżej 1%. To trochę pociesza : )..