śpiączka po udarze

Uraz pozawałowy przez niedotlenienie mózgu

.. ...zawale ,reanimacji i śpiączce pisałeś bardzo niedawno - trzeba czasu - Twoja mama wróci do siebie Łukasz. 10 lat temu przeżyłam udar bliskiej mi osoby - więc wiem co czujesz - po udarze nieco zmieniła się osobowość - ale tak naprawdę - wszyscy się w ciagu życia zmieniamy. taki się..

Udar mózgu

.. ...mózgu cały czas jest w śpiączce a na domiar złego na tomografii wyszło że udar przerodził się w w wylew. Sama nie wiem co jets gorsze czy wylew czy udar.Pomóżcie jeśli przeszliscie coś takiego. Pol roku temu moja 80 letnia babcia przeszla rozlegly udar mózgu.Lezała bez ruchu prawie..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...Jest w tej chwili w śpiączce, chociaż wydaje mi się że mnie słyszy. Reaguje też na dotyk. Oczy ma cały czas zamknięte i chrapie. Ma sparaliżowaną lewą część ciała. Jestem załamana, bo na świecie mam tylko ją. Nawet nie wiem o co prosić Boga, bo ostatnio mama okrutnie cierpiała z powodu..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...zmarła... Po udarze była w śpiączce. Nie wiem czy była to śpiączka wywołana lekami jakie jej podano, czy była ona wynikiem udaru. Bardzo proszę osoby, które wybudziły się ze śpiączki po udarze mózgu o odpowiedź, czy gdy były w śpiaczce słyszały co mówili do nich bliscy? Czy byli jakoś..

Śmierć po bajpasach - Str. 2

.. ...obudził.Dwa tygodnie leżał w śpiączce w Poznaniu w szpitalu na ulicy Długiej.Lekarze powiedzieli - udar mózgu.Cięzkie chwile,niby opieka dobra jednak pozostaje jakiś ...ale... Aniu, bardzo Ci wspolczuje, to jest niewybrazalny bol po stracie najblizszej osoby. Niemoznosci cieszenia sie..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.Udało się ustabilizować , puls, ciśnienie, pracę serca i zbić temperaturę. Okazało się ,że było ( jest ) obustronne zapalenie płuc. Po 2 dniach brat został wybudzony . W dalszym ciągu oddychanie jest wspomagane. Karmienie rurką przez..

Udar mózgu - niedotlenienie. PŁACZ w stanie śpiączki.

.. ...Cały czas jest w stanie śpiączki i nie reaguje na bodźce chociaż czasami ma tak jakby tiki nerwowe podskoczy jej ręka lub ramię. Jest podłączona pod kroplówkę z glukozom i ma rurkę z tlenem do nosa. Poza tym babcia się lekko dusi, ponieważ ma pełne płuca oraz drogi oddechowe jakiejś..

Prosze o porade udar mózgu

.. ...pogorszył i zapadła w śpiączkę. Wyryto krwiaka, który pękł i wywołał on rozległy krwotok wewnętrzny. Lekarze uważają ze szanse na wyjście ze śpi śpiączki są znikome, a jeśli uda się to czeka ją całkowity paraliż wszystkich kończyn. Znajomy jest całkowicie załamany, nie wiem jaki sposób..

Zatrzymane akcji serca i trzydziesto minutowa reanimacja

.. ...utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej, dzięki której organizm ma odpocząć, ponieważ został bardzo obciążony podczas reanimacji. Chciałbym sie dowiedzieć jaki wpływ na mózg będzie miała tak długa reanimacja, oraz czy jest prawdopodobieństwo udaru mózgu w takim przypadku? Z..