Spadek cukru nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 737

.. ...tłumacze że to pewnie spadek cisnienia albo cukru bo jak sobie to tłumaczyc żeby nie zeswirować.Jezeli chodzi o zawroty glowy to 4 dzien mnie molestują wczoraj w pracy musialam sie sciany przytrzymac bo runelabym jak długa szukalam sufitu i widziałm ściane koszmar,dlatego jak czytam te..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 858

.. ...ja dostała spaczke ze spadku cukru to sie sama jakos ratowała jak sie ockneła to mi sie w ludzich podba taka siła walki i determinacja zwsze sobie powtrarzam to ylko nerwica nie rak ja mam wieksze szanse i to mnir tzyma i jak uadne dzisiaj to sie juyro podnosze i patrze w lustro i mówie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 103

.. ...cisnienie 90/100 oraz spadek cukru i niedobory potasu.dizisaj juz sie okazalo ze potas ma w normie. Lekarz przepisal mu leki ale one nic nie pomagaja. Caly czas jest tak samo. Doszlo do tego, ze brat boi zostac w domu.Prosi lekarzy by zostawili go na obserwacji w szpitalu bo sie bardzo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 213

.. ...mam tez problemy ze spadkami cukru a to migotanie przedsionkow mam od nie dawna mysle ze jak pojade do szpitala wojewudzkiego to podadza jakies leki na arytmie i moze pozyje jeszcze tak bardzo bym chciala...pozdrawiam Cześć!! Biore już te tablety na tarczyce jak obiecałam, ale znów co..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1109

.. ...twierdzi ze to przez spadki cukru tak tyje i przepisał mi lek na utrzymanie cukru w normi zeby nie spadal le ja go chyba nie bede brala bo nie jestem cukrzykiem reguluje sobie to posilkami a te poty w nocy i zimno lub gorąco mysle ze to nie od tego bo nie mam w tym momencie ataku głodu i..

Nerwica i dziwne objawy?

.. ...popijalem. Czyli az takiego spadku cukru nie powinienem miec. Ok mysle moze pasek byl trefny 10 min pozniej badam krew. TO SAMO...Hmm dziwne. Ok, konsumpcia batonika, 5 min pozniej 3 pomiar.Powtorka. I jakbymnie trzustka zaczela bolec, ale to zignorowalem bo przy atackach wszystko sobie..