śpiączka farmakologiczna

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 2

.. ...włosku. Po przerwaniu śpiączki farmakologicznej nie za bardzo ma ochotę się wybudzić, chociaż wczoraj zaczął ściskać dłoń Mamy i przesuwa oczami za głosem. Wiem, że się martwisz o Mamę, ale mogę Cię zapewnić, że ma super opiekę - do pielęgniarek na intensywnej terapii naprawdę nie ma o..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 5

.. ...respiratora. W czasie śpiączki farmakologicznej miałem frakcję 15%. Po powrocie do odychania spontanicznego moja frakcja podniosła sie do 28% Zostałem przewieziony do Katowic Ochojca. Przeszedłem wszystko. Od CT głowy po koronarografię. Pewnego pięknego dnia po zakwalifikowaniu mnie do..

Powiększenie serca po zawale

.. ...przez dwa dni był w śpiączce farmakologicznej, po wybudzeniu okazało się, że ma ubytki w pamięci. Sama nie wiem, czy z tego wyjdzie. czy niedokrwieie lewej komory to t,to samo co niewydolność,ociec ma kardiomopatie niedokrwienną z utrwalonym migotaniem przedsionków,jakie jest rokowanie w..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 4

.. ...chirurg.Mama nadal jest w śpiączce farmakologicznej,serce wspomagane miała rozrusznikiem bo nie podejmowało równej pracy ,ale wczoraj jej odjęli rozrusznik,jest wspomagane serce silnymi lekami tj.presorami o ile dobrze zrozumiałam nazwę którą lekarz powiedział.Właśnie może ktoś z Was..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...leków uśpili go tzn, śpiączka farmakologiczna, dostał zapalenia płuc, wykryli mu cukrzyce, jak miał rok temu okresowe badania w zakładzie pracy to cukier miał w normie, teraz dostaje insuline, już 2 tygodnie lezy w tej spiaczce farmakologicznej,miał jeszcze w jednym plucu wode i..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem - Str. 2

.. ...szpitala na ojom. był w śpiączce farmakologicznej 3 dni. wybudzili go bez problemu, ale strasznie bredzi. na drugi dzień po przebudzeniu zawiezli go do szpitala miejskiego na kardiochirurgię. był bardzo niespokojny i widzial rzeczy ktorych niema, myslał że jest w pracy, kompletnie nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1118

.. ...mięło.Utrzymywali mamę w śpiączce farmakologicznej ,ponieważ były jeszcze tętniaki ,które musiały się wchłonąć a w takim wypadku ,chory musi leżeć na płasko bez poduszki i nie ruszać się aby nie stwarzać zagrożenia pęknięcia tętniaka ). Nie znam się na tych wszystkich sprawach medycznych..

Co dalej z orzeczeniem ZUS?

.. ...lipcu, 4 tygodnie w śpiączce farmakologicznej, koronografia, zapalenie płuc, bakterie we krwi. Teraz w marcu będę miec wszczepiany kardiowerter - defibrylator. Waldek, tak decyzja przyjdzie do miesiąca,na pieniążki możesz poczekać trochę dłużej,moja żona czekała prawie 2 miesiące,życzę..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...Oiom.Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej w celu regeneracji organizmu.Rozmawiając z lekarzami z Oiomu usłyszałam,że organizm mojego taty( 86lat ) jest za słaby i za stary aby si obronić i znieść 2 operacji( ingerencje w organizm )w tak krótkim czasie.Miałam nadzieję,że..

Gronkowiec a bypassy

.. ...leżał prawie tydzień w śpiączce farmakologicznej dwa tygodnie temu zaszyli go i znowu to samo wydziela się płyn z rany, jest jałowy ale jednak martwimy się bardzo jest cały czas w szpitalu prosze o poradę Witam! Nam pomogła oparzeniówka w Siemianowicach.Mają tam komorę..

