Spadek masy ciała

Diety

Diety

.. Diety zdrowotne, profilaktyczne związane z chorobami serca i układu..

Depresja

Depresja

.. ...prawdopodobnie głównie spadek stężenia serotoniny ). Jest to jednak duże uproszczenie zagadnienia. Klinicznie depresja charakteryzuje się występowaniem pewnych objawów, które zaburzają normalne, codzienne funkcjonowanie chorego. Po za ogólnym nastojem depresyjnym, obecne są zwykle..

Śluzak serca

.. ...osłabienie, gorączka, spadek masy ciała, bóle stawowe. Objawy wynikające z zaburzeń hemodynamicznych serca są zależne od wielkości guza, jego usytuowania oraz ruchomości. Najczęstszym objawem jest duszność. Mogą również występować kołatania serca oraz omdlenia. Objawy mogą się nasilać,..

Nagła utrata wagi

.. ...ludzi nagły, znaczny spadek masy ciała może być objawem cukrzycy typu pierwszego czy bardzo niebezpiecznej choroby jaką jest anoreksja. Jeśli apetyt nie jest zaburzony, pacjent je dużo a mimo to chudnie, trzeba pomyśleć o chorobach pasożytniczych. Utrata masy ciała może być także objawem..

Dieta uboga w węglowodany i bogata w białka zwiększa ryzyko miażdżycy

.. ...badania jest to, że mimo spadku masy ciała i prawidłowego poziomu cholesterolu u pacjenta mogą powstawać niekorzystne zmiany w naczyniach krwionośnych, uważają naukowcy. Praca ta dowodzi również, że stan układu krążenia nie zależy jedynie od zawartości tłuszczów w diecie, ale też od..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 767

.. ...kilo wiec jak znowu spadne z wagi i strace apetyt to oszaleje.Juz popadłam w obłed że jestem taka chuda i jak tu jeszcze schudnąc. Może jednak sie skusze na ten paromerck bo ponim jest jakis przyrost masy ciała. Madziowa napisz mi bo ty jesteś w temacie czy tranxene mozna brać z xanaxem..

Nerwica - artykuł

.. ...wszystkiego, rozdrażnienie, spadek masy ciała. Częste są też problemy ze snem. Nerwica psychasteniczna ( neurastenia, psychastenia ) to głównie szybka męczliwość. Jeśli zauważasz, że czujesz się wyczerpany po drobnych czynnościach, które takiego zmęczenia nie powinny powodować, jeśli..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...klatce piersiowej, duży spadek masy ciała 6 kg w miesiąc. Pierwsza diagnoza zwyrodnienie odcinka szyjnego kręgosłupa, wynik prześwietlenia wyklucza diagnozę, następnie ekg, morfologia, ob, cukier, sód, potas itp. wyniki w normie, druga diagnoza tarczyca w środę idę odebrać wyniki...

Superkomensacja w sporcie

.. ...adoptowaniem sie do wysiłku spada ,ale nie są to zmiany liczone w mikrocyklach lecz miesiącach.Zeby podnieść wydolność należy poświecić na to minimum 4 miesiące. W kwestii karnityny to na pewno ten substytut wspomaga redukcje masy ciała i wzmaga wydolność ale pamiętaj trening i zdrowy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 436

.. ...jak będzie tolerował. Spadek,lub wzrost masy ciała zazwyczaj występuje po wszystkich lekach z tego gatunku ale po 3 - 4 tygodniach wszystko wraca do normy bo wówczas zaczynają one swoje działanie. Pozdrowionka Agusek * Pa! Krystynko3 - ok Witam w gorący poniedziałek. U mnie narazie..

Nastoletnia nerwica - Str. 21

.. ...Zauważyłam u siebie znaczny spadek masy ciała, co powiązane jest zwykle z chorobami śmiertelnymi, natomiast nie wiem, czy może to być spowodowane nerwicą... Czuje się okropnie, teraz jestem chora i ubzdurałam sobie, że mam aids, bo chorowałam też 2 tygodnie temu... Nie wiem, co mam ze..

Zapalenie wsierdzia

.. ...trzęsawki, wysoka gorączka, spadek masy ciała, słabnięcie, trudności w oddychaniu, bezsilność. W lipcu zeszłego roku przeszła operację plastyki zastawki i dwóch bypassów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej pisz anderr@wp.pl. pozdrawiam Właściwie to wiele ciekawych informacji na temat..

Nerwica - niedowaga, spadek masy ciała, ważne pytanie

.. Witam, od pewnego czasu zauważyłem u siebie objawy nerwicy. Mam 17 lat .Gdy się mocniej denerwuje po chwili odczuwam mocniejsze kolatanie serca, ból serca, sporadycznie zdaża się mi wymiotować. EKG robiłem miesiąc temu wyszło poprawie. Mam pytanie, czy z biologicznego punktu widzenia nerwica przyczynia się..