śpiączka po operacji

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 2

.. ...włosku. Po przerwaniu śpiączki farmakologicznej nie za bardzo ma ochotę się wybudzić, chociaż wczoraj zaczął ściskać dłoń Mamy i przesuwa oczami za głosem. Wiem, że się martwisz o Mamę, ale mogę Cię zapewnić, że ma super opiekę - do pielęgniarek na intensywnej terapii naprawdę nie ma o..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 3

.. ...- - - jak brat był w śpiączce rozmawiałem z nim. Wmówiłem mu, że musi mi coś obiecać, i jak nie otworzy oczu lub nie kiwnie głową to znaczy, że się zgadza. I Ty wiesz... on o tym pamięta! Był w śpiączce, a jednak coś do niego docierało. Chciałem sprawdzić, więc palnąłem, że obiecał mi..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...leki odpowiedzialne za śpiączkę zostały odstawione w sobotę a tata jeszcze nie odzyskał przytomnosci( wiem że każdy organizm reaguje inaczej ).Po pierwszej operacji tata wybudzał się bardzo nerwowo ( machał rekoma ). Czy ktoś zna podobny przypadek?Czytałem przypadek Justyny73. Boimy się..

Jestem świeżo po zawale serca

.. ...rozległy zawał będąc w śpiączce ( następnie sie wybudziła ) mogła wypisać sie na własne żądnie ze szpitala,funkcjonować to znaczy chodzić, prowadzić samochód itp???? Jeszcze chciałam dodac ze jest to osoba 26 letnia do siuda Proszę o odpowiez jak pan uniknął tej operacji będę wdzięczna...

Utrata wzroku po operacji serca

.. ...od respiratora i doznał jakiegoś szoku czy czegoś takiego. W każdym razie jak teraz go wybudzili ze śpiączki, to nie reaguje oczkami na obrazy wokół. Czy to możliwe, żeby coś mu się stało ze wzrokiem?..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...Oiom.Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej w celu regeneracji organizmu.Rozmawiając z lekarzami z Oiomu usłyszałam,że organizm mojego taty( 86lat ) jest za słaby i za stary aby si obronić i znieść 2 operacji( ingerencje w organizm )w tak krótkim czasie.Miałam nadzieję,że..

Tętniak aorty rozwarstwiający się

.. ...razie potrzeby lekarze wprowadzą go w stan śpiączki farmakologicznej.Bardzo późno trafił na stół ale przeżył operację a to już bardzo dużo.Trzymam kciuki za Was i za Twojego Tatę. pozdrawiam ciepło Aśka..

Operacja na sercu i komplikacje

.. ...został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Po czym jak stwierdzono, że wszystkie organy pracują jak należy i serce funkcjonuje poprawnie, odstawili leki ( 13.08 ). Tata jednak sie nie budził. 17.08. ordynator był bardzo zaniepokojony i zarządził tomograf głowy, który rzadnych..

Szanse na przeżycie po operacji usunięcia tętniaka aorty

.. ...respiratora i jest w śpiączce farmakologicznej. Ma wysoką temperaturę, wysokie ciśnienie, zapalenie płuc, coś z jelitami i ustała praca nerek. Czy ona ma szanse na przeżycie. a musiała sie poddać tej ciężkiej operacji mnie w przyszłości też czeka taka operacja tętniak ma 5,5 nie powięksa..

Zwierzenia zmechanizowanego serca!

.. ...dwa miesiące była w śpiączce a teraz studiuje i żyje pełnią życia. Dzisiejsza medecyna nawet to polska robi cuda. Oczywiście po operacji ma się dołka ( bynajmniej ja miałem ). Polacy to romantycy, lubią narzekać i roztkliwiać się nad sobą. Cóż taka nasza natura! Najważniejsza, jeśli..

Powikłania po operacji zastawek...

.. ...tym momencie w stanie śpiączki farmakologicznej, oddycha za Nią respirator, jest stale dializowana. Dodatkowo, jest cukrzykiem. Lekarze mówią, że stan jest bardzo ciężki, ale niewiele mi to mówi, rozumiem, że nie mogą powiedzieć mi, że Mama ma x% szans na przeżycie, ale chciałbym..