Tętniak aorty rozwarstwiający się

.. ...razie potrzeby lekarze wprowadzą go w stan śpiączki farmakologicznej.Bardzo późno trafił na stół ale przeżył operację a to już bardzo dużo.Trzymam kciuki za Was i za Twojego Tatę. pozdrawiam ciepło Aśka..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.Udało się ustabilizować , puls, ciśnienie, pracę serca i zbić temperaturę. Okazało się ,że było ( jest ) obustronne zapalenie płuc. Po 2 dniach brat został wybudzony . W dalszym ciągu oddychanie jest wspomagane. Karmienie rurką przez..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...spędziłam na oiom - ie w śpiączce farmakologicznej, mąż odchodził od zmysłów przez cały ten czas, bo do końca nie wiadomo było jak ten wylew uszkodził mózg - a co za tym idzie moje ciało, lekarze zresztą sceptycznie patrzyli na to czy wyzdrowieję - wyżyję. Z pierwszych dni po odzyskaniu..

Reanimacja trzykrotna - Str. 3

.. ...odjazd...tydzień bylam potem w śpiączce farmakologicznej, gdzie byłam podłączona do urządzeń, które pracowały za moje narządy...potem powoli odłączano...ale miałam jeszcze potem kilka dializ, bo nerki nie pracowały jak trzeba...bo rozumiesz u mnie wszystkie organy stanęły...Jednak w..

Woda w płucach,

.. ...wybudzali po 4 tygodniach ze śpiączki farmakologicznej, w środę wszystko było ok, była wesoła, poznawała rodzinę itd, a w nocy w czwartek pogorszyło się ma kaszel i jest podłączona do respiratora i ma rurkę tracheotomijną i do tego zbiera się płyn albo woda w płucach. Nie wiem co jest..

Operacja na sercu i komplikacje

.. ...został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Po czym jak stwierdzono, że wszystkie organy pracują jak należy i serce funkcjonuje poprawnie, odstawili leki ( 13.08 ). Tata jednak sie nie budził. 17.08. ordynator był bardzo zaniepokojony i zarządził tomograf głowy, który rzadnych..

Szanse na przeżycie po operacji usunięcia tętniaka aorty

.. ...respiratora i jest w śpiączce farmakologicznej. Ma wysoką temperaturę, wysokie ciśnienie, zapalenie płuc, coś z jelitami i ustała praca nerek. Czy ona ma szanse na przeżycie. a musiała sie poddać tej ciężkiej operacji mnie w przyszłości też czeka taka operacja tętniak ma 5,5 nie powięksa..

Rozległy zawał serca, niedotlenienie, śpiączka farmakologiczna.

.. ...rzeczywistością. Mam pytanie, czy śpiączka farmakologiczna przy użyciu Fenanylu ma wpływ na brak bodźców bólowych i ruchowych czy one dopiero będą się objawiały po odstawieniu śpiączki farmakologicznej ? Dzisiaj tata otworzył i zamkną buzię dwa razy płynnie tak jakby łykał ślinę... Po..

Zatrzymane akcji serca i trzydziesto minutowa reanimacja

.. ...utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej, dzięki której organizm ma odpocząć, ponieważ został bardzo obciążony podczas reanimacji. Chciałbym sie dowiedzieć jaki wpływ na mózg będzie miała tak długa reanimacja, oraz czy jest prawdopodobieństwo udaru mózgu w takim przypadku? Z..

Proszę o pomoc.

.. ...niedotlenienie mózgu. Jest w śpiączce farmakologicznej. Gdy jest wybudzany strasznie jest nadpobudliwy, rusza nogami i rękami. Na dodatek ma jedną nerkę od urodzenia, która zaczyna przestawać pracować. Ma mieć dzializy. Proszę Was o pomoc już sama nie wiem co to może być. Lekarze każą..

Powikłania po operacji zastawek...

.. ...tym momencie w stanie śpiączki farmakologicznej, oddycha za Nią respirator, jest stale dializowana. Dodatkowo, jest cukrzykiem. Lekarze mówią, że stan jest bardzo ciężki, ale niewiele mi to mówi, rozumiem, że nie mogą powiedzieć mi, że Mama ma x% szans na przeżycie, ale chciałbym..