śpiączka po zawale serca

Śpiączka po zawale serca

.. ...godzinę. Teraz leży w śpiączce, oddycha przez respirator, tętno w przedziale 72 - 90. Brak jakich kolwiek odruchów, był badany neurologicznie, stwierdzono uszkodzenie kory mózgowej, brak odruchu kolanowego, nie reaguje na światło. Od poniedziałku kilka razy nieprzytomnie otworzył oczy i..

Jestem świeżo po zawale serca

.. ...rozległy zawał będąc w śpiączce ( następnie sie wybudziła ) mogła wypisać sie na własne żądnie ze szpitala,funkcjonować to znaczy chodzić, prowadzić samochód itp???? Jeszcze chciałam dodac ze jest to osoba 26 letnia do siuda Proszę o odpowiez jak pan uniknął tej operacji będę wdzięczna...

Powiększenie serca po zawale

.. ...przez dwa dni był w śpiączce farmakologicznej, po wybudzeniu okazało się, że ma ubytki w pamięci. Sama nie wiem, czy z tego wyjdzie. czy niedokrwieie lewej komory to t,to samo co niewydolność,ociec ma kardiomopatie niedokrwienną z utrwalonym migotaniem przedsionków,jakie jest rokowanie w..

Śpiączka po zawale serca jak długo trwa?

.. ...Moj ojciec te byl w śpiączce ale nigdy wlasciwie nie obudzil sie do końca !! Tez poruszal konczynami,otwieral oczy,czasami wydawalo mi sie ze mnie sluchal,reagowal na glos ale on byl jak roslinka !! Tylko wiesz kazdy przypadek jest inny i nie trzeba tracic nadziei!! witam wszystkich moja..

Uszkodzania mózgu przy reanimacji po zawale serca

.. ...musi być utrzymywana w śpiączce ( poprzez leki ) , i że może wystąpić uszkodzenie mózgu poprzez w/w 3 - kwadransową reanimacje . PYTANIE : czy jest to reguła że takie uszkodzenia wystąpią skoro zapewne podczas reanimacji miała podawany tlen ... i jeżeli tak to jakie mogą być tego..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...leków uśpili go tzn, śpiączka farmakologiczna, dostał zapalenia płuc, wykryli mu cukrzyce, jak miał rok temu okresowe badania w zakładzie pracy to cukier miał w normie, teraz dostaje insuline, już 2 tygodnie lezy w tej spiaczce farmakologicznej,miał jeszcze w jednym plucu wode i..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem - Str. 2

.. ...szpitala na ojom. był w śpiączce farmakologicznej 3 dni. wybudzili go bez problemu, ale strasznie bredzi. na drugi dzień po przebudzeniu zawiezli go do szpitala miejskiego na kardiochirurgię. był bardzo niespokojny i widzial rzeczy ktorych niema, myslał że jest w pracy, kompletnie nie..

Życie po rozległym zawale serca

.. ...ponad dwa tygodnie w śpiączce pooperacyjnej. Czy śmierć mojego Taty miała coś z tym wspólnego ? Może źle się nim opiekowaliśmy ? Nie chciał brać leków. Palił papierosy mało jadł i bardzo często pił kawę. Zdarzenie miało miejsce w pracy. Szef powiedział że nie było ciężkiej pracy - wręcz..

Rozległy zawał serca, niedotlenienie, śpiączka farmakologiczna.

.. ...minut ) Tata jest w śpiączce farmakologicznej do wczoraj miał podawany Fenanyl 4ml/h a dzisiaj już 2ml/h. Przez dwa dni miał wdech wymuszony, dzisiaj już na respiratorze bardzo często był wdech spontaniczny, lecz nie tak silny jak wymuszony. Tata jest nieświadomy, brak kontaktu z..