Sortis lek

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Atoris, Atorox, Atrox, Sortis, Torvacard ). Jednym z wielu dostępnych na rynku fibratów jest fenofibrat ( Lipanthyl, Grofibrat, Fenoratio, Fenardin, Apo - Feno ). Nieco rzadziej używane są również inne leki regulujące stężenie lipidów we krwi, zaliczana do grupy żywic cholestyramina (..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...lata LIPANTHYL, rok SORTIS ( świetny lek – ale drogi ), rower, spacery, nieco biegania, rzucenie palenia, rzucenie picia i to wyniki z sierpnia 2009: Chol. Całk. – 149 HDL – 50 LDL – 70 TG – 145 Ciśnienie 125/75 puls 60 Niby miałem..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...chyba ? brałem tabletki sortis i potem tulip na choresterol czyli na statynie do tego dochodzily aklotin przez rok i polokard 150 końska dawka którą mi zmniejszyli na acard 75, wizyty u kardiologa kończyly sie jest dobrze widzimy sie za pół roku.Więc poszedlem do zwyklego domowego..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 25

.. ...ustalałem kiedyś dawkę sortisu. Po 2 miesiącach brania 5mg na dobę cholesterol ustalił mi się ok 180, a frakcje były prawidłowe. Lekarz zalecił mi mimo to zwiększenie dawki czego ja oczywiście nie zrobiłem. Pozdrawiam wszystkich. Nie będę przez tydzień odpisywał na forum ponieważ..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...końca życia... Biorę Sortis /drogi !!/ Concor,Polocard,Tritace,Kaldym,i jeszcze coś. Chciałbym z kimś na temat leków wymienić parę uwag W styczniu do sanatorium - Głuchołazy..co dalej zobaczymy Witam Pana Zbyszka Cztery by - passy * wprawiono * mi w sierpniu. w Szczecinskiej Klinice na..

Atrox - pytanie do stosujących ten lek na podwyższony cholesterol

.. ...oryginalną atorwastatynę: Sortis ( Jak ktoś moze wydać 25 PLN za miesięczna kurację zawsze wypisuje Sortis ) To tak jak kupowanie szynki w sklepie wędliniarskim lub w biedronce - wszystko to szynka ale po tej z Biedronki możesz poczuc się inaczej ; ) Henryk Atorvasatyna w tej samej dawce..

Sortis lub Atorvox

.. ...pytanie o Atorvox generyk Sortisu. Czy są tu użytkownicy, stosujący? Prosiłbym o państwa opinie i zastrzeżenia. Pozdrawiam Marek. To tak jak z płytkami z chin. 90% leków odtwórczych pochodzi z indii lub chin - mimo iz pisza że produkcji Polskiej to tak serio kupuja substancję czynną w..

Powiększona prawa komora - wada czy fizjologia?

.. ...cholesterolem od roku lykam sortis 40 i wyniki sa w normie. moze jakbym zmienil diete to moglbym odstawic ten lek? Czy ja mam wade serca? czy mozna z tym życ? moze ktos cos doradzi? jak czytac te wyniki? wielkie dzieki phantommm a mówiłeś lekarzowi że trenowałeś ostro? wiesz często..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...prestarium 1 - 1/2 - sortis 10 - 1 - vessel duo 2 - 1 - vestibo 2 - 1 macpex@o2.pl kurcze macpex a moze masz nerwice?badałes krew?idz do lekarza!!ale bierzesz tez leki wie moze ktorys z nich nie słuzy Tobie?musisz to zgłosic bo to wstretne choróbsko!!pozdrawiam. Witam. Znów pisze, bo..

Wyspokie trójglicerydy - ponad 600 proszę o poradę

.. ...powinien brac dwa leki sortis i lipanor100 pieknie doprowadzi mu cholesterol i trujglicerydy i w szybkim czasie ja tak bralem i z 250 cholesterolu zbilem na 160 w ciagu 2 miesiecy i muj kardiolog mowi ze trzeba brac dwa leki Proponuję spróbować kuracji Gersona lub coś w tym stylu.Ale..

Kto wierzy w leki antycholestorolowe?

.. ...których mowa. Były to: SORTIS, ZOKOR ( Chyba napisałem dobrze. ), jeszcze jeden lek którego nazwy nie mogę sobie przypomnieć i dwukrotnie próbowałem leku SIMVACARD. Obecnie, wyciągam się za uszy z pięciodniowej, rujnującej mnie * kuracji * SIMVACARD - em 2 x 40 mg. Podobnie było z..

Konsulatacja

.. ...Polocard 75mg 1x1 - Sortis 20mg 1tab./wieczorem - Vivacor 6,25mg 2x1/2 - Co - Prestarium 5/5 1x1 - Furosemidum 1 - 0 - 1/2 - Kalipoz prol. 2x1 - Verospiron 50mg 1x1 - Ins. Mixtard30 rano 34j. wieczorem 18j. - doxepin 25mg 3x1 - amlozek 10mg 1x1 Podane leki są adekwatne do schorzeń,jednak..