Sposób na senność

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 462

.. ...radzą sobie w podobny sposó jak my . Napewno cofając się w stecz spotksz na forum posty pisane przez mężczyzn,są bardzo ciekawe więc wato przeczytać. Pozdrawiam Ciebie serdecznie. Męskie towarzystwo bardzo mile widziane Teraz się będę pławiła w szczęściu,że jestem potrzebna: )Ale..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu

.. ...Spróbuj jeszcze innych sposobów relaksacji. Takich, które będą dla Ciebie odpowiednie. Np. Ćwiczenia oddechowe, kasety, płyty relaksacyjne. Taniec, śpiew. Oglądanie filmów, czytanie książek itp. Rób wiele takich rzeczy, które dają ci radość i sprawiają przyjemność. Czy dużo się martwisz?..

Apatia, senność, wyobcowanie

.. ...inni. Wynalazlem sobie sposob na to zeby nie zwariowac( choc nie wiem czy juz nie za pozno ) zatracam sie w pracy staram sie utwierdzic w przekonaniu ze to ona daje mi satysfakcje choc w rzeczywistosci daje mi chwile wytchnienia od pytan bez odpowiedzi. Moze szukam sensu w tym calym..

Stałe niskie ciśnienie i tentno

.. ...Dzięki serdeczne za odpowiedzi, pytałem o te ciśnienie bo się ostatnio zamartwiała troszeczkę ale czuje się dobrze z małymi oznakami senności. PS. Już ja się postaram, żeby dzisiaj nie pospała hehe : ) ) )..